Werken bij Lesscher IT. Da's werken aan je ontwikkeling. Wij bieden onze medewerkers ZeitPlan Engineering METALIN-BATHMEN BV Junior Software- ontwikkelaar Verkoopadviseur Buitendienst Medewerker Verkoop Binnendienst Ga voor meer informatie over deze functies naar www.lesscher.nl/werkenbijlesscher Lesscher W- Ten Cate B.V. MONTEUR ZeitPlan Engineering BV is een nieuw detacheringsbureau wat zich met name toelegt op het leveren van geschoolde productiefuncties binnen onder andere de bouw, bouwtoelevering en de metaalindustrie. Daarnaast houden wij ons bezig met de uitvoering van salarisadministraties voor het midden en kleinbedijf en bieden wij personeelsmanagement aan. toekomst-perspectief goede salariëring directe opname in het pensioenfonds bij ziekte 100% door-betaling van het salaris Op dit moment hebben wij diverse uitdagende vacatures. Raadpleeg hiervoor onze website. Gezocht: Een kantoor/administratiemedewerker/ster Functie: Diverse administratieve werkzaamheden t.b.v. invoeren en verwerken van orders, assisteren met routeplanning en verkoop ondersteunende taken. Zonder 8 tot 5 mentaliteit!!! De beheersing van de Engelse en Duitse taal is een must! Lijkt dit je wat? Neem voor meer informatie en vragen contact op met: Metalin Bathmen B.V. Hans van Geest Tel. 0548-36 23 33 CELINE OION TAKING CHANCES Binnen Lesscher IT geloven we in de kracht van eenvoud. We spreken in heldere gebied van Softwareontwikkeling streven we optimale flexibiliteit en kwaliteit na. taal over ons vak en geven onze klanten precies datgene wat ze nodig hebben. Bit komt tot uiting in een aantal eigen ontwikkelde, succesvolle softwareapplicaties Deze visie heeft er mede toe geleid dat Lesscher IT in ruim 16 jaar is uitgegroeid en uitbreidingen van standaardapplicaties. Om dit succes te continueren zoeken tot een toonaangevende en full-service IT onderneming in Oost Nederland. Ook op we jonge professionals om onze organisatie te versterken. Je werkt actief mee aan de ontwikkeling en het onderhoud van ónze zelf ontwikkelde software producten. Je bent in staat om co producten oprii»,ra; in te richten en communiceert daarbij rechtstreeks met opdrachtgevers. Daarnaast ben je betrokken bij het hele technische traject: van analyse, beschrijven van (gebruikers)wensen tot en met de realisatie in de software. Je werkt in een soort traineeship met een dynamisch team waarin je de mogelijkheid krijgt om je theoretisch opgedane kennis te koppelen aan praktische ervaring. Functie eisen: HBO opleiding (bedrijfskundige)infórmatica afgerond; Bekend met Microsoft omgevingen; Kennis van één of meer van de volgende gebieden: het Microsoft .Net framework (C#, VB.NET), MS SQL Server, database ontwerp en beheer, webservices, HTML, CSS, Visual Basic 6 en/of Delphi; Affiniteit met hardware en IT infrastructuur; Nauwkeurig en analytisch. Je bent verantwoordelijk voor het advies over en de verkoop van unieke softwareapplicaties aan de retailbranche, het onderwijs en het bedrijfsleven in heel Nederland. Ook de ontwik keling van nieuwe markten behoort op termijn tot je taken. Je initieert en ontplooit alle activi teiten die hiervoor nodig zijn. Je krijgt ruime ondersteuning om ideeën te toetsen en om te zetten naar concrete acties. Uiteraard krijg je alle kans om je te ontplooien middels opleidingen en trainingen. Functie eisen: Opleiding op minimaal HBO-niveau; Bij voorkeur heb je 1 a 2 jaar werkervaring; Affiniteit met ICT en softwareoplossingen; Zelfstandig, klantgericht, initiatiefrijk, accuraat en ondernemend; Goede sociale, communicatieve en commerciële vaardigheden. Je ondersteunt je collega's in de buitendienst vanuit kantoor. Je werkt offertes uit, staat klanten te woord, adviseert hen over passende oplossingen en verkoopt telefonisch onze producten en/of diensten. Verder onderhoud en beheer je prijslijsten, verkoopinformatie, verkoopdocumenten en verkooptools. Je bent verantwoordelijk voor de juiste administratieve verwerking van offertes en orders en gedeeltelijk verantwoordelijk voor het relatiebeheer en verkoopondersteuning. Functie eisen: Opleiding op minimaal MBO-niveau (commerciële richting); Bij voorkeur 1 jaar ervaring in een vergelijkbare functie; Affiniteit met automatisering; hardware, software en dienstverlening; Zelfstandig, initiatiefrijk, accuraat; Goede sociale, communicatieve en commerciële vaardigheden. Wij bieden: Bij de genoemde functies bieden wij een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. En niet te vergeten natuurlijk: een gezellige, informele en no-nonsense werksfeer. Interesse? Bij Lesscher IT weten we waar IT om draait. Voor onze klanten, maar ook voor onze medewerkers. Voor hen draait het om uitdaging, motivatie, teamspirit en waardering. Zaken waarvoor we ons inspannen. Ook werken bij de Lesscher IT? Mail dan je sollicitatie naar p&orëHesscher.n of ga naar www.lesscher.nl lesscher IT BV 7554 NL Hengelo (l Telefoon; 074 24G Fax: 074 240 46 IC Celine neemt risico's Celine Dion kondigde onlangs aan in de zomer van 2008 in de Amsterdam ArenA op te gaan treden. De kaartverkoop voor het eerste con cert op Nederlandse bodem in negen jaar tijd start op zaterdag 17 november. Maar voordat het zo ver is, kunnen de fans zich eerst nog storten op haar nieuwe cd Taking Chances. Na haar Franstalige album D'Elles geeft La Dion op haar nieuwe cd weer de voorkeur aan de Engelse taal. Geen groot nieuws voor de Celine-adepten, aangezien de eerste single - titelnummer Taking Chances - al een tijdje uit is. Het Canadese nachtegaaltje is met meer dan 180 miljoen verkochte platen inmiddels de best verkopende artieste aller tijden. Loon- en grondverzetbedriif Vossenbosweg 2a., 7641 RR WIERDEN. Tel. 0546-571606 Fax 0546-576825 E-mail:info@tencatewierden.nl Vraagt voor spoedige indiensttreding; Met ervaring op het gebied van landbouwwerktuigen, tractoren en grondverzetmachines (hydraulisch), die zowel zelfstandig als in teamverband kan werken en bereid is tot het volgen van evt. bijscholingscursussen. Sollicitaties (zowel schriftelijk als mondeling) binnen 14 dagen kunt u richten aan bovengenoemd adres. i Platinastraat 37 7554 NC Hengelo Tel. 0 74 - 2 46 93 10 www.zeitplan-engineering.nl De toegevoegde waarde van arbeid. Voor uw kantoor-, magazijn en bedrijfsinrichting Keizersweg 59 Tel. 0548 - 362333* 7451 PH Holten Fax. 0548 - 364866 Industrieterrein "De haar" Website: www.metalin.nl Email: info@metalin.nl Dinsdag 13 november 2007

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 10