Open huis Alpha Sierbestrating j 1 Y ude Ziengs Schoenen gaat verhuizen Rijbewijs ingevorderd RIJSSEN - De politie kreeg vrijdag 30 maart omstreeks 21.50 uur de mel ding dat de bestuur der van een perso nenauto vermoede lijk onder invloed van alcohol zou zijn. Diepte-counseling, Psychologie en Psychosociaal Werk Informatiebijeenkomsten: 21 april en 23 juni www.spso.nl ACADEMIE INTEGRALE MENSWETENSCHAPPEN - SPSO W w 1 JEUGDMODE Nieuw in assortiment LELLI KELLY meisjesschoenen 0 >lellï Kelly SfA. 'J. vertrouwd, veelzijdig en verbeterd Nu meer keuze in bemiddelingsdiensten Laagste tarieven van de regio Kirsten Rikkert wint Hartog Trophy Dinsdag 3 april 2007 25 Er reed een getuige ach ter, welke in contact stond met de meldkamer van de politie. De be stuurder had onderweg verschillende gevaarlijke manoeuvres uitgehaald onder meer slingeren, op de verkeerde weghelft te rechtkomen en daarbij bijna een vrachtauto aan rijden. Op de Nijverdalsweg te Rijssen werd de bestuur der, een 44-jarige man uit Raalte, aangehouden door de politie. Aan het politiebureau blies hij 1.2 promille. Zijn rijbewijs werd ingevorderd en een proces-verbaal zal wor den opgemaakt. ENTER - Alpha Sierbestra ting aan de Mettenkamps- weg 12 in Enter houdt 9 april (Tweede Paasdag) van 10.00 tot 16.00 uur open huis. Alfons Asbroek nodigt belangstellenden uit een kijkje te komen ne men op het showterrein van 1200 vierkante meter. Ook op tuingebied zijn er trends en nieuwe ontwik kelingen. Bezoekers zullen versteld staan van de vele mogelijkheden op sierbes trating. Hiervan zijn in de showtuin fraaie voorbeel den te zien. Ook worden de diverse stenen en tegels op een display gepresenteerd. Natuursteen is nog altijd een veel gevraagd product en in diverse varianten te koop. Stenen en klinkers, terras tegels, klassieke Engelse te gels, grindtegels en muur elementen zijn allemaal te bewonderen als voorbeeld. Wie het karwei van een be strating graag overlaat aan iemand die er verstand van heeft kan de hulp inroepen bij Alpha. Het bedrijft zorgt voor de vakmensen. "Wij kunnen het complete pak ket aanbieden", zegt de ei genaar. De voordelen om bij het Enterse bedrijf te kopen zijn de uitgebreide Deeltijdopleidingen voor volwassenen 'Anderen helpen zichzelf te helpen' In september 2007 begint het nieuwe studiejaar waarvoor u zich kunt aanmelden. Onze vierjarige opleiding is bedoeld voor diegenen die de hulpverlening of begeleiding op een professioneel niveau willen brengen en voor diegenen die op een effectieve en humane wijze anderen hulp willen verlenen of willen begeleiden. Onze pardculiere beroepsopleiding, met een gerenommeerd docenten- en trainerscorps, kenmerkt zich door een brede aanpak. We zijn de enige opleiding in Nederland die zowel reguliere als alternatieve benaderingen bestudeert en praktisch toepasbaar maakt, waar bij het integrale en zielsmatige aspect van de mens centraal staat. Onze studenten komen dan bok uit geheel Nederland en het buitenland. Afgestudeerden vinden doorgaans een bevredigende werkomgeving. De opleiding is op hoger onderwijsniveau en er is mogelijkheid tot het behalen van een* internationale bachelors-degree. Kijk ook naar onze gespecialiseerde (voortgezette)opleidingëh. WynesteinUmn 4, 3525 AL Utrecht, tel. 030 280 38 19 Merken: - Bad Boys/Girls - DKNY - Diesel - Jottum - Jeep - Lili Gaufrette - Muy Malo - Miss Grant - Mc Gregor - Mexx -No No - Oilily - Pointer - Protest - Polo Ralph Lauren - Riverwoods - Vingino Schoenmerken: - Diggers - Lelli Kelly - Reef slippers Bij aankoop GRATIS LELLI KELLY LIPGLOSS Diny Jeugdmode Dorpsstraat 114 7468 CP Enter www.dinyjeugdmode.nl SKE heeft haar gastouderopvang vernieuwd. Regel alles zelf met het Basispakket of laat u in de watten leggen met ons Pluspakket. U betaalt alleen voor wat u afneemt. En dat scheelt! Bij Alpha Sierbestrating zijn onder meer vijvers en beelden te zien. foto: harry broeze keuzes op tuingebied, de gedegen voorlichting en de prijs/ kwaliteitverhouding. Dat is iets wat de bezoeker tijdens het open huis zelf zal ervaren. AJpha Sierbes trating levert zowel aan particulier als aan bedrij ven. Naast bestrating is er nog veel meer, zoals tuinhout, schermen, tuinhuisjes van het merk Garden Home, duurzame tuinmeubels, enzovoort. Men kan