FAUN ALAND FONS TUSVELD Korting op het HELE assortiment* Verwenarrangemen FIETS VAN DE MAAND OKTOBER TOP ATB uit Italië Nu Heropening bibliotheek BLOEMENDAL FIETSPLUS nu ook 25% op Snacks Kluiven 50% op Diepvriesvoer Vissen 50% op Hengels speelgoed Hond en Kat Vijverproducten* 50% Geopend Ma t/m Vrvan 9.00 t/m 18.00 Do tot 21.00 Za tot 17.00 kruising Rozengaarde/Emmastraat Rijssen tel: 0548-542135 - Alu 7005 double butted frame - Rock Shox Tora u-turn voorvork - Compleet shimano XT afmontage - Shimano wielset - Schwalbe banden - Super fiets in 2 kleuren -Andere optie's mogelijk Normaal 1399.- www.bloemendalfietsplus.nl Banisweg 3 - Rijssen - Telefoon 0S48-S122 17 Dinsdag 25 september 2007 25 25% 25% 25% 25% *m.u.v. afgeprijsde artikelen en voeders WGGGNGR huis-aan-huiskranten Even heerlijk de tijd voor uzelf nemen. De zorgen de zorgen laten. Waar kan dat nu beter dan bij Palestra? In de rust van de Achterhoek staat dit bijzondere cen trum voor ontspannen uitgaan. Speciaal voor lezers van dé Weekkrant is er een exclusief arran gement. Eigentijds, modem met een geheel eigen sfeer. Dit zijn de kenmerken van het Beauty Instituut met in to taal twintig behandelplaat- sen waaronder twee royale duosalons voor gezichtsbe handelingen, een combisa lon voor gezicht en pedicu re, diverse massagesalons en salons voor lichaams pakkingen. In het centrum van het In stituut bevindt zich de kap salon, manicure en make- upsalon. Ook ontbreken de zonne bank en hydrojet niet. In het aanbod bevindt zich naast de vertrouwde ge- zicht- en lichaamsbehan- delingen tevens de medita tieve klankschaalmassage. Ook nieuw zijn de gezichts behandelingen met een Oosterse benaderingswijze. Het lezersarrangement omvat: - Dagkaart voor de Sauna Thermen - Rondleiding met uitleg over de diverse facilitei ten - Welkomstdrankje met iets lekkers - Keuze uit ontspannen in een persoonlijk kruiden- bad met etherische oliën of bruinen onder de zon nebank - Tussen de middag genie ten van een lunch in het saunarestaurant - Keuze uit een lichaams behandeling van 45 mi nuten (oliepakking inclu sief peeling) of een ge zichtsbehandeling van 45 minuten (basis behande ling inclusief oor- of voet massage) De prijs voor dit lezersar rangement bedraagt 69 eu ro per persoon. Het arrangement is tot 1 ja nuari 2008 en te reserveren op basis van beschikbaar heid. Bel voor een afspraak met 0314-365500 (niet geldig in combinatie met andere ac ties/aanbiedingen of ba- denkaarten). Palestra Landweerswal 2 7047 CE Braamt (Gld) 0314-36 55 00 Beauty.stroombroek@landal.nl www.palestra.nl 999. RIJSSEN - De bibliotheek in winkelcentrum De Hoge Wal wordt op vrijdag 28 en zaterdag 29 september op feestelijke wijze heropend. Er is een uitgebreid feestprogramma met als bijzon derheid dat de bibliotheek de ge hele nacht geopend blijft. De za terdag wordt begonnen met och tendgymnastiek en een ontbijtje verzorgd door de winkeliers van De Hoge Wal. Sinds begin vorige week is de Rijssense bibliotheek al begon nen met honderd procent zelfbe diening. Er zijn nieuwe balies ge komen en er zijn antidiefstal poortjes geïnstalleerd. Vanaf nu moeten de bibliotheekgebrui kers zelf de handelingen verrich ten om bibliotheekmaterialen te kunnen lenen en inleveren. De eerste tijd staat het personeel van de bibliotheek paraat om te hel pen. Het zelf materialen lenen en inleveren geeft de bibliotheekbe zoeker meer privacy. Een andere reden is dat het werken aan de balie veel schouder- en nek- klachten bij het personeel van de bibliotheek veroorzaakt. Op vrijdag 28 september wordt het nieuwe systeem om 19.00 uur officieel in gebruik genomen in dialect door Gerrit Dannen- berg en Arie Jansen. Onder het genot van een drankje en muziek van barbershopkoor „Just be cause,, kan iedereen de nieuwe apparatuur bewonderen. Verder op de avond kan men genieten van oude films en foto's over Rijs sen, een demonstratie van de EHBO-vereniging en voor de jongeren is er om 21.00 uur een workshop jumpstyle. De bibliotheek blijft de hele nacht open. Mensen die een jaar lang geen lid zijn geweest van de bibliotheek kunnen tussen 24.00 en 6.00 gratis lid worden voor een jaar. Om 7.30 uur is iedereen welkom voor de ochtendgymnastiek en een ontbijt, verzorgd door win kelcentrum „De Hogewal,,. Tus sen 10.00 uur en 15.00 uur zijn er diverse creatieve workshops on der het motto 'Ik doe het lekker zelf. Ook zullen er dan clowns optreden. Tussen 10.00 en 11.00 uur kunnen kinderen voor 1,50 euro op de foto met de echte Dik- kie Dik. Vanaf 14.00 uur kan jong en oud genieten van de verhalen van verteller Wim Wolbrink. Het volledige programma is te vinden op: www.bibliotheekrijs- senliolten.nl. De feestelijkheden zijn bedoeld om de bibliotheekgebruikers op een leuke manier kennis te laten maken met het nieuwe uitleen- en inname systeem. Ieder wordt dan ook van harte uitge nodigd. In tien jaar tijd kan er veel veranderen. Dat geldt zeker voor de ont wikkelingen in de badkamer. Van wasruimte is de badkamer ver anderd in relaxruimte. Bij relaxen wordt vaak eerst aan het badde ren gedacht. Niet vreemd, want tegenwoordig kun je thuis genieten van het bruisende en bubbelende water van een whirlpool. Geïnte greerde jets zorgen voor een gerichte massage, terwijl het kolkende water voor een energiek gevoel zorgt. Er zijn zelfs exemplaren waarbij ingebouwde onderwaterspots lichaam en geest verwennen met zogenaamde kleurentherapie. Kijk op www.woonboulevard-online.nl voor meer informatie.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 25