"Wij houden wel van een fee: 3Z5 ;oo 160 129 325 525 Uitslag decemberactie HHV Geert Brands, keurslager RIJSSEN -AVRijs- sen houdt zaterdag 22 december voor de vijfde keer de Ter Steege Crossloop. Deze crossloop is de tweede wedstrijd in het Oad Reizen Crosscircuit. 2 Runder Carpaccio met dressing Halve kipfilets g 0 Cipolle Kersthammetje uit eigen keuken. OPGEMAAKTE SALADES diverse soortenmin 4 pers'pp'vanaf HEERLIJKE PANNENKOEKWORSTEN. Handgeknoopte ambachtelijke rollades Runder/varken/halfom Gourmetschotels puur genieten. Kerkstraat 1 7451 BM Holten tel. 0548-361379 fax. 0548-366552 http://www.brands.keurslager.nl Dinsdag 18 december 2007 8 Oad Ter Steege Crossloop Net als vorig jaar is de start en finish van deze loop op de atletiekbaan van de AV Rijssen. De inschrijving vindt dit jaar plaats in het clubgebouw van de AV Rijssen. Men kan zich in schrijven als losse loper voor eenmalige deelname. Ook is inschrijving voor de competitie nog mogelijk. Om aan de competitie deel te nemen moet men drie van de vier wedstrijden de zelfde afstand lopen. De wedstrijden van het Oad Reizen Crosscircuit zijn: de Nijverdalseberg- cross in Nijverdal (deze is reeds gelopen op 8 decem ber), dan op 22 december de Ter Steege Crossloop in Rijssen, op 26 januari de Holterbergcross in Holten en als de laatste op 1 maart de Herikerbergcross in Goor. Er kan worden deelgeno men op vier verschillende afstanden: de 1,5 kiloemter (2 euro los, 5 euro compe titie), de 2,5 kilometer (2,50 euro los, 7 euro competi tie) en de 5 en 10 kilometer Tijdens de feestdagen kunt u op ons rekenen. Van een sjiek ontbijt tot een uitgebreid diner, wij hebben alle ingrediënten in huis. Wij zijn specialist als het gaat om gourmet- of fondueschotels. Vraag ons naar het ruime assortiment van vleesspecialiteiten en salades. Fijne vleesdagen! Uw Keurslager. Ga naar www.keurslager.nl voor bijpassende recepten. VOORGERECHT IDEE per persoon KEURSLAGERKOOPJE 4 stuks hl SPECIAL 100 gram KERSTTIP 100 gram SALAD ETIP KOOKIDEE KERSTAVONDTIP Holtense traditie KOOKIDEE o o r\i fN rsi E o o r\i c fü O) CD U) C CD cn c T5 QJ JD C CD per persoon vanaf Verstand Van Lekker Vlees - www.keurslager.nl (4 euro los, 10 euro compe titie). De kleinste lopers bijten om 13:00 uur de spits af met een ronde van 1,5 kilo meter. Het parcours loopt achter de camping 'de Goolne Ketn'. De 2,5 kilo meter start om 13:40 uur. De 5 kilometer start om 14:00 uur. En de 10 kilome ter om 14:45 uur. Het par cours van deze ronde is als volgt: start op de atletiek baan; ronde op de atle tiekbaan; achter poort door richting scherpe bocht onderaan de Rijsser- berg; de Burgemeester Knottebeldlaan oversteken en dan de Oude Goorse weg in; achter Hotel de Rijsserberg steil omhoog; door het bos achter de hondendressuurclub rich ting de Oude Markelose- weg; hier weer rechtsaf richting de atletiekbaan. Dit is een ronde van exact 2,5 kilometer. De 2,5 kilo meter loopt een ronde, de 5 kilometer loopt twee ron des en de 10 kilometer loopt vier rondes, iedere ronde komen de lopers over de atletiekbaan zodat het publiek de wedstrijd goed kan volgen. Voor ie dere loper of loopster is er na afloop een leuke herin nering. De lopers van de competitie ontvangen in Holten of in Goor een leu ke herinnering. De wedstrijdcommissie nodigt u uit om op 22 de cember deel te nemen aan één van deze afstanden van de Ter Steege Cross loop. Ook voor andere sporters is het een mooie gelegenheid om hun con ditie te testen. Kijk voor meer informatie, uitsla gen, routebeschrijvingen en plattegronden van het parcours op www.oadrei- zencrosscircuit.nl. HOLTEN - Trekking 17 december. Aanstoot HW, Pasopsweg 5, Holten Bekkemens J, Het Landeweerd 99, Holten Bijma IT, Vianenweg 27, Holten Brink van de S, Hakkertsweg 1, Holten Brinkman I, Erve Joost 2, Holten Bruinde L, Het Landeweerd 18, Holten Bulsink, Reiünksweg 14, Holten Gorkink R, Haarstraat 13, Holten Holmer A, Dijkerhoekseweg 20a, Holten Hovingh, Aaltinksweg 4, Holten Huisken GW, Nagelhoutstraat 11, Holten Hulstijn G, Kloosterweg 11Laren Jol W, Beusebergerweg 23, Holten Karkdijk J, Gaardenstraat 24, Holten Knaap van der JA, Raalterweg 33, Holten Kolkman, Aalpolsweg 7, Holten Krilddnk, MA, Kollingserf 12, Holten Kronenberg C, Motieweg 2, Holten Kruiper, Bromhaar 15, Nieuw-Heeten Landeweerd J, Markeloseweg 15, Holten Langede, Houtweg 9, Holten Lohuis J, Het Landeweerd 22, Holten Maat van de G, Zilverzandweg 1, Holten Manenschijn J, Stationstraat2-101Holten Markvan der AJA. Berghof 7 Holten Mei van de R Van Holtenserf 24 Holten Meijer JB. v.d. Borchstraat 30 Holten Mulder E Vianenweg 29 Holten Nijenhuis Vijfhuizenweg 16 Holten Nijenhuis D Vonderschottenweg 14 Holten Nijland R Holten Nijland HGB. v.d. Borchstraat 26 Holten Nijzink H Churchillstraat 24 Holten Oplaat G Larenseweg 108 Pluygers H Kerkplein 12 Holten Schuppert D Kolweg 10 Holten Sligte van de H Nieuw-Heeten Snel A Raalterweg 42 Holten Soer Tuinstraat 15 Holten Stam J Landuwerweg 12a Holten Stegeman H Dalvoordeweg 28 Daarle Stevens 1 Schutteweg 1 Holten Temmink D Waardenborchtstraat 5 Holten Tongeren van F Winkelbergweg 47 Holten Valk de Maneschijnsweg 1 Holten Vermijs C Hommelteweg 2 Holten Verseveld van C Tolweg 1 Holten Vincent HA.J. GoldsteinstraatlO Holten Visser D P Fazantenweg 38 Holten Wessels F Erve Broekhuis 7 Holten Wille CAG Nijlandstraat 11 Rijssen Wissink E Lookermolen 4 Holten Zantingh G Zweverink-Meilink D Prijzen zijn af te halen bij Blokker van de Maat De Ter Steege Crossloop is de tweede loop in het Oad Reizen Crosscircuit.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 8