Holtens Nieuwsblad Bieractie brengt 750 euro op Mike en Dann Bolink goed op dreef Holtens 5 Creatieve dag, muziek en hondenevenement Politie pakt man op Cheque Biergeld naar Stichting Paardrijden Gehandicapten i 750 HOLTEN-De ludieke bierverkoopactie van het kersverse echtpaar Jan Willem Kevelam en Mar leen Storm heeft 750 eu ro opgebracht voor Stichting Paardrijden Gehandicapten Holten. Voor Stichting Paardrijden Gehandicapten Holten e.o. ortnieuws MAC Holterberg Erwin Autocross Huifkartocht rond Holten Loket Burgerzaken Inbraak in lingeriezaak Winkeldievegge aangehouden Verzorging pony's door kinderen Dinsdag 24 juli 2007 paaröP'l'lBn mtan «at»" StlciitlaO LAREN - Toeristenbelang Laren houdt zondag 29 juli de creatie ve dag. Het terrein is geopend van 10.00 tot 17.30 uur en ligt te genover Huize Verwolde bij boerderij De Meyer aan de Jon ker Emilelaan 3 in Laren. Een belangrijk onderdeel van dit evenement is de uitgebreide presentatie van oude ambach ten en hobby's, ongeveer 120 stuks. Dit jaar is er ook een hon denevenement. Verschillende deskundige trainers laten zien wat honden allemaal kunnen. Voor muziekliefhebbers spelen vanaf 11.00 uur verschillende blaaskapellen en harmonica- groepen in de tent, waaronder de Edelweisskapelle, De Grös- meijers, Die Zwei en Die Steier- men's. Op de dansvloer achter de boerderij kan men onder an dere genieten van boerendans- groep Battumse Venne, de rol stoeldansgroep de IJsselstreek uit Doetichem en de Warns- veldse Country Dancers. De toegang is 5 euro per per soon en gratis voor kinderen tot en met 12 jaar. Voor verdere informatie: Wim Beumer, telefoon 0573-401332. En op www.toeristembelangla- ren.nl Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur W H. Beyers, secretaris, Koilingserf 4,7451 XC Holten. Klachten bezorging: Tel. 055 - 538 90 53 Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Hoofd redactie: A. Schepers Commercieel regiodirecteur G.J.M. ter Hedde Directie: J.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. Jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl HOLTEN - Op de Dorpsstraat werd vrijdag 20 juli om 23.30 uur gezien dat drie mannen be zig waren om een Peugeot op een autoambulance te laden. Dit bleek in orde te zijn. Echter een van de mannen, een 23-jarige man uit Rotterdam, bleek nog gesignaleerd te staan voor Justitie. Hij moest nog een geldboete van 420 euro betalen of anders vijf dagen gevangenisstraf uit zitten. Aangezien de man dit bedrag niet had, is hij ingesloten. De cheque werd afgelopen vrij dag uitgereikt aan Wim Aaltink en Marietje Eggink van de stich ting, die er erg blij mee waren. "Het is altijd moeilijk om de stichting financieel draaiende te houden. Paardrijden is erg be langrijk voor gehandicapten", zegt Wim. "En het is een heel erg leuk idee. Kom er maar eens op. Erg knap". Het idee kwam van vrienden club De Ideale Schoonzonen (DIS). Mark Wander Drent: "Jan Willem en Marleen gingen trou wen. Daar hoort natuurlijk een cadeau bij van de kameraden, maar die kregen ze niet zomaar. Die moesten ze verdienen". Het werd bierverkopen tijdens de triatlon voor een goed doel. Op een bierkar werd een biervat ge monteerd en het stel kon langs het parcours lopen om pilsjes te verkopen. Dit leverde nog wel een klein probleempje op. Want de bierkar was van het merk Grolsch en de vaten van Amstel. De koppeling bleek dan ook niet te passen. Maar na her en der navragen kon de club toch aan de goede koppeling komen. Marleen: "We kregen alleen maar goede reacties. Zelfs van de horeca. Zo kochten Peter van 't Keuntje en Jos Kamphuis van 't Klavier bier van ons. Daar naast vond Ab van Boerbiet het geen probleem wanneer we met de kar in zijn café bier zou den verkopen". Hier zag het echtpaar toch maar van af. Drie uur 's middags begonnen ze aan hun ronde en kwamen rond 20.00 uur aan bij Vosman, waar club DIS een feestje aan het bouwen was. Daarna gin gen de twee weer verder met de kar door het dorp. "We kwamen er bijna niet door en werden overal aangehouden", vertelt Marleen. "Uiteindelijk was het 23.00 uur toen we klaar waren". Er