Ontbijten, duiken en op visite op de boerderij e opruiming is 10-50% korting* UNIQUE Gehele wintercollectie Inbouw auto/motor alarmsystemen Inbouw/reparatie auto-airco installaties Inbouw VDO DAYTON navigatiesystemen bouw cruise control Inbouw/verkoop mobiele telefoons Beter dan bloemen Top Partner AUTOMOTIVE Galvanistraat 3 - Rijssen - Tel: 0548-53 77 00 - Fax: 53 77 01 - E-mail: telecom@teunis.nl Dinsdag 4 december 2007 27 Zin in een gezellig dagje weg met de (kleinkinde ren? Ga dan eens naar Kin derparadijs Malkenscho- ten in Apeldoorn. Ont moet Binkyen alle boerde rijdieren van dichtbij, leef je uit in de grote speeltuin, maak een kaars in de kaar senmakerij of verdwaal in het doolhof. Het park be staat al meer dan vijftig jaar, trekt jaarlijks bijna 300.000 bezoekers en is als een van de weinige fami lieparken in Nederland het gehele jaar geopend. Tij dens de wintermaanden mogen opa's oma's zelfs gratis naar binnen "onder begeleiding van" mini maal één betalend kind. Deze opa oma actie is geldig van maandag tot en met vrijdag met uitzonde ring van de kerstvakantie, want... dan heeft Binky weer wat anders in petto. De kerstdagen spelen zich toch voornamelijk binnen af. Een dagje weg in de buitenlucht is dan een welkome afwisseling. Bin ky's kinderparadijs is dan hét ideale dagje uit! Mocht het toch regenachtig zijn, maak dan gebruik van het 2e kerstdag arrangement of koop een combikaart tijdens de kerstvakantie. Hiermee kun je zowel naar Kinderparadijs Malken- schoten als naar Aquacen- trum Malkander. Het di rect naastgelegen zwem bad is onlangs uitgebreid en biedt veel speelplezier. Zo vind je er een wildwa- terkreek, een kieuterbad, een bubbelbank met jet- Van dit originele cadeau heb je langer plezier dan van bloemen. De onlangs verschenen serie 'Je BETER voelen', bestaat uit een set kaarten in een standaard met voorop een foto en ach terop gedichten en verras sende tips. Met thema's als: samenwerken, humor, ver trouwen, openheid, avon tuur, communiceren en ge nieten. Mensen vinden het altijd leuk om plaatjes te kij ken. Plaatjes zijn direct en werken dieper door dan woorden. Beelden zijn blij vend, terwijl bloemen na een week meestal al ver welkt zijn. De maker, Hens van Soest, wilde op een sim pele manier beelden met woorden combineren. Een leuk cadeau om weg te ge ven aan wie alles al heeft. Ook tijdens de feestdagen. Ie beter voelen 11,95 en is te bekijken via www.foto- missie.nl. Bestellen kan ook: 010-4669345. stream, stoomcabines en de onlangs in gebruik ge nomen relaxarea met rian te whirlpool. En... wat te denken van de 52 meter lange glijbaan met uitglij- sofa. Eerst lekker ontbij- ten. Niet thuis, maar in kerstsfeer bij het Aquacen- trum om vervolgens een duik te nemen. Daarna lekker uitwaaien bij Binky en afsluiten met een gratis kopje koffie, thee of fris (én iets lekkers). Dat kan met het 2e kerstdag arrange ment 12,50 p.p., kinde ren tot 2 jaar gratis). Of... kies voor een combikaart 7,- p.p.) tijdens de kerst- vakantie. Hiermee heb je toegang tot Kinderparadijs Malkenschoten en Aqua- centrum Malkander incl. een gratis consumptie. Meer informatie vind je op de Binky website: www.binky.nl Ladies: Mexx - Esprit - EDC - Vero Moda - Only - Vila - Sandwich - Expresso - Indian Rose Men: Pall Malll - G-Star - Replay - Diesel - Esprit JEANS - CASUAL - COLLECTION 'uitgezonderd jeans en kerstcollecties Rijssen: Grotestraat 4 en 10 Nijverdal: W. Alexanderstraat 62 Nijverdal: Grotestraat 95 lÈums

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 27