Woningmarkt De Lingeriewinkel biedt keuze uit topmerken Mölke neemt Keizer over Woonkeuzebon Op weg naar een huurwoning Op onze website www.goedewoningrijssen.nl kunt u zich ook inschrijven voor één van deze woningen Dinsdag 10 juli 2007 13 Postbus 89, 7460 AB Rijssen Boomkamp 16, Rijssen Tel. (0548)513 612 Fax (0548) 540 533 www.goedewoningrijssen.nl Openings!?- Maandag t/m Vrijdag van 8.00 - 12.00 uur en 13.00 - 17.00 uur Vrijdagmiddag gesloten Vincent van Goghstraat 135 Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kaleiiuur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar ca: Inkomens voorwaarden: etagewoning dicht €361,22 30,20 HR combi-ketel 3e verdieping, lift aanwezig 31 augustus 2007 1 persoonshuishouden 27.580,- Meerpersoonshuishouden 33.261,- Niet goed ingevulde bonnen worden niet geaccepteerd Aanvrager heeft belangstelling voor de woning(en) Adv. nr. Adv. nr. Adv. nr. Straat Straat Straat Nr Nr Nr Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: O Man O Vrouw Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Woonplaats; Telefoon: -Mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2006 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2007 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2007: Woonsituatie O Zelfstandig in koopwoning O Zelfstandig in huurwoning Gemeente Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig O Starter O Inwonend bij (naam) sinds: O Anders, namelijk sinds: Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens) voorwaarden. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. Puntentelling Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een geschikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. 4 In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen. Bij elke keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra toegekend. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet u inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten twee de moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters". Minpunten 5 Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert zonder geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. s Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de tweede maal zonder geldige reden, dan vervallen uw opgebouwde punten. Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt uw inschrijving en opgebouwde punten. e Indien u verhuist uit uw huidige woning, dan vervallen uw inschrijving en de opgebouw de punten. Toelichting Wij gaan ervan uit dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning en zich niet op voorhand laten registreren voor het geval datof alleen reageren om punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoekenden beloond en wordt de mogelijkheid opengelaten om correcties toe te passen bij niet-serieuze reacties. De Woonkeuzebon dient uiterlijk aanstaande maandagmorgen 9,00 uur binnen te zijn bij: De Goede Woning, Boomkamp 16, 7461 AX Rijssen HOLTEN - Sinds vorige week is de lingeriewinkel van Bianca Meijer in Holten geopend. De Lingeriewinkel verkoopt linge rie uit de hogere segmenten: de betere merken, de grotere ma ten én ook voor mannen. De opening verliep fantastisch en de eerste week ging het hele maal te gek. "Dinsdag hadden we om halfvier geloof ik pas tijd voor een boterham", aldus Me ijer. Veel mensen lieten haar al weten blij te zijn met de komst van de winkel. Er waren ook sceptici, die zich afvragen of een lingeriewinkel in Holten wel toekomst heeft. Meijer wacht het gewoon af: "Ik heb er in elk geval een goed gevoel bij". Het succes van de eerste week be looft veel goeds. De Lingeriewinkel verkoopt de betere merken als Marie-jo en Passionata. Na november zijn ook de creaties van ontwerpster Marlies Dekkers aan de rekken De Lingeriewinkel in Holten blijkt een schot in de roos. FOTO: HARRY BROEZE te vinden. "Voor de mannen verkopen we bijvoorbeeld Homme en Diesel", vertelt Me ijer. Ze was kapper, bestierde twee saions in Oldenzaa) en Dene kamp, maar moest wegens ge zondheidsproblemen stoppen. Ook als nagelstyliste werd de gezondheid spelbreker. "Ik houd van mooie spulletjes", verklaart Meijer haar idee een lingeriezaak te beginnen. Het pand aan de Stationsstraat 3 valt binnen de grote verbou- wingsplannen die de gemeente Rijssen-Holten met het cen trum van Holten heeft. "We we ten niet precies hoe lang we hier kunnen blijven. Vijf of drie, mis schien wel tien jaar. Maar wij hebben de gok gewaagd", zegt Meijer. Ze hoopt dat nog iemand dat wil doen, zodat de ruimte naast haar winkel ook gevuld wordt. De Lingeriewinkel is op dinsdag tot en met zaterdag vanaf 10.00 uur geopend. Donderdag is er koopavond tot 21.00 uur en vrijdag sluiten de deuren om 16.00 uur. De rest van de week is de winkel tot 17.30 uur geopend. RIJSSEN/ HOLTEN - Bert van de Maat van camping Het Molke heeft camping De Keizer aan de Rijssenseweg overgenomen. De overname is ingegaan per 1 juli. De oude eigenaar van De Keizer, Gerrit Jan Legtenberg blijft aan als beheerder, zo is overeengeko men. Ook blijft het café-restau rant op de camping in bezit van Legtenberg. Van de Maat is blij met de aankoop van De Keizer omdat hij met Het Molke zo'n beetje aan de grenzen van zijn capaciteit zit. Het Molke heeft een oppervlakte van ongeveer tien hectare en telt 300 plaatsen, waarvan 135 met vaste bewoners van chalets en stacaravans, 60 voor de verhuur en het restant voor recreatieve kampeerpiaat- sen. De Keizer is circa drie hecta re groot en heeft 135 plaatsen, waarvan er 55 worden ingeno men door stacaravans.We heb ben camping De Keizer gekocht omdat we graag willen uitbrei den", zegt Bert van de Maat.We zochten al jaren naar uitbreiding. Ik denk dat het toeristisch kam peren in de toekomst meer gaat worden. Maar dan zal er wel iets meer moeten gebeuren bij De Keizer dan nu het geval is. We zijn nu druk bezig met het ma ken van plannen en tekeningen. Hele stukken grond zijn nog niet in gebruik. Daar kunnen we een andere invulling aan geven. Bij voorbeeld met modernere cha lets." Met de ook aan de Rijssen seweg gelegen camping De Prins heeft Van de Maat niets meer van doen. "Ik heb De Prins een paar jaar geëxploiteerd, maar twee jaar geleden zijn we daar mee op gehouden. Het is gekocht door een investeringsmaatschappij. Sindsdien gebeurt daar weinig meer." Over de bezettingsgraad in Het Molke heeft Van de Maat tot op heden niet te klagen, en dat ondanks het wat wisselvallige weer van de laatste weken. "Er is veel vooruit geboekt en we zitten lekker vol. We zitten nu in de overgang van het voorseizoen naar het hoofdseizoen. De ou dere mensen gaan weg en de jonge gezinnen komen eraan." Bij De Keizer loopt het een stuk minder storm. Van de Maat: "Hier hebben we nog niet zo veel reserveringen binnen. Maar dat kan ook zo verande ren. We hopen op goed weer."

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 13