Reismarkt Oad druk bezocht Holtens Nieuwsblad 21 Handbaldames sterker Demonstratie Overige uitslagen van Sportagenda dan team Overwetering roofvogels Holtense handbalteams Drumworkshop door Cesar Zuiderwijk Nieuwe gemeentegids op te halen Dag LTO over ondernemer met hart Cursus thuiszorg Controle Help mee leilinden knotten HOLTEN - De kwaliteit van het ondernemer schap van Bert Wansink is de afgelopen weken streng beoordeeld. Albert Heijn-ondernemer Wansink neemt deel aan de competitie om de Z02Z Award 2007. Het aantal deelnemers, zo'n 300, is groter dan ooit. Bert werd als winnaar gekozen. PROVINCIALE WINNAARS Dinsdag 30 januari 2007 HOLTEN - In de derde derby van dit seizoen uit tegen Over wetering hebben de handbal dames van Holten op eenvoudi ge wijze de zege gepakt. Holten startte de ontmoeting in Olst afwachtend. Pas na tien minuten nam Holten het initia tief en liep men eenvoudig uit naar een voorsprong van vijf treffers. Holten speelde niet groots en kon zich de nodige af- speelfouten permitteren. Zon- I HOLTEN - De afgelopen weken is in alle brievenbussen de ge- meentegids 2007 bezorgd, j In de gemeentegids staat ook de I telefoongids van Rijssen-Hol- I ten. Staat uw naam er onjuist of I helemaal niet in, dan kunt u het wijzigingsformulier in het oran- j je gedeelte insturen naar uitge ver Suurland. Bij de balie in Hol- I ten en de Gemeentewinkel in 1 Rijssen kan men tijdens ope- I ningsuren een exemplaar mee- I nemen. BATHMEN - Ondernemer met hart en ziel is het thema van de ledendag van LTO Noord in de ij provincie Overijssel. Deze bijeenkomst vindt plaats j op vrijdag 9 februari in Boode, Brink 10 in Bathmen van 10.00 tot 15.15 uur. Het ochtendprogramma is ex il clusief voor leden, ji Voor het middagprogramma I zijn ook externe partners uitge- nodigd. Ij Meer informatie is te vinden op I www.ltonoord.nl RUSSEN - Cesar Zuiderwijk van I The Golden Earring houdt za- I terdag 3 februari van 13.00 tot I 15.00 uur een drumworkshop in I het parkgebouw in Rijssen. I Deze drumworkshop is ter pro motie van de nieuwe drumstu dio bij Pats producties. De drumactiviteiten bij Pats pro ducties zijn in oktober 2006 be- der al te veel moeite leidde Hol ten bij rust met 8-12. Na rust speelde Holten wisselvallig. Fraaie aanvallen en snelle bre aks werden afgewisseld met slordigheden die er voor zorg den dat Overwetering niet werd weggespeeld. Holten was duidelijk de sterkste en wist met 18-23 een verdien de zege te boeken. Zondag speelt Holten thuis te gen Elshout om 13.10 uur. De prijs is bestemd voor de bes te zelfstandige in de levensmid delenbranche. Trendsettend ondernemerschap is een be langrijke voorwaarde voor een modern succesvol bedrijf dat het sociaal-economisch mid delpunt van zijn marktgebied is. gonnen. En hoe, na veel reacties en animo is Michel Schreuder als docent van start gegaan. Voordat hij zijn studio in Rijssen begon, was hij tien jaar werk zaam bij de drumschool van Cesar Zuiderwijk. Bel voor deelname en informa tie naar 06-51278175 of mail in- fo@patsproducties.nl RIJSSEN - Net als op elke woensdagmiddag geeft valke nier Gerrit Zandvoort op woensdag 31 januari een val kenshow op het grasveld voor de kinderboerderij Eigen erf in het Volkspark. Kijk zelf hoe Gerrit Zandvoort met de loer draait om de roofvo gels een duikvlucht te laten ma ken. De demonstratie begint om 14.00 uur. De toegang