Holtens Nieuwsblad 5 Leukste gat: stem op Holten of Espelo Open podium met Koninginnedag Touwtrekkers 680-team behaalt derde plaats Holtens Nieuwsblad Inschrijving voor Erwin Autocross Inbraak bedrijf Beuseberg op Radio 350 I HOLTEN - Uit in en te gen (koploper) Almen heeft Blauw Wit verzuimd de winst mee naar huis te nemen. Voetbalwedstrijd Blauw Wit tegen Almen eindigt zoals deze was begonnen HOLTEN - De oostelij ke touwtrekcompetitie ging zondag 1 april van start in Holten bij touw trekvereniging Okia. HOLTEN-Stichting Viering Nationale Feest dagen is op zoek naar ar tistiek talent. Dinsdag 3 april 2007 Gelijkspel Blauw Wit Hoewel Almen in de eerste helft enkele gevaarlijke kansen kreeg, wist Blauw Wit er in de tweede helft zeker een handvol te creëren. Deze opgelegde kansen wist de matig spelende Blauw Wit voorhoede niet te verzilveren zodat middels een verdiend gelijkspel de gasten nog met minimaal een punt uit Almen konden vertrekken. Almen als gastheer startte voortvarend en met technisch goed verzorgd spel kwamen de spitsen enkele keren oog in oog met de deze middag uitsteken de doelman Arjan Nijhuis. Blauw Wit wist door hard wer ken de storm van Almen te lu wen zonder zelf echt gevaarlijk te zijn. Al binnen een half uur moest voorhoedespeler Harold Beldman het veld verlaten van wege een blessure. Jurrian Paalman werd zijn vervanger. Jurrian probeerde direct met enkele gerichte afstandschoten .Blauw Wit een voorsprong te bezorgen maar faalde in een juiste afwerking. Gerust werd er met een 0 - 0 stand waarmee Blauw Wit als meest gelukkige de kleedkamer kon opzoeken. Na rust werd er door Blauw Wit uit een ander vaatje getapt. Blauw Wit kwam meer en meer opzetten en creëerde zich en kele uitgesproken kansen, doch de afwerking liet te wen sen over. Rolf van Kreij werd gewisseld voor Stefan Aanstoot en er kwam meer gevaar van de Blauw Wit vleugels welke door Almen tot corners werden verwerkt. Zowel Remon alsme de Arjan Aanstoot kregen goe de kopkansen maar de afwer king was net niet genoeg. Jur rian Paalman kreeg nog een dot van een kans vrijwel alleen voor de Almen doelman, doch het duurde allemaal te lang waardoor zijn schot via een Al men speler hoog over het doel ging. Daarna ging het een tijd lang gelijk op met enkele kans jes over en weer. Halverwege de 2e helft werd Remon ver vangen door A-jeugd speler Jordi Kamphuis die hierna en kele leuke acties liet zien, doch net niet voldoende om Blauw Wit een voorsprong te geven. Almen als koploper vond een remise niet genoeg en trok in de slotminuten nog eens flink aan de bel. Zeker een handvol corners leverde dit op en een zeer spannende slotfase. Het bleef zoals de wedstrijd begon nen was 0 - 0 maar voor Blauw Wit had er zeker meer in geze ten. HOLTEN - MAC de Holterberg houdt op Tweede Paasdag aan de Schuppertsweg de Erwin Au tocross. Mits het weer dit toelaat en het niet overal nog zo nat is dat het nog wel even moet drogen. De toegang is gratis. Deelname gaat via inschrijving en is alleen voor de leden van MAC de Hol terberg.. De inschrijving wordt dinsdag 3 april om 20.00 uur ge houden in het Stuurhuus aan de Beusebergerweg. Voor meer informatie kan men bellen met Jan Vincent, telefoon: 0548- 364200. Of Harry van Coever- den, telefoon: 06-53893288. HOLTEN - De SBS6-weerman Piet Paulusma, krijgt een nieuw tv-programma: Het leukste gat van Nederland, ledereen kan meestemmen om de leukste plaats in de top tien te krijgen. Op de website www.hetleukste- gatvannederland.nl kan ieder een een stem versturen en be kenden een mail laten sturen om ook op de favoriet te stem men. Op dit moment zitten Holten (vijf stemmen) en Espe lo (dertien stemmen) in de on derste