Anneke Kippers eerste erelid De Zakenauto van het Jaar biedt iedereen een topdeal! Cosmo Auto B.V. Extra stimulans kopen huurhuis FordFocus Flexifuel. Nu met 3.950,- totaalvoordeel. -/- -/- 22.050,- Feel the difference Almelo, Autoboulevard Twentepoort West 12, Tel. 0546 - 544 644 Rijssen, Butaanstraat 2/hoek Nijverdalseweg, Tel. 0548 - 538 638 Holten, Service-dealer Dries Willems, Keizersweg 70, Tel. 0548 - 361 900 Dinsdag 25 september 2007 ENTER - Anneke Kippers heeft na 26 jaar een punt ge zet achter de activiteiten van de Oranjevereniging. Een ge neratielang heeft ze zich als bestuurslid ingespannen om Koninginnedag tot een onver getelijke feestdag te maken. "We hebben enorm veel aan je te danken", sprak voorzitter Harry Nollen haar tijdens de ledenvergadering toe. Hij voegde er tevens aan toe dat ze uit eerbetoon tot erelid van de vereniging werd benoemd. Het eerste erelid in het be staan van de Oranjevereni ging Anneke reageerde be duusd. "Dat is een grote eer en dat vind ik prachtig, dan blijf je betrokken." Voor de Enterse is Koningin nedag met de optocht een jaarlijks hoogtepunt. "Op die dag sta ik om zes uur op, ter wijl ik andere niet uit bed te branden ben. Er is dan een ze kere spanning. Hoe ziet het weer eruit en zou alles goed verlopen, zonder ongelukken. Slecht weer kan echt een dag verpesten. De laatste vier jaar was dat het geval, maar dit jaar, terwijl ik die afscheids- dag nog eens extra bewust meemaakte, was het een stra lende dag," vertelt ze. "In 26 jaar maak je van alles mee. Je krijgt complimenten, maar ook kunnen mensen zeuren over kleine dingen, terwijl de kinderen de groot ste pret hebben. Eén van de leukste dingen om te doen is controlepost zijn bij de fiets- puzzeltocht. De deelnemers moeten dan vragen beant woorden. Sommige echtpa ren zijn zo fanatiek, die gaan ruziënd verder", lacht Anne ke. De Oranjevereniging in Enter is met 1020 leden een bloeiende vereniging. "Kijk je in de regio dan is dat uitzon derlijk. De optocht trekt jaar lijks veel toeschouwers en dan niet alleen uit Enter. "We heb ben in het jaar van de Enterse Dagen wel eens gedacht dat er minder animo voor het ver sieren van een wagen zou zijn, maar dat valt mee", aldus Kippers. Het jaar 1985 noemt ze als hoogtepunt. "Toen was ko ningin Beatrix in Enter op be zoek en stond ik met de neus vooraan", weet ze. Ook zal ze niet snel de MKZ crisis verge ten. Koninginnedag ging niet door en ik was helemaal van slag", herinnert ze zich. De plaats in het bestuur van de Oranjevereniging wordt opgevuld door Loes Schuite maker. i 26 Wie zijn te dure huurhuis wil kopen, wordt daarbij geholpen door de woningcorporatie. De corporaties hebben van Minis i ter Vogelaar van VROM toe- stemming gekregen een deel van de rentelasten voor hun re kening te nemen. Het gaat dan om het deel van de hypotheek die de koper niet zelf kan op brengen en die niet meer dan 20% van de totale aankoopkos- ten mag bedragen. Ook mag de woning niet duurder zijn dan 265.000,-. Zodra de huiseige naar zelf de volledige financie ring kan betalen, stopt de on dersteuning. Navigatiesysteem Comfort Seat Pack Parkeersensoren achter Een onafhankelijke jury heeft de Focus uitgekozen tot Zakenauto van het Jaar 2007. Maar u hoeft natuurlijk niet per se een zakelijk rijder te zijn om van al deze luxe te genieten. Met 3.950,- totaalvoordeel kan. iedereen comfortabel de weg op. Tel daarbij op dat u standaard geniet van een krachtige 1.8 92 kW (125 pk) flexifuel- motor, die zowel op gewone benzine als bio-ethanol rijdt. En u bent klaar voor de toekomst. Goed voor u, goed voor het milieu. Kom gauw langs voor deze aantrekkelijke aanbieding, want op op! Focus Flexifuel Wagon 1.8 92 kW (125 pk) Business Pack (navigatiesysteem, Comfort Seat Pack, parkeersensoren achter) 24.000,- 2.000,- Normale prijs Business Pack voordeel Ford Milieupremie Actieprijs 26.000,- 1.605,- 2.345,- ZAKENAUT0 VAN HET JAAR

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 26