Het seizoen Is weer begonnen O Korting Bezoek ook onze gehéel nieuwe website: www.jansen-zonwering.nl VEUIX en daarom profiteert u in april en mei van maar liefst 20% korting op een terrasscherm! 'Dinsdag 10 april 2007 9 Kijken in Kampen RUSSEN - De muziekschool kijkt al een tijdje uit naar de ver huizing naar het Parkgebouw. Er wordt hard gewerkt om die verhuizing zo spoedig mogelijk te kunnen realiseren. Het huidige pand waar de mu ziekschool in huist is verouderd en te klein. Wat de muziek school betreft mag de verhui zing dan ook eerder gisteren dan vandaag plaatsvinden. Een pro jectgroep is bezig het proces in de juiste banen te leiden. Spreekbuis van de projectgroep is Johan Mensink. Hij vertelt over de stand van zaken. "We zijn druk bezig, maar willen vooral zorgvuldig zijn." De pro jectgroep bracht onlangs een bezoek aan Kampen om ideeën en inspiratie op te doen voor de plannen in Rijssen. "De muziek school is daar ook geïntegreerd in een welzijnsgebouw. Dat gaf ons een mooie kijk op bepaalde aspecten van de nieuwe mu ziekschool. De akoestiek bij voorbeeld." Voordeel is dat de architecten die het plan op de tekentafel moeten leggen, IAA Architecten, ook verantwoorde lijk zijn geweest voor de plannen in Kampen. "Het bezoekje aan Kampen was zeker leerzaam, maar we moeten niet vergeten dat het daar destijds over nieuw bouw ging. In Rijssen is het na tuurlijk gewoon een verbou wing. Ddt is wel iets anders." Binnenkort presenteert IAA Ar chitecten een ietwat aangepast Deze leerlingen van de muziekschool kunnen over een tijdje terecht in de nieuwe locatie bij het Parkgebouw. plan en daarmee gaat de pro jectgroep de boer weer op. "De eerste die we dan bezoeken is het College van B W. Dat is de eerste stap, in juni willen we vervolgens de volgende stap zetten door een inloopavond voor omwonenden te organise ren." De verhuizing van de muziek school is nodig de huidige loca tie aan de ter Horststraat eigen lijk niet meer volstaat. "Zo heb ben ze bijvoorbeeld sterk be hoefte aan een voorspeelruimte waar de leerlingen dingen kun nen laten horen aan de ouders. In dit pand is dat niet mogelijk, straks wel." Daarnaast ziet Mensink een wisselwerking tus sen de twee gebouwen. "Mu ziekschool en Parkgebouw kun nen elkaar straks versterken. We krijgen daar een mooi multicul tureel gebouw." Bij Jansen Zonwering Rijssen kiest u voor: IJzersterke kwaliteit 7 jaar garantie met officieel certificaat Snelle service Uitstraling en elan vanwege grote collectie kwallteitsdoeken en uitgebreid scala aan stijlvolle zonweringproducten Vakmanschap en gedegen montage V Scherpe prijs! Officieel dealer van: swela DICKSON Telefoon: 0548-522299 Fax: 0548-545758 E-mail: info@jansen- zonwering.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 9