Dertig minuten bewegen is voor iedereen gezond minuten bewegen] Ten Kate geeft lezing tijdens sportverkiezing Korrelatie te gast bij Radio 350 Buitendienstadviseur Particulier Bij Univé ben je verzekerd van een goede baan! Commerciële persoonlijkheid in de buitendienst Rijssen-Holten beweegt HOLTEN-Wethouder Willem ter Schure en Sportraad-voorzitter An ton Beldsnijder hebben afgelopen vrijdag 1 fe bruari het oranje bordje '30 minuten beweging' officieel in gebruik geno men. Univé Drenthe-Overijssel is een actieve zelfstandige Onderlinge verzekeringsmaat schappij, met vestigingen in Emmen, Hardenberg, Coevorden en Rijssen. Middels specialisten en een hoog serviceniveau willen we maatwerk leveren aan onze relaties. Naast de brand-en aanverwante verzekeringen biedt Univé Drenthe-Overijssel haar relaties hypotheken en een totaalpakket aan zorg-, schade- en levensverzekeringen voor SK wJK',' zowel de particuliere als de zakelijke markt. Mijn Makelaar en BS Vf Mijn Hypotheek zijn initiatieven van Univé Drenthe-Overijssel jfetl S die voor nóg meer service naar onze relaties zorgdragen. Het onderscheidend vermogen van Univé Drenthe-Overijssel i -yi is te vinden in kernwaarden als Dichtbij, Persoonlijk en gjm, Betrokken. Univé Drenthe-Overijssel is ISO gecertificeerd. xj' Het personeelsbestand bestaat uit zo'n 70 enthousiaste medewerkers. Als regionale Onderlinge Verzekerings maatschappij willen we actief op de assurantiemarkt opereren. Gestreefd wordt hierbij naar een cultuur die gekenmerkt wordt door een hoge mate van betrokkenheid, ƒ?- inzet en eigen initiatief. n Binnen de afdeling Particulieren, team Rijssen, zijn wij op zoek naar een commercieel gedreven adviseur in de buitendienst met leidinggevende kwaliteiten. Functie De buitendienstadviseur particulieren heeft een veelzijdige functie. Je bent verantwoordelijk voor de persoonlijke advisering van (potentiële] klanten op het gebied van vnl. particuliere schade- en levensverzekeringen. Je behandelt uiteenlopende vragen (ook van collega's), signaleert verzekeringsbehoeften, brengt offertes uit en sluit verzekeringen af. Je neemt initiatieven om nieuwe relaties aan ons te binden, en onderhoudt het contact met de bestaande relatiekring. Een belangrijk onderdeel van deze functie is de verantwoordelijkheid van de buitendienst-adviseur voor de klantbenadering (en klanttevredenheid) in het gebied. De buitendienstadviseur is leidend in de opzet en het uitvoeren van het marketingplan voor het eigen team en bewaakt de voortgang. Er wordt een initiërende en pro-actief uitvoerende rol gevraagd (een voortrekkersrol); daarnaast mag je een actief ondersteunende en uitvoerende rol van de binnendienst verwachten. Je initieert acties, draagt verantwoordelijkheid in de kwaliteit van afspraken (acquisitie, verdieping en onderhoud) en weet je collega's te enthousiasmeren en te motiveren om doelstellingen te realiseren. Je draagt zorg voor een goede verstandhouding, zowel binnen het team als naar de overige afdelingen en kantoren. Profiel Wij zoeken een collega die bij voorkeur woonachtig is in het werkgebied van onze vestiging in Rijssen en affiniteit heeft met het gebied Rijssen. Je hebt een afgeronde vooropleiding, een HBO werk- en denkniveau, minimaal een afgerond Assurantie-B diploma, bijvoorkeur Assurantie A en/of branche gerichte opleidingen. Je hebt ervaring op commercieel gebied in de verzekeringsbranche en je hebt het in je om je teamleden in de binnendienst te motiveren, te coachen en koersbepalend op te treden. Je kunt goed plannen en organiseren, mensen en middelen zodanig op elkaar afstemmen dat doelen op effectieve en efficiënte wijze worden gerealiseerd. In kreten als een pro actieve houding, commercieel initiatief, verantwoordelijkheid en resultaatgericht ligt de basis voor een succesvolle uitoefening van de functie. In je werk heb je een scherpe blik voor wensen van klanten. Zowel in- als extern ken je een groot verantwoordelijkheidsgevoel en streef je naar een hoog serviceniveau. Het werken in een team met een informele sfeer spreekt je aan, waardoor je collega's kunnen rekenen op je inzet en ondersteuning. Bedrijfsonderdeel Univé Drenthe-Overijssel, afdeling Particulieren, lokatie Rijssen. Aanbod Wij bieden je een zelfstandige functie, met volop ruimte voor eigen inbreng en ontwikkeling, uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een prima salaris passend bij de inhoud en zwaarte van de functie en een goede studiekosten- regeling. Bijzonderheden Het betreft een fulltime functie. Screening maakt onderdeel uit van de sollici tatieprocedure. Geïnteresseerd? Denk jij je capaciteiten goed te kunnen aanwenden in deze functie en ben je de klantgerichte collega die wij zoeken, stuur dan binnen 14 dagen je brief en CV naar Univé Drenthe-Overijssel, t.a.v. directie, Postbus AO, 7800 AA Emmen, of stuur een e-mail naar: M.Uythof@unive.nl. Voor meer informatie over deze functie kun je terecht bij de heer M. Uythof, afdelingshoofd Particulieren, tel. 0523-28061A. