huurl en bO ma ieb.n easybieb TOTAALPAKKET DRUKWERK WEBSITE 00 (fi) m reclamemakers Nieuwbouw in Plan Liesen, schrijft zich straks in? ratis waardebeoalin entes Verontreinigingsheffing Spaarrekening eigen woning Bel ons ook alvast voor een van uw woning ra Kijk nu op easybieb.nl! DE VOORJAARSCOLLECTIE DAMES- HEREN- EN KINDERSCHOENEN STAAT WEER IN DE WINKEL Larenseweg 23, 7451 EL Holten Telefoon: 0548 - 36 15 51 Logo-ontwerp Briefpapier i kleur, i.ooox Enveloppen 1 kleur, i.ooox Visitekaartjes i kleur, 250x Website 1 jr. hosting domeinnaam advies vormgeving drukwerk sign websites www.reclamemakers-holten.nl Tel. 0548-366525 Een goede voorbereiding is het halve werk! Om u alvast goed op weg te helpen hebben wij het startpakket Plan Lieseri voor u samengesteld. In dit startpakket vindt u informatie, kortingsbonnen en U bent van harte welkom op ons kantoor aan de Larenseweg 12 om het startpakket op te halen. Bij ons is jouw hypotheek in goede handen! De sleutel tot uw nieuwe woning. Het is tijd voor de Rabobank. Makelaars net ?ven anaev Rabobank Dinsdag 5 februari 2008 De verontreinigingsheffing van de waterschappen stijgt in 2008 gemiddeld met 2,1%. Er vertonen zich opvallende ver schillen tussen de waterschappen. In Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden gaat een huishouden 63,62 per jaar betalen (verhoging van 11,6%). Waterschap Zuiderzeeland plaagt haar afnemers met het tarief van 68,97 (verhoging van 10,6%). Dit jaar is het verschil tussen de verontreini gingsheffing van het duurste en goedkoopste waterschap ruim 70%. Bewoners die te maken hebben met het Hoog heemraadschap Delfland moeten met 70,18 het diepst in de buidel tasten. Een stijging van 4,9% ten opzichte van 2007. Sinds 1 januari 2008 hebben huiseigenaars de mogelijk heid om via een speciale geblokkeerde spaar- of beleg gingsrekening fiscaal vrijgesteld te sparen voor de aflos sing van de eigen woningschuld. Dit nieuwe spaarpro- duct wordt aangeboden door de banken en andere fi nanciële instellingen. De Belastingdienst behandelt de spaarrekening eigen woning fiscaal zoveel mogelijk als de kapitaalverzekering eigen woning (kew). De voor waarden waaraan de spaarrekening eigen woning moet voldoen om tot een onbelaste uitkering te leiden lijken sterk op de voorwaarden die gelden voor de kew. B r-fl O kies uit een ruim assortiment toptitels huurtermijn is drie weken O betaal alleen portokosten via IDeal O het boek wordt thuisbezorgd en past altijd in de brievenbus easybieb is een initiatief van de Overijsselse bibliotheken f gemakkelijk boeken thuis let op rode etiket rtL_//NA=/\/£ LINE FOOTWEAR 795 Prijzen exd. btw. Vraag naar de voorwaarden Totaalprijs pakket: 1 drukkleur €795,00 2 drukkleuren €895,00, fullcolor €995,00 Wonen in De Liesen? Wij maken het je gemakkelijk én financieel aantrekkelijk. Je krijgt een totaaladvies met een extra scherpe rente en tot 120,- aan waardecheques voor korting op de nodige woonverzekeringen. Bovendien betalen we een jaar lang het lidmaatschap van de Vereniging Eigen Huis en een onafhankelijke opleveringskeuring.* Bel vandaag nog (0548) 373 473 voor een afspraak en al je financiële woonzaken worden in één keer goed geregeld. AM Larenseweg 12, Holten - (T) 0548-368141 (I) www.mentesmakelaars.nl - (E) info@mentesmakelaars.nl www.rabobank.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 8