Geometrie van graancirkels kiezen kopen KINDER WC gehele dames- en herencollectie Baby, kinder- en tienermode Wij wensen u prettige feestdagen! inspireert tot bijzondere kunst Op de gehele wintercollectie m.u.v. accessoires Zaterdag 22 december geopend van 9.00 tot 21.00 uur Bengels Ko Rijssen - 0540-54 17 01 Dinsdag 18 december 2007 33 VERBOUWINGS ^■OPRUIMING 2e artikel gratis r U betaalt het duurste artikel onafgeprijsd. Geldt niet op nieuwe collecties en accessoires. Grotestraat 2 - Rijssen - Tel. 0548-512216 - Donderdag koopavond Bengels Ko 40% korting Spiritualiteit is - heel kort) samengevat - bewust worden van wie je bent en' de manier waarop je je leven leidt. En er zijn diverse vonhen om die bewustwording te stimuleren. Een bij zonder visuelë vorm is de zogenoemde 'graancirkelkunst' van de Ne- Tanosh. Kleurrijke en vooral intrigerende geometrische holo grammen symboliseren bestaande graancirkels en 'kraken de code'. Want ie dere graancirkel heeft volgens Janosh een boodschap, waarmee we die eerder genoemde bewustwording kunnen activeren. Het ontstaan van graancirkels speelt voor hem trouwens geen rol. Door mensenhanden gemaakt of niet, de geometrie van iedere cirkel heeft z'n eigen betekenis. Dat is het verhaal. In de Members Area van zijn website zijn bureaublad achtergronden te downloaden, een e-card te sturen, een affirmatiekaart te trekken en 'de Tools' te spelen. De graancirkelkunst is te vinden op www.the-arcturians. com. Toiletbezoek staat in de top drie van de belangrijkste za ken die ouders qua hygiëne aan hun kinderen willen mee geven .In dat kader heeft Lotus Kideez op de markt gebracht. Toiletpapier speciaal voor kids dat hen helpt richting zelfstandig en hygiënisch toiletbezoek. Billen controleren doen de meeste ouders tot de leeftijd van een jaar of zes. daarna wil het nog wel eens uit de hand lopen omdat kinderen teveel pa pier gebruiken en dat dan ook nog eens op een grote prop draaien. Lotus Kideez is kleiner van formaat waardoor de rollen pre cies het goede formaat hebben voor nog kleine handen. Daarbij heb ben de rollen een unieke tel- en scheurmethode. De rollen hebben drie thema's: woestijn, jungle en zee. Ook handig is de dispenser.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 33