er ook terecht om de tuin te ver fraaien met exclusieve plantenbakken, ornamen ten, sierhekwerk, tuinver- lichting en gietijzeren staande brievenbussen. Verder verkoopt men sauna's in diverse maten en uitvoeringen, zwemba den en trampolines. Duurzame kinderspeel toestellen (glijbanen, klim toestel, schommels en wipwap) van Blue Rabbit spreken voor zich. Ideaal om snel een groene tuin te creëren zijn kunstgras of graszoden, bij Alpha op voorraad. Wie op zoek is naar een tuinhaard die te gelijk dienst doet als bar becue ziet aan de Metten- kampsweg weersbestendi- ge robuuste modellen staan. Na de Pasen houdt Alpha Sierbestrating weer de zo- meropeningstijden aan. Die zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur. Lunchpauze van 12.15 tot 13.00 uur en za terdags doorlopend open van 8.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie: www.al- phasierbestrating.nl Kijk voor meer informatie op www.kinderopvangenschede.nl Stichting Kinderopvang Enschede, Wethouder Nijhuisstraat 1, 7545 NA Enschede,Tel. 053-4800024, E-mail: info@kinderopvangenschede.nl RIJSSEN - Met de verhui zing van Ziengs Schoenen in Rijssen op donderdag 12 april naar Haarstraat 47, introduceert Ziengs een verrassend, nieuw winkel- concept, Bedrijfsleidster Ellen Bunskoek is trots op haar nieuwe vestiging en vertelt enthousiast over de nieuwe look van 'haar' winkel en de klantgerichte formule waarmee Ziengs zich onderscheidt. Ziengs Schoenen, opge richt in 1974, is een lande lijke keten van schoenen zaken die nu bijna 80 vesti gingen door heel Neder land telt. Bunskoek is bij zonder tevreden over de metamorfose die de win* kei, door de verhuizing naar de nieuwe vestiging aan Haarstraat 47 heeft on dergaan: "De winkel heeft een geheel eigen gezicht gekregen. Het nieuwe inte rieur is kleurrijk en trans parant. Zo kunnen we onze collectie prachtig presente ren en bovendien een per fect overzicht bieden van onze complete collectie. In onze winkel vind je alleen toonaangevende merken, zoals Van Bommel, Esprit, Ecco, Geox, Pikolinos en Tirr herland. Stuk voor stuk kwaliteitsschoenen, die in onze winkel nu nóg beter tot hun recht komen." Ziengs wil de klant op z'n wenken bedienen. En daarvoor trekken ze graag alles uit de kast. Bunskoek: "Het gaat om de toege voegde waarde die we bie den. We bieden een breed assortiment merkschoe- nen voor betaalbare prij zen. Nog een voordeel is dat we niet alleen bekende schoenenmerken voor da mes en heren hebben, maar tevens de leukste en breedste collectie kinder schoenen van Rijssen en omstreken. Daarnaast pro fiteren mensen die vaker bij Ziengs komen van aan trekkelijke vaste klantenac ties. Zo is er de VIP-card waarmee snel 25 euro ver diend kan worden. Boven dien kan de jeugd met de For Kids Only Card sparen voor een leuk cadeau. Wat onze klanten ook waarde ren, is het praktische klan tenbestelsysteem. We we ten dat dit voor mensen de redenen zijn om regelma tig terug te komen bij Ziengs." De nieuwe winkelformule draagt volgens Bunskoek niet alleen bij aan een aan trekkelijke presentatie van het assortiment, maar vooral aan een uitstekende service naar de klant toe: "De ruimtelijke lay-out van de winkel zorgt voor een optimaal contact met onze klanten." Hoeveel er ook veranderd is in het winkel- concept, de vertrouwde klantgerichtheid van Ziengs is gebleven. Buns koek: "Klanten waarderen ons advies en de manier waarop zij geholpen wor den. Iedereen krijgt bij ons de gelegenheid om in alle rust rond te kijken en schoenen te passen. Het nieuwe winkelconcept biedt meer ruimte voor persoonlijke aandacht, waardoor we nog beter aan de wensen van onze klan ten tegemoet kunnen ko men. Ik heb er alle vertrou wen in dat we op onze nieuwe locatie nog meer klanten op hun wenken kunnen bedienen." BATHMEN - Tijdens Bath- men te paard wist Kirsten Rikkert van de Oosterhof- fruiters de overwinning te behalen in de eerste wed strijd ont de Hartog Trohpy in de klasse Z springen. Ze werd niet alleen eerste maar ook de tweede prijs was voor de amazone uit Enter. Dit weekend starte ze op het Nederlands kampioen schap in Ermelo, de over winning ging net aan haar voorbij door naast de snel ste tijd in de barrage een springfout te maken.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 25