Geheimen waar je vanaf moet H O LT E N Verkoopadviseur (M/V) parttime (±16 uur] Venijnige brieven Niet zomaar een reisgids SEIKO tk HETJUWELIERSHUIS J DOLLEKAMP Gesigneerde boeken voor lezeressen moetje iets vertellens Cathy Kelly,™ Dinsdag 18 december 2007 18 Bij Beltman Mannenmode, toonaangevend in de regio, is persoonlijke aandacht en passie voor het modevak bepalend voor de relatie met klanten. De internationale business- en casual collecties voor heren worden met zorg geselecteerd. We zoeken ter versterking van ons team een enthousiaste Kandidaten op MB0+ denkniveau hebben aantoonbare commerciële vaardigheden en creativiteit om: een adviserend verkoopgesprek te houden; bij te dragen aan een optimale collectiepresentatie; een voorbeeld te zijn voor anderen; toegewezen werkzaamheden te plannen en uit te voeren; en hiermee bij te dragen aan het succes van de winkel! Affiniteit in de mode is aantoonbaar. DETEX opleiding is een pré. Wij bieden een uitdagende en afwisselende baan met unieke opleidingsmogelijkheden. Vanwege de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een dame. Kandidaten verzoeken wij te reageren met CV, pasfoto en korte motivatie naar: Beltman Mannenmode, t.a.v. Dick Kamphof, Postbus 16 7450 AA Holten of per mail: beltman.mannenmode@planet.nl. (premier KINETIC PERPETUAL www seiko.nl Het JuweliersHuis Dollekamp officieel Seiko Plus Dealer voor Rijssen Wij zijn dealer voor de volgende merken: Edox Jacob Jensen Danisch Design Pulsar Lorus Bouchard Casio prisma Espirit Police Skagen T.W. Steel Jaques Lemans Diamonde Jeunesse Hot Diamonds Zinzi Jewels Majorica Pandora Boccia Titaan Desiree Allliance Alessi Vendoux Het JuweliersHuis Dollekamp Grotestraat 36 7461 KG Rijssen Tel. 0548 - 51 23 58 www.hetjuweliershuis.com 000R DICK SNIJDERS "Misschien is humor wel iets typisch Iers. In ieder geval is dat iets waar ik erg van hou. Op het donkerste moment is er wel iemand die een mop vertelt." Cathy Kelly, schrijfster van wat je typisch vrouwenboeken zou kun nen noemen, is niet bang om over 'donkere onderwer pen' te schrijven. In Ik moetje iets vertellen gaat het dan ook over meer dan alleen de geheimen van de hoofdfi guren. Cathy Kelly haast zich om te zeg gen dat ze niet vindt dat je geen geheimen zou mogen hebben. "Ik zeg helemaal niet dat gehei men slecht zijn. Het gaat in dit boek om bepaalde geheimen, waar je zelf last van hebt. Daar moet je van af zien te komen." In het boek zijn dat er nogal wat. In de buurt lijken alle vrouwen wel geheimen te hebben waar ze vanaf moeten. Alleen voor de al wat oudere Christie lijkt dat niet te gelden. Totdat blijkt dat zij E heel lang een groot gehein met zich meedraagt. Opvallend is dat Kelly daarbij in de huid van vrouwen van heel verschillende leeftijden kruipt. "Dat vind ik geweldig," vertelt ze. "In mezelf zie ik ook vrouwen van heel verschillende leeftijden terugkomen. Natuurlijk ben ik in de loop der jaren wel veran derd, maar ik ben niet ineens Lezeressen (en eventueel ook le zers) van deze krant maken kans op een gratis exemplaar van nieu we boek van Kelly. Cathy Kelly heeft een twintigtal boeken speci aal voor onze lezers gesigneerd. Geïnteresseerd? Sms dan WIN(spatie)PRODUCT(spatie)Kel- ly naar 2121. U ontvangt een sms'je a 40 cent retour. een heel ander persoon gewor den. Persoonlijk vind ik het heerlijk om over ouderen te schrijven maar daarbij is het juist ook mooi om ook vrouwen van andere leeftijden langs te la