e Overijssel Kwaliteit van Overijssel Betoverend Overijsselaarskom op! Een komisch avontuur Win een iPod Zoekplaatje provincie nl redactieadres Postbus 10078, 8000 GB Zwolle telefoon 038 499 92 00 e-mail nieuwsredactie@overijssel. nl Stem op 7 maart 2007 voor Provinciale Staten! Kom op 3 maart naar de Open Dag in het provinciehuis in Zwolle www.overiisselkiest.nl Overijssel Eén van de sprekers tijdens de Open Dag van het provinciehuis is prof. dr. Anne van der Meiden, die onder andere bekend is van zijn kerkdiensten in streektaal en de Twentse Bijbelvertaling. Van der Meiden geeft zijn visie op de kwaliteit van Overijssel tijdens de Open Dag op zaterdag 3 maart. Na zijn gymnasium opleiding in Enschede studeerde Van der Meiden (1929) theologie en com municatiewetenschappen. Van der Meiden is hoogleraar op het gebied van massacommunicatie en public relations en gepromo veerd op het onderwerp ethiek in propaganda. Hij schreef diverse streekromans en boeken over theologie, reclame, propaganda en public relations. Overijssel is aan jeugdzorg en natuurlijk in één van de nationale niet alleen de parken of nationale landschappen die Overijssel mooiste, maar bezit, bovendien een verrassend In Overijssel valt dus genoeg te kiezen. Door uw veelzijdige pro- stem te gebruiken, beslist u mee over de koers vincie. Voor elk die Overijssel de komende jaren gaat varen. Want wat wils als het u wilt toch - net als ik - niet dat anderen voor u ware. En die beslissen? Oplossing zoekplaatje januari: Molen Fakkert in Hoonhorst. Bij een bezoek aan de Open Dag van het provinciehuis Zwolle kunt u dit plaatje tegen komen. Weet u waar deze foto is genomen? Zo ja, stuur dan uw oplossing voor vrijdag 9 maart 2007 op een briefkaart naar: Provincie Overijssel, t a v. Overijssel.nl, postbus 10078, 8000 GB Zwolle. Of mail de oplossing naar: nieuwsredactie@overijssel.nl. Vérgeet in beide gevallen niet uw naam en woonadres erbij te vermelden. Onder de goede inzen dingen worden drie prijzen verloot. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. Maak kennis met internationaal prijs winnend goochelaar Henk Arnoldus en geniet van de wonderen van zijn magie. Zijn innemende persoonlijk heid en gevoel voor humor staan garant voor een bijzondere ervaring. Tijdens de Open Dag in fiet provin ciehuis kruipt Arnoldus in de huid van de kwetsbare en innemende Roderick Waterpas, die op raad selachtige wijze uurwerken l.aat verdwijnen en trouwringen in thee zakjes goochelt. Veelal tot Rodericks eigen verbazing. Roderick Waterpas sluit je in je hart. Terecht bekroond met de Magic Award 2000 en verko zen tot 'Meest humoristiche act van Nederland'. Komt dat zien tijdens de Open Dag van Overijssel op zaterdag 3 maart. De Provinciale Statenverkiezingen staan voor de deur. Op 7 maart mag Nederland bepalen wie plaats mag nemen in de Statenzalen. Om zoveel mogelijk mensen naar de stembus te krijgen, roept de provincie de hulp in van de Overijsselse jongeren. Ben jij onder de 28 jaar en heb je een creatief brein, doe dan mee. Maak een filmpje, stuur hem op en win die iPod. Je mag helemaal zelf bepalen waar het filmpje over gaat, als de boodschap maar duidelijk is, laat je stem niet verloren gaan op 7 maart. Cabaretier Wim Schluter is één van de artiesten die zijn opwachting maakt tijdens de Open Dag van de" provincie Overijssel. De Kampenaar maakt sinds jaar en dag deel uit van 'The Comedy Adventure'. Schluter begon zijn carrière als pure caba retier tijdens het Zwols Studenten Cabaret Festival in 1996, waar hij de publieks- en persoonlijkheidsprijs in de wacht sleepte. Tegenwoordig is hij actief op het podium als cabare tier én comedian. Tijdens de voor stelling draagt Schluter regelmatig voor uit zijn fenomenaal geflopte dichtbundels, waaruit altijd een verrassende kijk op de actualiteit spreekt. Zingt desgewenst ook uit eigen bundel. Ook als het niet gewenst is, overigens. Studenten van de School of media van Hogeschool Windesheim gingen je voor en hebben alvast drie filmpjes gemaakt. Bekijk de video's op www.overijsselkiest.nl, laat je inspireren en overtref het. Mail je filmpje voor 3 maart naar B.v.Dishoeck@overijssel.nl. Wil je meer informatie over de Provinciale Statenverkiezingen of ben je benieuwd naar wat de provincie doet? Bekijk dan de speciale verkie zingssite Hier vind je alle informatie die je nodig hebt. kwaliteit willen we hoog houden. Als provincie zetten wij de lijnen uit voor de komende jaren op het gebied van landbouw en natuur, werkgelegenheid, veiligheid, een goed leef klimaat in de steden en dorpen en nog veel meer. Dicht bij huis komt u ons tegen als u over provin ciale wegen en fietspaden rijdt of als u gebruik maakt van het openbaar vervoer, als er behoefte is Met uw stem op 7 maart kiest u niet alleen uw vertegenwoordiger in de Staten, maar indirect ook voor de leden van de Eerste Kamer. Zo ziet u maar, uw stem reikt tot in Den Haag. Commissaris van de Koningin, Mr. Geert Jansen

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 21