is gratis. Eind maart worden de drie ge nomineerde ondernemers be kendgemaakt. Op 24 april wordt de nationale winnaar gepresenteerd. De provinciale winnaars: Bert Wansink, Albert Heijn Holten; Casper Vinke, Super de Boer, Westerbork; Familie Kooistra, Jumbo, Bolsward; Jan Roos- De strijd om de Z02Z Award is er ook om te zeggen 'zie omme zijde' en te laten zien dat er een zelfstandig ondernemer schuil gaat achter een landelijk beken de winkelformule, zoals Albert Heijn bij Bert Wansink. In de eerste ronde om de Z02Z Award 2007 heeft het gerenom meerd onderzoeksbureau EIM Stratus de deelnemers beoor- HOLTEN - Oad heeft zondag 21 januari haar jaarlijkse reismarkt gehouden. Ook dit jaar waren er ruim vierduizend bezoekers en kijkt Wim Gramsma van Oad Reizen tevreden terug. "Met het verstrekken van reisin formatie in de vorm van dia- en videopresentaties en een per soonlijk antwoord van Oad-me- dewerkers op wagen van de be- HOLTEN - Handbalmeisjes B 1 speelden de belangrijke uitwed strijd tegen Gibo/Kwiek de nummer vier in hun klasse. Als koploper wist Holten dat het een lastige middag tegemoet ging. Holten liet zich in de eer ste helft verrassen door het snelle en fysiek stevige spel van Kwiek. Dit leidde tot een 10-9 achters tand bij rust. Een goed peptalk van coach Bianca zette Holten sien, Cl 000, Scheemda; Hend- rikus ten Napel, Spar, Creil; Giel Smits, Plus, Culemborg; George Verberne, Super de Boer, Driebergen; jan Bakker, Cl 000, Purmerend; Johan Rijnart, Plus, Waddinxveen; Jurgen Stroot, Cl 000, Tholen; Johan Habraken, Cl 000, Bakel; Geert Benders, Plus, Venlo. deetd op de dimensies onder nemerschap, marketing, ver nieuwing, bedrijfseconomisch rendement, klanttewedenlieid, medewerkers en sociaal-maat schappelijke betrokkenheid. Er werden onder meer wagen ge steld over de manier van leiding geven, de wijze van inspelen op de concurrentie, hoe om te gaan met nieuwe trends en in- zoekers, voorziet Oad met de organisatie van de Reismarkt duidelijk in een behoefte." In Hotel Van der Valk in Henge lo konden geïnteresseerden te recht voor meer informatie over een al geboekte bestemming of werden geholpen hun keuze voor de komende vakantie te bepalen. De 46 informatiestands werden weer op de rails. Holten nam het initiatief, speelde haar eigen spel. Met hard werken en veel inzet wist Holten de wedstrijd te kantelen en alsnog een fraaie 18-21 overwinning uit het vuur te slepen. De D-jeugd speelde een goede eerste helft tegen HCD. '97. Ruststand 3-3. Na rust maakte Holten kleine foutjes die de gas ten uit Deventer goed afstraf ten. Holten verloor met 4-7. zichten en hoe de ondernemer een bijdrage levert aan maat schappelijke projecten. Een grootscheeps digitaal kiantte- wedenheidsonderzoek speelde ook een belangrijke rol. Tot slot van de eerste corrtpetitiefase zijn alle deelnemers beoordeeld door een accountmanager van een A-merk-fabrikant (Campi- na, Coca Cola, Friesland Foods en Heineken) en de ING Bank. Iedere deelnemer ontvangt van brancheorganisatie Vakcen trum een individuele rapporta ge van de uitkomsten van de eerste beoordelingsronde. De provinciale winnaars scoorden op vele onderdelen bijzonder hoog. Zij hebben een duidelijke visie op de toekomst en hechten veel waarde aan de mening van hun klanten en medewerkers. door productmanagers, reislei ders en partners van Oad Rei zen bemand. Bovendien konden