Projectleider (M/vj stijlwonen Elektromonteur m/v n: Work Samen wat moois opbouwen met Stijlwonen? Keukenstudio Regio Oost zoekt een KEUKENTOPPER Op zoek naar werk? Regio Oost Neem samen met Mind at Work de regie in handen! eindelijk thuis! functie is vanaf 1 mei beschikbaar WIJ ZOEKEN 1 KEUKENVERKOPER m/v INDUSTRIETECHNIEK Wij zoeken Wij bieden Reacties Dinsdag 3 april 2007 Mind at Work kan u heipen bij uw zoektocht naar werk. Samen met u vragen wij een Individuele Reïntegratie Overeenkomst (IRO) aan bij het UWV. Mind at Work heeft jarenlange ervaring met het begeleiden van mensen naar werk. Wij staan voor een persoonlijke en resultaatgerichte aanpak met oog voor uw unieke kenmerken en uw bijzondere situatie Een individueel traject bij u in de buurt met als doel een passende baan! Graag informeren wij u in een vrijblijvend gesprek wat Mind at Work voor u kan betekenen. Voor het regelen van dit gesprek in uw regio kunt u contact opnemen met ons hoofdkantoor: Mind at Work Louis Armstrongweg 26b 1311 RK Almere telefoon: 036-5469570 email: iro@mindatwork.org www.mindatwork.org Stijlwonen, onderdeel van "Aan de Stegge Verenigde Bedrijven" (asvb.nl), houdt zich bezig met de procesgestuurde bouw van luxe vrijstaande bungalows, villa's en heren huizen voor particuliere opdrachtgevers. De innovatieve manier van werken van Stijlwonen is uniek in Nederland. Stijlwonen streeft er dan ook naar binnen afzienbare termijn één van de toonaangevende aanbieders in dit segment te worden. Om verdere invulling te geven aan onze ambitieuze plannen zijn wij op zoek naar een: In deze uitdagende functie vorm je de schakel tussen de verschillende bouwpartners en hebt hierin zowel een sturende als coördinerende rol. Verder ben je verantwoordelijk voor het succesvol realiseren van projecten op basis van de factoren; klanttevredenheid, financiële bewaking, kwaliteit, veiligheid, planning en het bewaken van procedures. Jouw profiel Je hebt een MBO/HBO opleiding bouwkunde en uit je CV blijkt dat je goed bekend bent met het bouwproces. Het is een pré als je de markt kent met zijn specifieke klantbehoeften en hierop kunt inspelen. Je bent een daadkrach tig en creatief persoon die zijn talenten gebruikt om constructieve oplossingen te bedenken. Uiteraard werk je doelgericht en heb je een goed gevoel voor verhoudingen. Daardoor ben je uitstekend in staat om onze bedrijfsprincipes en -processen over te bren gen; zowel op je collega's als op onze zakelijke partners, waarmee je goede en langdurige relaties onderhoudt. Kortom, je bent een kei van een bouwer die initiatief, commercieel gevoel ën betrokken heid prima weet te combineren. En met wie je ook nog eens kan lachen... Wij bieden een aantrekkelijke en zelfstandige baan met goede vooruitzichten. Je komt te werken in een gedreven organisatie waarin informeel met elkaar omgegaan wordt. Je kunt een salaris en secundaire voorwaarden (waaronder een auto van de zaak) tegemoet zien die passen bij de zwaarte van de functie. Reageren Herken je jezelf in bovenstaand profiel en heb je interesse? Stuur dan voor 19 april 2007 je sollicitatiebrief met CV naar rmi@stijlwonen.nl of naar Postbus 33 7460 AA Rijssen o.v.v. de functie projectleider. Mocht je vragen hebben bel dan dhr. H. Nijzink of dhr. R. Middag tel. 0548-637600. Vanzelf sprekend verzekeren wij je dat met je gegevens vertrouwelijk en gepast zal worden omgegaan. l H keukenstudio Rijssen Keukenstudio Regio Oost is gespecialiseerd in de "betere" keukens. Wij hebben met onze RO jaren '30 keukens, Pronorm, Format en Poggenpohl keukens een tevreden klantenkring qpgebouwd. Dit komt mede doordat we een hoge kwaliteits- en afwerkings graad nastreven. FULLTIME Functie-inhoud: - keukenverkoop bijbehorende werkzaamheden verrichten Functie-eisen: - ervaring in de keukenverkoop is niet noodzakeli jk, wij zorgen voor een interne opleiding - middelbare opleiding met voorkeur commerciële en/of bouwkundige richting. - gevoel voor interieur, tekeningen lezen en maken - sterke teamgeest en beslist geen 9-5 mentaliteit - u wilt een goede omzet realiseren, maar bovenal tevreden klanten - met voorkeur woonachtig in Rijssen of directe omgeving Voor informatie en reactie kunt u zich richten tot Dhr. J. Averesch tel 0548-53034(1 Keukenstudio Regio Oost - Molendijk-noord 59 - 7461JG RIJSSEN averesch@keukenstudio.nl lÈunts De Teunis Groep met de bedrijfsonderdelen Automotive, Telecommunicatie en Industrietechniek is gevestigd in Rijssen. Het is een modern bedrijf dat al meer dan 45 jaar actief is als toeleverancier en installatiebedrijf met een scala aan producten en diensten. Wegens uitbreiding van onze activiteiten is de afdeling Industrietechniek op zoek naar een: De functie Uw werkgebied omvat diverse elektrotechnische taken, zoals het onderhoud en de nieuwbouw van besturingssystemen van compressorinstallaties, wasinstallaties, elektrische schakelkasten, lasapparaten, etc. Enthousiaste persoonlijkheden (m/v) en woonachtig in de omgeving. U beschikt over technisch inzicht en kennis op MTS niveau. Een zelfstandige functie met een prettige werksfeer, bijpassend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie zie ook: www.teunis.nl Schriftelijk binnen 14 dagen aan: Teunis Industrietechniek BV t.a.v. dhr. E. ten Bolscher Postbus 13ST 7460 AC Rijssen.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 20