regionen van de race en mist Dijkerhoek nog. Niemand heeft deze plaats op dit mo ment opgegeven. Wil Holten, Espelo of Dijkerhoek winnen, dan moeten er nog behoorlijk wat stemmen bijkomen. Soe- rendonk heeft er namelijk al dik 1500. De winnaar krijgt een grandioos dorpsfeest en 5000 euro aangeboden door Piet Paulusma zelf. De eerste uitzen ding van het programma is woensdag 18 april. Piet gaat dan naar de leukste gaten van Ne derland om te filmen. DIJKERHOEK - De Dijkerhoekse band Reeperbahner Stimmungsmacher bestaat vijf (aar en dat werd afgelopen zondag geviera met een gezellig feest in het Bonte Paard. Naast optredens van de band zelf en de DieZel en Boh Foih Toch, waren er optredens van twee gastmuzikanten: Richard lansen (ex-sologitarist van Jovink de Voederbietels) en Alan Gascoigne (ex-sologitarist van Normaal). FOTO. JOHAN BOUNK HOLTEN - In de nacht van don derdag op vrijdag 30 maart werd er op professionele wijze ingebroken bij een bedrijf aan de Burgemeester van de Borch- straat. Een kluis met inhoud werd weggenomen. Deze kluis werd later die dag opengebro ken teruggevonden aan de Oos- terveldsweg. De politie is op zoek naar getuigen die wat ge zien hebben die nacht. HOLTEN - In het programma Midweekspecial van Radio 350 wordt een reportage uitgezon den over het dennenhout halen op de Holterberg. Dit wordt ge bruikt voor het opbouwen van de poasboake van de Beuse berg. Het verslag is woensdag 4 april te beluisteren tussen 20.00 en 21.00 uur. Op 105.2 Mhz en op de kabel 104.1 Mhz. 's Morgens werd er deelgeno men in de 640-kilo en de da mesklasse. De 640 bestond uit een groot deel uit jongens die vorig jaar nog met de jeugd meededen, en nu dus bij de senioren. Deze ploeg behaalde een gedeelde derde plek. De dames deden voor het eerst mee met een eigen team, maar behaalden een paar punten. In het middagprogramma werd deelgenomen met een 680 en een jeugd team. De 680 heeft best goed gepres teerd, resulterende in een derde plaats. De jeugd wist slechts een beurt te winnen maar trok zeker goede en spannende wedstrij- Tijdens Koninginnedag is er na melijk 's middags een open po dium waarop zijdie denken dat het voor anderen de moeite waard is om kennis te maken met hun kunsten, zich kunnen presenteren. Diegenen die hun steentje wil len bijdragen, kunnen contact opnemen Joke Voordes tele foon 0548-362306 of Margriet Hanewinkel telefoon 0548- 362777. Verder wordt er een brunch ge houden. Iedereen kan en mag aanschuiven. De kosten zijn 5 euro voor een volwassene en 2,50 euro voor kinderen tot en met de basis schoolleeftijd. De Stichting Viering Nationale Feestdagen verloot onder haar donateurs 25 brunchbonnen. Deze verloting zal verricht wor den door wethouder Wim ter Schure. De prijswinnaars krij gen persoonlijk bericht. Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten 8V, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur W.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4,7451 XC Holten. Er werd flink getrokken op sportpark 't Vletgoor. Het weer hielp erg mee, om er een mooie dag van te maken, foto: johan bounk den. Deze jongens hebben de capaciteiten om oven enige tijd zeer goed mee te kunnen draai en in de competitie. Het was een zonovergoten dag die de touwtreksport voor de touwtrekkers en het publiek prachtig maakte. De volgende oostelijke cometi- tiedag is 15 april, er wordt afge reisd naar Borculo, TTV Heure. Klachten bezorging: Tel. 055 - 538 90 53 Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur: Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Hoofd redactie: A. Schepers Commercieel regiodirecteur G.J.M. ter Hedde Directie: j.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5