Hulp bij vinden nieuwe baan Mike Bolink vierde op Zuurberg Holtens Nieuwsblad 12 Clubkampioenschappen AV Holten Blauw Wit speelt moeizaam Boek Aaltje Vincent brengt boek uit over jobmarketing Winst voor handbaldames Workshop sieraden van zilverklei Datum voor Triathlon Holten Aaltje Vincent: "Het boek is echt prak tijkgericht met veel voorbeelden." HOLTEN - Mike Bolink reed afgelopen zaterdag mee met de uitwisse lingscross op de Zuur berg. Dinsdag 25 september 2007 HOLTEN - Bi] de jaarlijkse af stemming van de internationale kalender heeft de Stichting Triathlon Holten uiteindelijk de keus laten vallen op de vrijdag 27 en zaterdag 28 juni als data voor de 24e editie van de Triath lon Holten. Verschuivingen in verband met de Olympische Spelen lieten de Holtense orga nisatie weinig keus in het week end van 5 en 6 juli zal de World- cup in Hamburg plaatsvinden. Deelnemers uit binnen- en bui tenland kunnen in 2008 op nieuw deelnemen aan een in ternationale topwedstrijd in Holten. HOLTEN - Aaltje Vincent gaat zaterdag 29 september back to haar roots. De oud-Holtense presenteert dan 's morgens om haiftien in boekhandel Heus- inkveld haar eerste boek. Het boek van Vincent heeft als titel 'Jobmarketing, Werk vinden: zo pakje het aan' meegekregen. De geboren en getogen Holten- se werkt momenteel bij Peop le's Business in Naarden waar ze mensen begeleidt in het zoe ken naar een nieuwe baan. "Mijn boek helpt mensen bij het vinden van nieuw werk en het is zeker nodig omdat heel veel mensen op zoek zijn naar nieuw werk. Het gaat niet alleen om mensen die in de WW lo pen. maar ook om mensen bij grote bedrijven en overheidsin stellingen die wegens reorgani satie ander werk zoeken. In to taal gaat het om honderddui zenden mensen", zegt de 47-ja- rige Vincent die momenteel in Almere woonachtig is. "Het boek is ontstaan vanuit mijn werk. Ik begeleid al twintig jaar mensen in het zoeken naar werk." Vincent deed HEAO- communicatie, opleidingen voor faciliteren van verande ringsprocessen en de Leergang Loopbaanontwikkeling. Het boek van .Vincent wordt uitge geven door uitgeverij Spectrum en kost 15,95 euro. Een gouden tip heeft Vincent voor de baan- zoekêr ook in huis. "Je moet eerst weten wat voor werk je wilt. Mensen die dat werk nu al doen, moeten je leren kennen. Je moet er achter komen of ze een nieuwe collega willen en hoe je dat aanpakt." Netwerken is in de ogen van Vincent heel belangrijk. "Als je goed gaat net werken, weten de mensen jou te vinden als ze je nodig heb ben." De Holtense van oor sprong schreef haar boek vooral vanuit de praktijk. "Het is echt praktijkgericht met veel voor beelden. Zo staan er in het boek acht voorbeelden van 'foute' cv's en ook goede. Een cv is heel belangrijk, veel mensen denken dat hun cv helemaal gelezen wordt, maar dat is niet zo. Een cv moet in één oogopslag tot zijn recht komen. Alleen datge ne dat echt nodig is, moet er in staan. Op een gemiddelde ad vertentie komen zo'n vijftig re acties binnen. Er is geen perso neelsfunctionaris die al die cv's door gaat lezen. Daar hebben ze de tijd niet voor. Daarom moet het kort en bondig." HOLTEN - In de thuiswedstrijd tegen Zelos heeft Blauw Wit met moeite een gelijkspel weten te bemachtigen. De gasten uit Zei- hem hadden in de eerste helft een veel beter veldspel en wisten daardoor verdiend op voor sprong te komen. Na rust een strijdlustiger Blauw Wit dat op basis van inzet de gasten toch nog onder druk kon zetten, waar uit de gelijkmaker op het score bord kon worden genoteerd. De beginfase van de wedstrijd was volledig in handen van de gasten die het spel met goede combinaties dicteerden. Blauw Wit had hiermee veel moeite en de Blauw Wit doelman die overi gens een goede wedstrijd speelde werd al direct meermalen aan de tand gevoeld. Het eerste wapen feit van Blauw Wt kwam pas na ca 20 minuten toen rechtsback Arian Vorkink die middels een lange rush langs de zijlijn vlak voor de achterlijn een perfecte voorzet gaf die door de mee op gekomen Blauw Wit voorhoede helaas volledig werd gemist. Even later was het wel raak aan de andere kant. Een scherpe voorzet van links over de volledi ge Blauw Wit achterhoede be landde op het hoofd van de ge heel vrijstaande Ruben Masse- link die volkomen ongehinderd in de rechterbovenhoek kon in koppen. 