de bezoe kers er terecht voor reisgidsen, boeken, vïdeo's en buitensport- artikelen. Zangkoor Amazing en een workshop Oriëntaals dansen maakten de vakantiesfeer hele maal compleet. BLAUW WIT Zaterdag 3 februari Blauw Wit 1 - Zelos 1 14.30 Blauw Wit 2 - Hardenberg 2 12.30 Hardenberg 3 - Blauw Wit 4 14.30 Blauw Wit 5 - Haaksbergen 8 14.30 Blauw Wit 6 - Elspeet 7 14.30 Blauw Wit BI - Enter V. BI 12.30 Blauw Wit B2 - SP Lochem B2 12.30 Enter C1 - Blauw Wit Cl 14.30 Blauw W. MB1D - Enter V. MB112.00 Rijssen MB1 - Blauw W. MB2 11.00 Rijssen D1 - Blauw Wit Dl 11.00 Blauw Wit D2 - ABS D3 10.30 Blauw Wit El in sporthal 10.30 Blauw Wit E2 in sporthal 10.30 Blauw Wit E3 in sporthal 10.30 Blauw Wit E4 in sporthal 10.30 Blauw Wit F1 in sporthal 9.00 Blauw Wit F2 in sporthal 9.00 Blauw Wit F3 in sporthal 9.00 Blauw Wit F4 in sporthal 9.00 Blauw Wit F5 in sporthal 9.00 VV HOLTEN Zaterdag 3 februari RDC Al - Holten Al 14.30 MW29 A2 - Holten A2 14.30 Lettele Cl - Holten Cl 14.00 Holten C3 - Hellendoorn C3 13.00 SP Lochem D2 - Holten Dl 9.00 Holten D2 - Witkampers D3 10.00 Witkampers E3 - Holten E2 9.00 Holten E3 - Witkampers E5 10.00 Holten E4 - Witkampers E4 10.00 F-pupillen, bingo Holten MB - Victoria Boys MB 13.00 HANDBAL HV HOLTEN Zaterdag 3 februari CVO 2 - Meisjes C 2 9.55 Spoda/Dalfsen 1 - Meisjes Dl 12.00 Zondag 4 februari Dames 1 - Elshout 1 13.10 Heren 1 HV Huissen 1 15.30 Dames 2 - Wesepe 2 12.05 Dames 3 - Leerkes/Haarle 3 14.25 Heren A 1 Atlantis 1 11.00 Plus/Heeten 4 - Meisjes C3 15.20 HOLTEN - De Stichting Vrijwil lige Thuiszorg Overijssel vindt het belangrijk dat vrijwilligers goed opgeleid en begeleid wor den. Nieuwe vrijwilligers volgen dan ook een basiscursus voor Vrijwilligers. Onderwerpen die besproken worden zijn: omgaan met ntan- telzorgers en verzorgden, gren zen en verwachtingen van het vrijwilligerswerk, omgaan met signalen, omgaan met verlies, praktische vaardigheden, om gaan met kinderen met een be perking, omgaan met demente renden, omgaan met chronisch zieken en omgaan met mensen in de terminale fase. Deelne mers van de cursus krijgen tot slot een certificaat. Hiernaast worden vrijwilligers in hun vrijwilligerswerk bege leid en gecoacht door een zorg- coördinator. De cursus begint op 6 maart. In totaal gaat het om vier bijeen komsten in maart/ april, de overige bijeenkomsten zijn in september/ oktober gepland. Wie belangstelling heeft, kan contact opnemen met Mariëtte Huis in "t Veld, 0548-638830. Of info@vrijwilligethuiszorg.nl. RIJSSEN - Buiten de bebouwde kom op de Holterstraatweg in Rijssen vond donderdag 25 ja nuari tussen 13.45 en 15.50 uur een radarcontrole plaats. Van de 1214 passanten kunnen er 14 een bekeuring thuis verwach ten. Z02Z Award 2007 RIJSSEN - De afdeling Rijssen- Bert Wansink beste ondernemer van Overijssel Enter van de vereniging tot be vordering Natuur- en Milieube sef (IVN) houdt zaterdag 3 fe bruari een werkmorgen op het erf Barvoorde van de familie Woudenberg in Ypelo, Ypelo- weg39. Er worden daar leilinden ge knot. Begonnen wordt om 9.Q.0 uur en er wordt doorgewerkt 12.30 uur. Voor gereedschap, koffie en frisdrank wordt ge zorgd. Voor opgave, bellen naar Frans Lentelink, 0547-381867 Winnaar Award 2 Provincie Over Bert Wansink was zeer verrast toen hij hoorde, dat hij de prijs had gewonnen. FOTO: HARRY BROEZE

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 21