gingen uiteindelijk 2,5 vaten door, waarvan een was gespon sord door Gerda Brands van Bierlokal am Bahnhof. Verder rekenden de beide vaders van het bruidspaar hun biertje af met 50 euro. HOLTEN - Jan Willem Kevelam en Marleen Storm moesten hun cadeau van vriendenclub DIS zelf verdienen. Zij kregen dit, nadat ze waren getrouwd. Hun tegenprestatie: bier verkopen voor het goede doel. Het goede doel werd Stichting Paardrijden Gehandicapten Holten e.o. De tegenprestatie bracht uiteindelijk 750 euro op. Dit bedrag werd afgelopen vrijdag overhandigd aan het stichtingsbe stuur in Manege Snorrewind. FOTO: '0HAN bounk IN DE AVOND HOLTEN - MAC de Holterberg houdt donderdag 26 juli om 18.00 uur aan de Schupperts- weg de avondcross. Alleen leden van MAC de Hol terberg kunnen meedoen aan de Erwin Autocross. Wel is iedereen welkom om langs de lijn de coureurs aan te moedigen. Het terrein is vrij toegankelijk. Daarnaast is een tapeiland en tent aanwezig. Voor inlichtingen kan men con tact opnemen met Harry van Coeverden, telefoon 06- 53893288. Zie ook de website: www.mac- deholterberg.nl. MET ENTHOUSIASTE CIDS HOLTEN - Holten ziet er vanaf een huifkar nog mooier uit. Elke woensdag om 14.00 uur wordt onder deskundige leiding een huifkartocht gehouden. Bij veel animo rijdt er om 15.30 uur nog een huifkar. De voerman is een zeer enthousiast verteller en weet veel over het gebied te ver tellen. Vertrek vanaf de VW Holten. Opgave bij de VW Hol ten, telefoon 0548-36 15 33. OPENINGSTIJDEN HOLTEN - Het loket Burgerza ken is van 16 juli tot en met 24 augustus alleen donderdags ge opend van 9.00 tot 12.30 uur; van 13.30 tot 17.00 uur; van 18.00 tot 19.30 uur. In verband met de vakantieperiode is het loket van de afdeling Ruimte in Holten gesloten van 7 juli tot 19 augustus. De loketten in de ge meentewinkel in Rijssen zijn wel elke ochtend geopend. HOLTEN - In een lingeriezaak aan de Stationsstraat werd don derdag 19 juli om ongeveer 03.30 uur ingebroken. Hierbij is met grof geweld de deur geforceerd. Er wordt veel lingerie vermist. De politie doet onderzoek. SHAG GESTOLEN HOLTEN - Een 60-jarige Duitse vrouw heeft dinsdag 17 juli om 11.00 uur een pakje shag gesto len bij de C1000. Zij is aangehouden door het winkelpersoneel en overgedra gen aan de politie. Na overleg met Justitie is zij weer in vrijheid gesteld en zij kreeg een boete van 180 euro. BIJ CAMPING IDEAAL HOLTEN - Kinderen kunnen bij de Shetlandboerderij in Holten een Shetland pony verzorgen. Dit begint met een goede poets beurt en het mooi maken van de pony's. Als deze klaar zijn, mogen de kinderen helpen met opzadelen en wordt er geoefend in de rij- bak. Hier kunnen zij leren oefenen met sturen, aansporen en dra ven. Daarna is het tijd voor een wandeling door het bos met de pony. Het gedurende twee uur zorgen voor een pony kost 15 euro. Er moet bij elke pony één volwas sene meelopen. Het is alleen mogelijk telefonisch te reserve ren via 0548-36 75 74. Locatie: Schreursweg 5, Holten. HOLTEN - Mike Bolink bij de 85cc? Dat gaat snel! Nee, zover is echter nog niet. Toch startte Mike in Tsjechië bij de 85cc kleine wielen. Omdat ze in dat land geen 65cc grote wie len kennen, moest hij voor deze gelegenheid in deze klasse star ten. In de manches wist hij vier, drie, vier en vijf te worden. Hetgeen in totaal voldoende was om over deze twee dagen op een tierde plaats te belanden. Alleen de laatste ronde van de tweede manche op dag twee bezorgde hij de rest van de mee- LINGERIE VERMIST gereisde fans de nodige schrik, door net voor de finish er spec taculair en hard af te gaan. Ge lukkig bleef het bij de nodige schaafwonden en een verbouw de Gas Gas machine. Maar deze zal zeker voor de editie van ko mende zondag in het Drentse Emmen weer klaar zijn. Mike was goed op dreef in Tje- chië. Broer Dann wist daar in Tjechië 47 punten voor het EK 85cc grote wielen bij elkaar te rijden en dat bij zijn eerste wed strijd op de 85cc grote wielen. Ook hij was goed in zijn sas op deze harde baan. Mike Bolink behaalde een vierde plek in Tsjechië.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5