0-1. Hierna zag Arno Ja ger zijn strakke lage inzet met moeite door de Zelos goalie tot comer worden getikt Deze cor ner leverde overigens niets op. Na ca een half uur mocht Zelos een vrije trap nemen vanwege een overtreding net buiten het 16 meter gebied. De bal belandde op de binnenkant van de staan der maar gelukkig voor Blauw Wt kaatste de bal weer in het veld. Blauw Wt kroop door het oog van de naald, een nog grote re achterstand zou de genade klap hebben betekend. Rechts buiten Rolf van Kreij werd gewis seld voor de fysiek sterkere Har- ald Beldman waardoor er ineens meer gevaar in de helaas nog te geringe Blauw Wit aanvallen kwam. Rust 0-1. Na rust een veel strijdvaardiger Blauw Wt dat de kans zag om middels lange halen en de snelheid van Harald enkele malen gevaarlijk voor het doel van de gasten te komen. Met kunst en vliegwerk bleef de goalie van de gasten overeind. Toch volgde al snel de verdiende ge lijkmaker. Een foutieve terug speelbal van een Zelos-speler naar de eigen doelman werd door de laatste nog net geraakt om een comer te voorkomen. De correct leidende scheidsrechter Koopmans uit Nijverdal kende Blauw Wt een indirecte vrije trap toe, vijf meter van de rechters- taander in het doelgebied van Zelos. Arno Jager bediende op maat de niet gedekte, dichtbijs taande Harald Beldman die strak, hard en laag door de Zelos- muur in het doel schoot 1-1. Blauw Wt gesterkt door de ge lijkmaker rook meer maar mocht ook de eigen achterhoede niet verwaarlozen. Niels Hoekman werd gewisseld voor Stefan Aanstoot. Het spel golfde nu op een neer met kan sen over en weer waarbij Blauw Wt enkele malen goed weg kwam omdat de tegenstander het doel net niet wist te vinden. Meerdere malen werd er rake lings langs het Blauw Wt doel ge schoten en menig Blauw Wt toe schouwer hield z'n hart vast. Ook toen Zelos nog een vrije trap mocht nemen even buiten het 16 HOLTEN - Oud-Holtense Aaltje Vincent heeft haar eerste boek uitgebracht. Het is een hulpmiddel voor mensen die een nieuwe baan zoeken. Aaltje is erg trots op haar eerste werk en gaat deze zaterdag 29 september presenteren bij boekhandel Heusinkveld. meter j Helaas voor de gasten belandde ook deze weer tegen de staander en kaatste wederom het veld in. Tegen het einde van deze overi gens sportieve wedstrijd moes ten nog een speler van Zelos als mede één van Blauw Wt (Aijan Aanstoot) het veld verlaten, bei den wegens tweemaal geel. In de stand kwam echter geen verandering meer. De thuis ploeg mocht het meest tevre den zijn met het gelijke spel. ver- en hoogspringen, kogelsto ten, bal of speerwerpen, sprint en een afstandsloop van 600 of 1000 meter. De senioren liepen eerst een race over de grasbaan van 1000 meter. Later werd er nog gelopen over 4 kilometer en 6 kilometer. Enkele nordic wal kers liepen een wandeling van 10 kilometer door de bossen van de Holterberg. HOLTEN - Met een heuse zak- looprace zijn de clubkampioen schappen van AV Holten afge sloten en is beslist wie zich hét AV Holten-lid mocht noemen. Jet Moed was de gelukkige. Be halve de zaklooprace won ze eerder die middag ook de loo ponderdelen bij de dames seni oren. Rob de Bruijn prolongeer de zijn titel bij de heren senio ren. Bij de jeugd waren er gou den medailles voor Wouter Jan sen, Janneke Paalman, Idwer de Vries, Madelief Uijen, Olaf Brands, Dorien ter Harmsel en Margo Schippers. Diverse G-atleten gingen zeer trots met meer dan één medail le naar huis. De pupillen, de ju nioren en G-atleten werkten een vijfkamp af, die bestond uit De publieke belangstelling voor deze wedstrijden is gewoon goed, dus altijd leuk voor de rij ders. Mike startte in de gecombineer de 65cc kleine en grote wielen klasse met totaal 24 deelnemers verdeeld in dertien grote wielen en elf kleine wielen. De eerste manche wist Mike een keurige tweede plaats te scoren waarbij hij de leider Bo Rots niet uit het oog verloor. Ook de tweede manche zat Mi ke er goed bij maar bij een in haal poging van de tweede man ging het mis. Hierbij liep Mike een ronde ver traging op en wat erger was een kromme remschijf achter. Zonder achterrem is het circuit in Holten met de afdaling wel erg moeilijk maar Mike wist toch als elfde de finish te beha len. Voor meer informatie: www.mxn-segers.com Mike Bolink springend over de bult bij de start. HOLTEN - In het kader van het oefenprogramma speelde het damesteam van handbalvereni ging Holten een dubbele wed strijd of zondagmiddag tegen twee regioteams. In de eerste wedstrijd bleek SVWW een taaie tegenstander. Holten dat wel weer kon be schikken over Monique Plan- tinga speelde uiteindelijk met 13-13 gelijk. Een half uur later werd aangetreden tegen Pacelli. Holten kon niet echt loskomen, maar won toch tamelijk een voudig met 18-15 van de ploeg uit Zieuwent. FOTO: SANDER SCHEPERMAN HOLTEN - Nieuw binnen het aanbod van cursussen bij de Stichting voor Sociaal en Cultu reel werk zijn de workshops sie raden maken van zilverklei. Zilverklei bestaat uit een heel fijn verpulverd zilver waaraan bindmiddel en water is toege voegd, zodat het te bewerken is als gewone klei. Nadat het sie raad is geboetseerd, gebakken en gepolijst gaat u met een compleet afgewerkt fijn zilveren sieraad naar huis. Op de volgen de workshops zijn nog enkele plaatsen vrij. Dinsdagavond 9 oktober, op deze avond kan men kiezen uit het maken van een holle hanger, een holle kraal of drie bedeltjes in bijvoorbeeld Pandorastijl. Zaterdag 27 okto ber, tijdens deze dag, die inclu sief lunch wordt aangeboden, kan men een prachtige ring naar keuze maken. De works hops staan onder deskundige leiding van Alice Hoefman. Voor meer informatie: Socuwe, Tuinstraat 2, Holten, telefoon 0548-26 27 55.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12