Losers op zoek naar e^ drummer f TEMPUR® HOOFDKUSSEN-WEKEN Grotestraat 55, Goor tel. 0547-27 21 08 Nü GRATIS hoofdkussen bij aanschaf van een TEMPUR® Combimatras! TIP: Onze kussens kunnen ook worden uitgeprobeerd. ItJ vraag uw adviseur naar het Test-kussen programma. Orthopedische hoofdkussens en drukverlagende matrassen Wereldwijd aanbevolen door meer dan 30.000 medisch specialisten R IN DE REGIO Giraffe bestaat niet Dinsdag 10 april 2007 19 In de verfilming van het Herman Brusselmans-boek Ex Drummer zien we drie gehandicapte rockers die op zoek gaan naar een drummer. Schrijver Dries pakt de drumsticks op maar drijft als manipulator een wig in de band waardoor de leden weldra eikaars bloed wel kunnen drinken. Ieder Vlaams dorp heeft een rockband, wereldbe roemd onder hun eigen kerktoren proberen ze op een aandoenlijke manier de top te bereiken en ko piëren ze het drugmisbruik van hun idolen, maar het blijven losers tot het eind van hun dagen. Ze ondergaan dit afschuwelijke leven in de naam van rock roll. Drie ge handicapte gasten met een rock band zijn op zoek naar een drummer, roem en succes. Ze vragen Dries, een bekend schrijver, hun band te completeren. Dries hapt toe en beslist dat zijn handicap zal zijn dat hij niet kan drummen. Als een ultieme, maar te vens duivelse god daalt hij de berg af om zich te mengen met het hulpeloze klootjes volk. Met de komst van deze manipu lator wordt ook de toekomst van de band op het spel gezet. Hun enige toekomst is uitein delijk geschreven in perfect punk idioom: No Future...' Ex Drummer is vanaf 12 april te zien in de bio scoop. FOTO: 2007 A-FILM DIS1WBUI10N ,0 JfBJ De TEMPUR® Matrassen en Hoofdkussens worden wereldwijd aanbevolen door meer dan 30.000 artsen, chiropractors, fysiotherapeuten en osteopaten. Zij geloven rotsvast in de eigenschappen van het TEMPUR Materiaal om rug- en nekproblemen te verminderen en te voorkomen en in het feit dat de beste omstandigheden worden geboden voor een goede nachtrust. DRUKVERLAGENDE MATRASSEN EN KUSSENS Changing the way the world sleeps!® In de psychologische thriller Perfect Stranger staat de vraag centraal: hoe ver zou je gaan om een geheim te be waren? Onderzoeksjournaliste Rowena Price (Halle Berry) komt erachter dat de machtige directeur van een recla mebureau Harrison Hill (Bruce Willis) wel eens verant woordelijk kan zijn voor de moord op haar jeugdvriend. Met de hulp van een collega, Miles Hailey (Giovanni Ribi- si), gaat Rowena undercover en doet zich voor als twee vrouwen. Aan de ene kant is ze Katherine, die als interim in Hills agentschap werkt. Daarnaast doet ze zich voor als Veronica, een meisje met wie Hill online flirt. Zo bespiedt Rowena haar prooi van alle kanten. Gaandeweg ontdekt ze dat ze niet de enige is die van identiteit verandert. Hoe dichter ze bij de waarheid komt, hoe meer blijkt dat men sen bereid zijn heel ver te gaan om die waarheid te be schermen. En hoe verder ze in het web van intriges ver strikt raakt, hoe onduidelijker en bedrieglijker de wereld om haar heen wordt. Perfect Stranger werd geregisseerd door James Foley, de man die eerder furore maakte met At Close Range en Glengarry Glen Ross. Perfect Stranger is vanaf 12 april te zien in de bioscoop. FOTO: SONY PICTURES J. M. LEDGARD Klein leed 'Roman' staat er op de om slag van Giraffe. En een ro man is het boek van J.M. Ledgard; proza met veelvul dig poëtische beschrijvin gen van een bizar en onwer kelijk Tsjecho-Slowakije in de eerste helft van de jaren zeventig van de vorige eeuw. Nog onwerkelijker wordt het, als je je realiseert dat de roman gebaseerd is op noeste journalistieke arbeid en ware gebeurtenissen. Met zijn verhaal over het trieste lot van een enorme kudde Keniaanse giraffe's in een Tsje- cho-Slowaakse dierentuin doet Ledgard veel meer dan het schrijven van een 'zielig1 verhaal. Als buitenlandcorre spondent was Ledgard getuige van veel 'groot leed' in de wereld. Met Giraffe heeft hij het over leed dat op het eer ste gezicht van een geheel andere orde is. Hoewel het boek begint met een opmerkelijke beschrijving vanuit het perspectief van een giraffe, gaat het goed beschouwd veel meer over onderdrukking van mensen. Mooi maar ont hutsend. J.M. Ledgard, Giraffe, is verschenen bij uitgever ij Signature en kost 18,95 euro. de SaMantfse Heuvelrug OPENBARE VERGADERING Overlegorgaan Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug Op donderdag 19 april 2007, vergadert het Overlegorgaan. Bij deze vergadering zijn belangstellenden van harte welkom. Plaats: Voormalig gemeentehuis in Holten. Aanvang: let op geen 19.30 maar 20.00 uur. De stukken voor de vergadering liggen vanaf vrijdag 1 april ter inzage in het Huis van cultuur en bestuur in Nijverdal en gemeentehuis Rijssen-Holten (vestiging Holten) en in de bibliotheken in Nijverdal en Holten. U kunt ook de stukken inzien op www.sallandseheuvelrug.nl Voorafgaand aan de vergadering kan men gebruik maken van spreektijd. Wilt u dat voor de tijd aan ons doorgeven op kantooruren; tel. nr. 038 499 8500. drs. R. Lanning, voorzitter drs. H.G.A. Reimerink, secretaris

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 19