THE READ SHOP! Hemink biedt zzp'ers helpende hand Beukenlaantje toch geen Beukenlaantje? lij H Themadag SGWaerdenborch ïV-WJLÏ 10 kortin THE READ SHOP Wessels Cadeai ■pp i Verbouwings opruiming. Kortingen tot 50% op veel artifcelen. Sinterklaas doet zijn inkopen bij Het nieuwe boekenmagazine is uit "De nieuwe Harrv Potter" Postkantoor Rijssen Schitterende collecties meubelen tegen zéér lage prijzen!!! Parlane Riverdale PTMD collectie Zeer mooie collecties Voor het najaar en de feestdagen Tevens geven wij t/m 5 dec Op alle cadeau s Koopjes PL L and Dcèral; - S& Company - J:1 Ssl - Dirige - SCC Bebe - Me loo - etc Bouwstraat 7a Rijssen tel. (0548)540033 Groot assortiment kalenders, scheurkalenders en agenda's Vele nieuwe titels boeken Voordeelboeken Een vernieuwde Diddle collectie Harry Potter en de relieken van de dood is vanaf zaterdag 9.00 uur 17 november te verkrijgen!! Dinsdag 13 november 2007 30 RIJSSEN/ BORNE - Hemink Meesterschilders in Bome, een nationaal opererend schilders bedrijf met ruim tweehonderd werknemers, gaat zzp'ers (zelf standigen zonder personeel) de helpende hand bieden. In Rijssen wordt hiervoor op 30 november in een bedrijfspand aan de Kryptonstraat 22a het Hemink servicecenter geopend. "Het aantal zzp'ers en een mansbedrijven neemt enorm toe", zegt directeur Jan Van den Berg van Hemink. Hij heeft de laatste maanden een groot aan tal schilders de stap naar zelf standigheid zien maken. "In ons servicecenter willen wij een stuk ondersteuning bieden. Door levering van professionele verfproducten, maar in een vol gende stap bijvoorbeeld ook door het leasen van bestelbus jes of het aanbieden van verze keringen. We willen de zzp'ers als het ware met ons laten mee liften. Wij hebben daarvoor de schaalgrootte en uiteraard ook de expertise in huis. Daar kun nen de eenmansbedrijven van meeprofiteren", zegt Van den Berg in een toelichting. De keu ze voor Rijssen als vestigings plaats heeft alles te maken met het feit dat er in deze plaats sprake is van veel bedrijvigheid en een bloeiende economie. "Het is de bouwstad van het oosten. Het kan geen toeval zijn, een kwart van onze schil ders komt hier vandaan," lacht Van den Berg, "verder is er in Rijssen ook veel waag naar een goede verfleverancier." Hemink Meesterschilders heeft vijftig jaar ervaring in verf en de tóepassingen hiervan. "Wij heb ben in de loop van de jaren een selectie kunnen maken van de Hemink Meesterschilders gaat zelfstandigen zonder personeel helpen. beste producten en als grote partij kunnen we bij de inkoop flinke kortingen bedingen, die we doorgeven aan onze afne mers. Verder hebben wij de kennis in huis om de klanten goed te kunnen adviseren", zegt Van den Berg, "bovendien spre ken wij de taal van de schilders en wat ook belangrijk is, zij ken nen onze geen-gezeur-garantie! Dat is intussen een bekend fenomeen in de regio. We zeu ren niet, lossen eerst problemen op en praten dan wel. En we ko men er altijd uit." Na de start in Rijssen wil Hem ink Meesterschilders mogelijk meerdere servicecentra gaan openen. HOLTEN - Op scholengemeen schap De Waerdenborch wordt donderdag 20 december de' Themadag gehouden. Telkens wordt geprobeerd op allerlei manieren tijdens deze dag zoveel mogelijk geld in te zamelen voor een aantal goede doelen en iedereen is welkom om hierbij te helpen. Zo zal er dit jaar onder meer een modeshow, kerstmarkt, boe kenmarkt, 'rommelmarkt, fancy fair en een voetbalwedstrijd ge- houden worden. Ook de volleybalnacht staat op het programma en mede dank zij een groot aantal sponsoren is deze nacht vorig jaar een gewel dig succes geworden. Ruim 6.750 euro is er door hon derdzestig leerlingen bij elkaar geslagen. Onderstaande spon soren hielpen mee om tot het resultaat te komen: Ter Steege Holding, Rijssen; Bloemendal Fietsplus, Rijssen; de Woestijnroos te Deventer; Ohanna's World te Deventer; Ruwi vervoersbewijs te Apel doorn; Kapselon Elegant te Hol ten; Steunenberg te Holten; De Biester te Holten; Nido Univer sal Machines B.V. te Holten; Banz Bord Int. B.V. te Holten; Fiets totaal te Holten; Foto ate lier René Block te Holten; De Houtbeurs plus te Holten; Itek computers te Holten; Geverd- ink Nijhuis te Holten; Van Zon te Holten; Grand Cafe't Keuntje te Holten; Heusinkveld boeken te Holten; Blokker van de Maat te Holten; Broekhuis Automati sering te Holten; Fa. H. Müller Zn te Holten; Kumagaya te Hol ten; Double D Designs te Hol ten; Muller Transport te Holten; Disholt Bv te Holten; Autobe drijf Dries Willems te Holten; Tente Rac te Holten; Beemei te Holten; Klavertje te Holten; Mengvoerder Groep BV te Hol ten; Discus Zanting te Holten; Bakkerij Nijkamp te Holten; Wedda DA Drogist te Holten; C1000 te Holten; Enkco te Hol ten; Anne Marie Wonen te Hol ten; Susan's Haarmode te Hol ten; Optiek Jos te Holten; SP van Bruggen te Holten; Salon Wan der en Willy te Holten; Marjo Bloemenzaak te Holten; Res taurant Vosman te Holten; Reinaardus Vis te Holten; De Kindertuin te Holten; Pizzaria Odessa te Holten; Horeca be drijven Bathmen. Voor meer informatie zie www.waerdenborch.nl/ thema dag HOLTEN - Wie altijd heeft ge dacht dat het Beukenlaantje achter het station langs hotel Hoog Holten de Holterberg op gaat, heeft het mis. Ook al staan er talloze beukenbomen langs deze zandweg naar boven, het gaat hier niet om het befaamde Beukenlaantje. Google Maps geeft uitsluitsel. Het blijkt hier namelijk te gaan om de Oude Hellendoornseweg. Het echte Beukenlaantje ligt wel in de buurt, maar buigt af naar rechts en. heeft geen enkele beuk langs zich staan. Raar maar waar. Haarstraat 44 - Rijssen www.rijssen. readshop.nl MEER DAN LEZEN ALLEEN 5%a *"*2 Bouwstraat 29 Rijssen Tel 0548-512550

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 30