BEZORGERS Tubantia IHIHhlW.VirTa Holten GEZOCHT De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia m/v Netwerkengineer (m/v) Helpdeskmedewerker (m/v> heutink in Enter, voor de periode van zo'n 3 jaren! Maximaal 1000.- per maand 06 - 53 65 81 88 Slijptechniek Enter B.V. MACHINE-OPERATORS (m/v) zoekt in leeftijd vanaf 15 jaar Aanmelden: Mevrouw Bouwhuis Aalpolsweg 6 Tel. 0548-361 849 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl fi heutink ICT wordt kinderspel Dinsdag 13 november 2007 Powered by Q JobTrack.nl Machine Tooiing CNC-slijpen Slijptechniek Enter is een vooraanstaand producent van hoogwaardige gereedschappen voor de metaalindustrie, waarbij kwaliteit zeer hoog in het vaandel staat. Voor de productie van speciaal-frezen zijn wij op zoek naar: U bedient onze nieuwste CNC-slijpmachines. Programmeren met behulp van 3D-tekenprogram- ma's doet U zelf. U wordt hiervoor intern opgeleid. Functie-eisen: - minimaal VMBO werk- en denk-niveau -technische aanleg en inzicht - woonachtig in de omgeving van Enter Wij bieden voor deze functies uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U, binnen 2 weken, richten aan: Slijptechniek Enter B.V. T.a.v. dhr. H. Stam Postbus 63 7468 ZH Enter. Mocht U echter vooraf nog informatie wensen dan kunt U telefonisch contact opnemen met de heer Stam, op nummer 0547-381946. DE TWENTSCHE COURANT ICT wordt kinderspel. Met die gedachte bedient Heutink ICT ruim 1300 basisscholen en vele tientallen voortgezet onderwijs scholen met een enorm breed scala aan ICT-oplossingen en -diensten. Ontzorgen is daarbij het sleutelwoord. En dat kan alleen met een gedegen technische basis. Vandaar dat we, als marktleider in het primair onderwijs, veel aandacht besteden aan onze technische afdeling. Die is in de afgelopen tien jaar uitgegroeid tot een goed geoliede machine met zo'n 35 helpdeskmedewerkers, ontwikkelaars, netwerkengineers en netwerkspecialisten. Omdat ons klantenbestand blijft groeien zijn wij met spoed op zoek naar professionals om onze organisatie verder te versterken. Functie inhoud Je houdt je fulltime bezig met het implementeren en onderhouden van netwerken bij (basis)scholen, meestal zelfstandig, soms in teamverband. Deze netwerken zijn gebaseerd op de nieuwste Microsoft technieken die je beheert volgens interne richtlijnen en standaarden. Daarnaast los je technische problemen op en voorzie je klanten van advies bij technische vraagstukken. Functie eisen Je denkt en werkt op minimaal mbo niveau en hebt ervaring in het installeren en onderhouden van Microsoft Windows netwerken. Je hebt praktische kennis van en ervaring met desktop- en server hardware, wireless technieken en xDSL verbindingen. Daarnaast is het een pré als je in het bezit bent van MCSE certificaten en/of praktijk ervaring hebt met Exchange, Terminal Server, Small Business Server en manageble switches en/of routers. Goede communicatieve en administratieve vaardigheden, een representatief voorkomen en een accurate werkwijze zijn je natuurlijke eigenschappen. Verder ben je enthousiast, zeer gemotiveerd en ben je in bezit van rijbewijs B. Functie inhoud In deze fulltime functie houd je je primair bezig met het verlenen van telefonische ondersteuning aan de klanten van Heutink ICT. De ondersteuning loopt van eenvoudige taken met betrekking tot het ondersteunen van gebruikers, tot en met remote beheer met behulp van geavanceerde tools. Daarnaast wordt je geacht mee te denken en werken aan een verdere ontwikkeling van onze afdeling dienstverlening. Functie eisen Je denkt en werkt op minimaal Mbo-niveau en hebt minstens 2 jaar ervaring opgedaan in soortgelijke functie(s). Naast een brede hardwarekennis, ben je ook goed op de hoogte van de actuele Microsoft producten, met name Windows XP/-Server-2003. Je hebt goede communicatieve vaardigheden, bent stressbestendig en gewend resultaatgericht en accuraat te werken. Daarnaast ben je in staat om commerciële kansen bij onze klanten te signaleren en te vertalen richting onze verkoopafdeling. Wij bieden Een veelzijdige functie binnen een uitgebalanceerd en jong team. Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden, zoals de mogelijkheid om aan je certificeringen te werken en voor de netwerkengineers ook een auto van de zaak, mobiele telefoon en notebook. En niet te vergeten natuurlijk: een gezellige, informele en no-nonsense werksfeer. Interesse? Zin in een uitdagende baan bij een van de grootste ICT-spelers in de onderwijsmarkt? Stuur dan je sollicitatiebrief, voorzien van een gedetailleerde CV, naar: Heutink ICT t.a.v. Afdeling P&O Platinastraat 25 7554 NC Hengelo (ov) of mail naar: p&o@heutink-ict.nl Heutink ICT Tel. (074) 240 46 06 E-mail: info@heutink-ict.nl Internet: www.heutink-ict.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 9