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VERZEKERINGEN Daar plukt de vruchten van! 18 Voorzitter van de Sportraad, Anton Beldsnijder en wethouder Willem ter Schure namen het bord je officieel in gebruik. FOTO: HARRY BROEZE bewegen, kunnen de projecten en het bordje een helpende hand zijn. Jong geleerd is oud gedaan. On der dat motto wordt binnenkort ook weer begonnen met het project Hart voor sport. Vorig jaar heeft dit veel opgeleverd. Basisscholieren konden toen kennis maken met verschillen de sporten en voor enkele we ken meedraaien bij een sport vereniging. Hierdoor hebben veel kinderen zich bij een sport club aangesloten. Daarnaast sti muleert de gemeente ook om mensen met een beperking aan het sporten te krijgen. "Hier voor hebben we een bijeen komst in het Parkgebouw ge had", zegt Ter Schure. "Velen wisten niet welke mogelijkhe den er op dat gebied zijn.Voor beelden hiervan zijn voetbal, at letiek, zwemmen en paardrij den voor gehandicapten. Dit werd geplaatst bij de roton de Markelosëweg-Oranjestraat. "Als we hiermee ook maar en kele bewoners over de streep kunnen helpen om meer te gaan bewegen, hebben we er al mee gewonnen", vindt Willem, die deze dag zijn verjaardag vierde. Het bordje is onderdeel van het zogenaamde SMALL- project, een in Groningen ge start onderzoek om senioren vanaf 55 jaar weer aan het be wegen te krijgen. Binnen de ge meente is hiermee in Rijssen begonnen en de bedoeling is om het in maart ook in Holten op te gaan starten. Willem: "In Rijssen loopt het erg goed. De deelnemers zijn erg enthousiast en gebruiken de hen uitgereikte stappenteller continu. Als ze deze kwijt zijn, bellen ze zelfs meteen op om een nieuwe aan te vragen". Het oranje bordje langs de weg, moeten voorbijgangers stimu leren om ook aan beweging te gaan doen. Daarbij hoeft men niet meteen een lidmaatschap bij een sportvereniging af te sluiten, maar kan het ook om een half uur fietsen, wandelen of nordic walking gaan. Nu heeft Holten niet erg te kla gen over mensen die zich met sport bezighouden. "Uit een onderzoek is gebleken dat ruim 50 procent van de Holtenaren actief aan sport doet", weet de wethouder. Maar om de andere helft ook zover te krijgen te gaan RIJSSEN/ HOLTEN - Ook dit jaar wordt de trend voortgezet door de commissie Sportverkie zing Rijssen-Holten om tijdens de sportverkiezingsavond de genomineerde sporters in de schijnwerpers te zetten. Er is weer veel tijd voor inter views met alle genomineerde sporters op het podium. Op de achtergrond zullen foto's en filmmateriaal van de sporter te zien zijn. De genomineerden zijn uitgenodigd om vooraf gaand aan de sportverkiezing het warm en koud buffet en de lezing van Marti ten Kate bij te wonen. Voor de winnaars in de categorieën talentvolle jeugd- ploeg en het sporttalent is door de sponsoren een waardeche- que beschikbaar gesteld. Het bedrag moet in het komende jaar verantwoord aan de sport besteed worden. Hierbij wordt gedacht aan b.v. een clinic te volgen of een bijzondere trai ning te laten verzorgen door ex- temen. De gehele avond staat in teken van de sporter. Ook Harm Agteresch is er om de sporters een warm hart toe te dragen door op zijn eigen be kende manier de sporters te in terviewen, naast de presentator Arjan te Lintelo. De avond wordt muzikaal afgesloten met de uit Nijverdal komende zan geres Annet Nikamp en rapper SirocOp 15 februari 2008 van af 19.30 uur, zullen de prijzen voor de Sportverkiezing Rijs sen-Holten 2007 in Lucky&co te Rijssen bekend worden ge maakt. De toegangskaarten zijn gratis af te halen bij de VW's in Rijssen en Holten. RIJSSEN/ HOLTEN - In het pro gramma Vrijwilligers voor Vrij willigers van Radio 350 komt op dinsdag 12 februari, tussen 11.00 en 12.00 uur mevrouw Van den Berg van de St Korrela tie meer vertellen over de werk wijze van deze stichting. Korrelatie werkt met professio nele mensen, zoals maatschap pelijke werkers en psychologen, Hip hplnpn hij nrnhlpmpn rouw, verslaving, lichamelijke klachten. Ze zoeken samen met de cliënten naar de beste hulp. Ook wordt er aandacht gegeven aan politie berichten, de vrijwil liger van de week en natuurlijk verhalen van toen en niet te ver geten veel muziek. Dit allies ge beurt van 10.00 tot 13.00 uur bij Radio 350. Kijk voor verdere in formatie ook:

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 18