ten komen." In vrouwen van wat gevorderde leeftijd ziet Kelly vaak veel wijs heid. Dat zou ook van Christie gezegd kunnen worden. Waarbij haar wijsheid overigens wel een beetje symbolisch lijkt. Christie 'ziet' en 'voelt' bepaalde dingen van anderen. "Typisch wijs voor anderen," lacht Kelly. "Ze kan prima zien wat goed voor ande ren is. Maar net als bij zoveel mensen, wordt het wat anders als het om haarzelf gaat." it's your watch that TELLS MOST ABOUT WHO YOU ARE. Front Office manager M/V Receptioniste M/V Voor beide functies geldt dat ervaring in vergelijkbare bedrijven is vereist. Daarnaast verwachten wij een pro-actieve instelling, veel enthousiasme en teamspirit. Stuur een korte brief met CV naar: Hotel de Rijsserberd t.a.v. Ton Falkmann, (directeur), Burg. Knottenbeltlaan 77, 7461 PA Rijssen of mail naar: ton.falkmann@sandton.nl Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Cathy Kelly, Ik moet je iets vertel len, the house of books, 17,50 euro. Het volledig verniuwde Hotel de Rijsserberd, onderdeel van Sandton Hotels, zoekt kandidaten voor de volgende functies: Met Ik moet je iets vertellen heeft Kelly alweer haar negende boek geschreven. En nog altijd heeft zij aan inspiratie geen gebrek. "Dat haal ik overal vandaan. Ik hoor en zie dingen en ga mij ver volgens afvragen wat daarna zou kunnen gebeuren. Nee, au tobiografisch zijn mijn boeken niet. Mijn karakters zijn puur fictioneel. En daar ben ik ook het meeste tijd aan kwijt. Het creë ren van mijn karakters kost zomaar vijf tot zes maanden. Pas dan begint het schrijven en dat gaat dan vrij snel." Met groot plezier zet Amon Grimberg zoveel mogelijk mensen op het verkeerde been. De schrijver met de scherpe pen heeft tal van kwaliteiten maar het maken van vrienden lijkt daar niet bij te horen. In Omdat ik u begeer heeft Humo-redac- teur Mark Schaevers een groot aantal brieven bij el kaar gebracht die Grimberg eerder in Humo en (deels) het Parool liet verschijnen. In de brieven richt hij zich tot bekende en soms minder be kende Nederlanders en we reldburgers. Met de van Gntnberg bekende scherpe pen en - inderdaad - niet be doeld om vrienden te ma ken. In zijn verantwoording noemt Mark Schaevers het boek een autobiografie in boekvorm. Maar alleen al ge zien het feit dat Grimberg het daar mee eens was, is het ernstig de vraag of de lezer dat serieus moet nemen. Hoeft ook niet. Lees ze ge woon van voor naar achter of van achter naar voren. Soms met bijna plaatsvervangende schaamte en elders met sim pel plezier. Amon Grunberg, Omdat ik u begeer, Nijgh Van Ditmar, 19,90 euro. In De overwinningstnin van oom Ho gaat Marco Baars net iets verder dan in het gemiddelde reisboek, ook al is de on dertitel van het boek Reizen in Vietnam. Zijn reis door het langgerekte Aziatische land staat vrijwel volledig in het teken van de Vietnamoorlog uit de jaren '70. In het verslag van zijn reis door het land van Ho (Chi Minh) gaat Baars in beschrij vingen, beeld en vooral in gesprekken temg naar dit diepte punt uit de recente wereldgeschiedenis. De overwinningstuin van oom Ho is geen reisgids aan de hand waarvan het land doorkruist kan worden. Wie het in zijn voorbe reiding op een reis naar Vietnam echter samen met een praktische reisgids leest, komt ze ker veel beter beslagen ten ijs in Ho Chi Minh stad aan. Marco Baars, De over winningstuin van oom Ho, Gottmer (Dominicus The ma), 16,90 euro.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 18