3 Autobedrijf Erik Huzen Holten Q veolia H. TEN BRINKE ZN BV ONDERNEMENDE MONTEUR: 1e OF 2e MONTEUR (M/V) CHEF WERKPLAATS (M/V) Hier Shops is een dynamisch bedrijf bestaande uit 17 filialen met mode voor het hele gezin. ASSISTENT FILIAALLEIUER M/V 32 UUR P/W CONSTRUCTIEBANKWERKERS METAALZAGER TRANSPORT Voor ons team in Rijssen zoeken wij een: Jij ondersteunt de filiaalleider en vervangt Item of haar bij afwezigheid. Jij hebt een klantvriendelijke en commerciële instelling, ervaring in de detailhandel, organisatorische en leidinggevende kwaliteiten. Jij bent stressbestendig en hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Wijbieden je een afwisselende baan in een prettige werksfeer, met persoonlijke begeleiding en goede arbeidsvoorwaarden. Uitbetaling is volgens de CAO voor Mode en Sportdetailhandel. Dinsdag 6 februari 2007 21 CONSTRUCTIEBEDRIJF Constructiebedrijf H. ten Brinke Zn. B.V. is een onderneming met ruime ervaring op het gebied van staalconstructie's voor de bouwnijverheid en industrie, almede het leveren en monteren van stalen trappen en hekwerken. Ons bedrijf is zowel werkzaam in burgelijke als in de utiliteitsbouw. Constructiebedrijf H. ten Brinke Kemperweg 2 7475 SX Markelo T: 0547-361245 F: 0547-362915 E: info@htbconstructie.nl In verband met toenemende groei van de werkzaamheden zoeken wij op korte termijn gemotiveerde medewerkers die ons team willen versterken. Functie-eisen en informatie u heeft minimaal een afgerond LBO/MBO opleiding metaal u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken uw leeftijd ligt tussen de 20-35 jaar u heeft ervaring met tekening lezen wij bieden u afwisselend werk goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Functie-eisen en informatie u heeft minimaal een afgerond LBO opleiding metaal u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken uw leeftijd ligt tussen de 20-35 jaar u zaagt profielen volgens stuklijsten wij bieden u afwisselend werk goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Tevens zijn wij op zoek naar: Enthousiaste schoolverlaters met een afgeronde LBO opleiding metaal Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan: Constructiebedrijf H. ten Brinke T.a.v. dhr. H. Hofman Postbus 90, 7460 AB Rijssen da Wij zijn een jong, actief en dynamisch bedrijf gespecialiseerd in Volvo en zijn gevestigd op industrieterrein de Vletgaarsmaten in Holten (N332). Wij onderhouden en repareren alle merken auto's. De volgende activiteiten verrichten wij: o.a. verkoop, leasing (Twentelease.eu), verzekering, financiering, LPG inbouw, aircoservice, glasservice, schadeherstel, camper onderhoud en verhuur. Tevens hebben wij een Esso tankstation met ruime shop en een carwash. Door de toenemende drukte in de verkoop en werkplaats is ons bedrijf per direct op zoek naar een enthousiaste Uw profiel: O Leeftijdsindicatie 24 - 35 jaar O In het bezit van APK O Kennis van elektronica is een pré O Volledig zelfstandig werkend O Flexibel en initiatief nemend persoon. Tevens zijn wij op zoek naar een persoon die een groep enthousiaste monteurs gaat aansturen Uw profiel: O Leeftijd indicatie 28 - 40 jaar O Ruime ervaring in soort gelijke functie O MBO denk- en werkniveau O Goede technische kennis van hedendaagse voertuigen O Beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden O Geen 8 tot 5 instelling. Uw werkzaamheden bestaan uit: O Aansturen werkplaats O Factureren en plannen O R.O.B. lease aanvragen O Voorraadbeheer magazijn O After-sales werkplaats Interesse? Schrijf dan een sollicitatiebrief en stuur dit samen met uw C.V. naar AD Autobedrijf Erik Huzen, t.a.v. Dhr. G.J. Huzen, Handelsweg 2, 7451 PJ Holten www.erikhuzen.nl of mail naar info@erikhuzen.nl Veolia Cargo Nederland B.V. (VC-NL), is een spoorwegonderneming en maakt deel uit van Veolia Environnement SA (VE),een aan de beurs van Parijs en New York genoteerd bedrijf met 4 wereldwijde activiteiten:Transport, Energie, Water en Milieugericht Afvalbeheer. Met ca. 270.000 medewerkers en 26 miljard omzet moeten wij duurzaam en innovatief ondernemen. VC-NL zoekt enthousiaste: Combi-machinisten (m/v)-NL/D/B Informatie over de functie: Kandidaat dient affiniteit met het goederen vervoer en de daarbij behorende techniek te hebben. Wij bieden een afwisselend werkpakket met diverse (grensoverschrijdende) projecten. Onze diensten beginnen en eindigen met keuze mogelijkheid in Rotterdam, aan de grens of in het buitenland. Uw profiel: Kandidaten moeten in het bezit zijn van Nederlandse (en/of Duitse Belgische) diploma's machinist VB wagenmeester Cat 2 gevaarlijke stoffen. Je beschikt over de (relevante) opleidingen en je hebt goede communicatieve vaardigheden. Zelfstandigheid, flexibiliteit, stressbestendigheid en verantwoordelijkheid zijn voor deze functie vereist. Je bent een teamspeler en bereid om in ploegendienst te werken. Kennis van de Duitse taal is een pré. Tevens ben je in het bezit van B-rijbewijs. Een medisch/psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de procedure. Leerling-machinisten m/v) Uw profiel: Kandidaten moeten minimaal een opleiding op LBO C MBO niveau hebben.Gezien de aard van de functie is een transport/technische richting belangrijk. Een medisch/psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de procedure. Voorkeur gaat uit naar kandidaten die ervaring hebben in het transport (weg, binnenvaart, terminals etc.) Tevens ben je in het bezit van B-rijbewijs. Kennis van Duitse taal is een pré. Bedrijfscultuur: Informeel en dynamisch. Zie verder www.veoliacargo.com VC-NL is een zusterbedrijf van Veolia Transport Nederland BV (voorheen BBA-Connex Groep), actief op het gebied van bus, taxi, ferry en trein in Noord-Brabant, Zeeland, Gelderland Utrechten Limburg. Onze arbeidsvoorwaarden: Wij bieden een functie binnen onze organisatie met goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het betreft een functie met uitzicht op een vast dienstverband. Sollicitaties, voorzien van CV en een motivatie, kunnen tot twee weken na het verschijnen van deze advertentie schriftelijk gericht worden aan Veolia Cargp Nederland B.V., Postbus 3306,4800 DH Breda of per e-mail aan: info@veoliacargo.nl Ben je geïnteresseerd of wil je meer informatie, schrijf of bel dan naar: Hier Mode B.V. t.a.v. Yvonne de Vries De Hoge Bomen 10 8271 RE IJsselmuiden tel:038-3322444 personeel@hiermode.nl www.hiershops.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 21