3 dagen Kerstboom vol lekkere geurtjes leLft van de priis! yp de normale consumenten prijs Interieur, verlichting, cadeau, èafry Kerst (Ecfite Oosterse en (Perzische tapijten voor Tevens verSouwings opruiming tijdens de actie gunnen de [{leden m CBoua'Straat 29 cRijssen tef0548-512550 Grote actie vloerkleden 20-21-22 december - A Actie SO korting iVessets Eén van de meest populaire ca deautjes onder de boom is en blijft een geurtje. En de keuze is enorm. Niet in de laatste plaats omdat er ieder jaar weer nieuwe geurlijnen bij komen. Een opvallende trend is dat steeds meer beroemdheden niet alleen hun gezicht, maar ook hun naam koppelen aan een nieuwe geur. In eigen land zien we dat Jan Smit een uitge breide geurlijn biedt en in het buitenland komt bijvoorbeeld Sarah Jessica Parker dit jaar met Covet: een geurmix van choco lade, gardenia en Siciliaanse ci troen. Verder kan er gekozen worden voor geurtjes van Jen nifer Lopez, Britney Spears en Beyonce Knowles. Als je op zoek bent voor een geurtje voor iemand die geen fan van eerdere genoemde be kende namen is, wordt de keuze meteen een stuk moeilijker. Wie echt wil uitpakken, kan kie zen voor grootheden als Coco Chanel. De nieuwe geur Made moiselle is letterlijk 'aan de prijs', maar figuurlijk onbetaal baar. Een Oriëntaal luchtje met een bijzondere frisheid. Ook Diesel is een bekend merk en presenteert dit jaar 'Fuel For Life'. De vrouwengeur bestaat uit een combinatie van zwarte bessen, mandarijn, jasmijn, patchouli en muskus. De man nelijke variant biedt een mix van een vleugje anijs, droog hout, lavendel en heliotropen bloem. Nog steeds geen idee? Op www.alaparfumerie.nl kun je aan de hand van een vragenlijst in grote lijnen bepalen welk geurtje geschikt zou kunnen zijn. Zo lijkt een sterrenbeeld iets te kunnen zeggen over een passend luchtje, maar ook een lijstje met karaktereigenschap pen zou de perfecte parfum kunnen vinden. Je kunt je na tuurlijk ook laten voorlichten in een parfumerie bij jou in de buurt. Het klinkt misschien een beetje als mosterd na de maaltijd, maar toch is het razend popu lair: het geven van een kerstca deautje dat bedoeld is voor de Kerst. De reden voor deze pop ulariteit heeft zonder twijfel iets te maken met het enorme aan bod van bijzondere kerstpro ducten ieder jaar. Natuurlijk zijn er ieder jaar weer nieuwe hebbedingetjes voor in de boom. En daarbij gaat het inmiddels al veel ver der dan alleen een paar ballen. De decoratie van de boom blijkt ieder jaar steeds persoon lijker te worden. Er wordt steeds vaker gekozen voor een zogenoemde themaboom, waarbij het niet meer alleen gaat om kleur, maar zeker ook om sfeer. Een opvallende trend is humor. Het journaal staat bol van moeilijke berichten, maar met Kerst mag het allemaal wat luchtiger en vrolijker. En dat is in het aanbod van kerstartike len zeker terug te vinden. Neem bijvoorbeeld deze glazen mok in de vorm van een eland. Een grappige manier om het dessert in te presenteren! Of een leuk cadeautje om de kerstsfeer met je mee te kunnen dragen. Zoals deze Mini Win nies. Steeds vaker gespot in ge zelschap van beroemdheden op rode lopers en niet voor niets. Bevestigd aan het mo bieltje of een sleutelbos is dit de ideale mascotte. Zeker origineel is het Kerstdo cument. Een terugblik naar het verleden met allerlei nieuwsge- gevens, aardigheden en we tenswaardigheden uit de ge boortetijd van de ontvanger. Op www.historischekalender.nl kun je de persoonlijke gegevens doorgeven, waarna het docu ment wordt opgemaakt en op gerold met een lintje. Leuk voor onder de boom, maar ook heel geschikt om de gasten van het kerstdiner mee te verrassen. Kerstcadeautje voor de kerst... de keuze is enorm! THE FRAGRANCE BV

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 27