Slagerij Huiskes tachtig jaar sum Huiskes' Gelijkspel Excelsior tegen Berkum Kijken zonder kabels Vier leden van VEK naar finale SUPER-AANBIEDINGEN iiiii Uw kleinkind verwend in uw testament RM Schouderkarbonade ie 98 Magere Riblappen C 95 1 kilo Verse Worst 95 1 kilo *1 Schouderham M 80 Boterhamworst O 69 Heupink ft Verbeek Netwerk Notarissen Dinsdag 6 februari 2007 20 RUSSEN - Vier leden van de Chr. Gymvereniging VEK hebben zich geplaatst voor de landelijke finale in de vierde divisie van het toesteltumen dames. Afgelopen zaterdag werd in Sporthal Sluiskadein Almelo de eerste wedstrijd in deze klasse gehou den. Tijdens deze wedstrijd kon men zich plaatsen voor de fi nale, die op 17 februari in Emmeloord wordt gehouden. VEK was met zeven turnsters aanwezig, allen turnden voor de eer ste keer in deze divisie op dit niveau. Bij de jeugd niveau 8, werd Romy Twellaar 15de, Marsha lansen 22ste en Annerieke Sep- penwoolde 36ste. Junior niveau 7 Eline Kamphuis 17de, lip Voortman 25ste een Lianne Geerling 29ste Bij de senioren, niveau 6 werd Laura van Munster 15de. Romy, Marsha, Eline en Laura hebben zich geplaatst voor de finale op 17 februari in Emmeloord. RUSSEN - Morgen is het precies tachtig jaar geleden dat Her man Huiskes, de opa van de huidige eigenaar van slagerij Huiskes aan de Enterstraat, zijn Rund- en varkensslachterij opende. "In hetzelfde pand waar wij nu onze ambachtelijke slagerijproducten verkopen", vertelt Hans Huiskes, die samen met zijn vrouw Monique al weer heel wat jaren de slagerij runt. "Jan Huiskes, mijn vader die in 1991 overleden is, heeft de slagerij later voortgezet en ik ben in 1976 in de zaak geko men." Huiskes weet nog goed hoe het vroeger ging. "Mijn opa bezocht op dinsdag de veemarkt in Doe- tinchem en op vrijdag de vee- 11 HM ml yTfj bi Enterstraat 35 - Rijssen Tel. 0548-51 24 60 1 kilo 1 gram 100 gram geldig t/m 10 februari ^oar'i Let op! J Dagelijks I WSL diverse 1 Parkeren aanbiedingen v00r de deur in onze winkel Ook in 2007 gunstig om schenkingen te doen Op 1 januari 2007 is een aantal van de vrijstellingen voor het successierecht aanzienlijk verhoogd. Kinderen en kleinkinderen kunnen meer belastingvrij erven. Door bijvoorbeeld in uw testament een legaat op te nemen, kunt u uw kleinkind het belastingvrije bedrag nalaten. Schenken is gunstig voor een ieder die voor zijn toekomstige erfgenamen successierecht wil besparen! U verkleint immers uw erfenis én u kunt gebruik maken van de vrijstellingen voor het schenkingsrecht. Neem contact met ons op zodat wij u kunnen adviseren wat het beste past in uw situatie. •i %y, - 1 Schoolstraat 1 7475 AH Markelo T (0547) 36 13 82 E notarissen@heupink.verbeek.knb.nl www.netwerknotarissen.nl/hEtv ft KtfScja Slachter Huiskes viert dat de slagerij tachtig jaar bestaat foto: harry broeze markt in Zwolle. Hij kocht daar dan levende koeien en varkens. De koeien gingen vaak een tijd je naar onze weide in Het Op- broek en werden pas enkele da gen voor de slacht naar de sla gerij gehaald." Hans Huiskes maakt alle wor sten, vleeswaren en andere pro ducten in zijn winkel zelf. De af gelopen jaren heeft hij met zijn vleeswaren veel succes gehad en heel wat prijzen in de wacht gesleept op internationale sla gersvak wedstrijden. Zo heeft hij al heel wat eerste prijzen ge wonnen met zijn Berliner lever worst. En ook zijn rookvlees, os- senworst, leverkaas en droge worst krijgen vaak het hoogste aantal punten. "Ik ben elke dag aan het werk in een ruimte ach ter ons woon- en winkelpand waar eerst ons slachthuis was. In 1998 zijn we gestopt met het zelf slachten en betrekken we halve koeien en varkens van een groot slachthuis. Maar daarna doen we alles zelf en verwerken we het tot allerlei vleesproduc ten, zoals karbonades, biefstuk, gehakt, worst en allerlei soorten vleeswaren. In het voormalige slachthuis hebben we een worstmakerij, een rokerij, een kruidenkamer, een droogkamer en ook nog een ruimte waar we salades en soepen maken." De voormalige slachterij ziet er heel clean en opgeruimd uit. Al les staat en ligt op een vaste plaats en verschillende appara ten zijn uit elkaar gehaald, zodat de onderdelen brandschoon zijn wanneer er weer vlees moet worden gemalen voor worsten, vleeswaren of gehakt. Ook ver koopt Huiskes al vijftien jaar erwtensoep, bonensoep, ha chee en goulash in blik. De be nodigde apparatuur om deze ambachtelijk gemaakte produc ten in te blikken staat ook in de productieruimte in zijn voor malig slachthuis. Verder ver zorgt slagerij Huiskes complete barbecues, met eigen gemaakte salades, stokbrood en sauzen. De barbecue wordt daar dan gratis bij uitgeleend. BERKUM - In een niet al te goe de maar zeker vermakelijke wedstrijd deelden beide ploe gen gebroederlijk de punten. Een puntendeling was over 90 minuten gezien ook wel een te rechte uitslag. Excelsior'31 kende haar beste fase in het eerste half uur. Met redelijk tot goed voetbal werd Berkum naar achteren gedron gen. Breekpunt vanuit Rijssens oogpunt was de 34e minuut. Meteen nadat Marc van der Meulen voor de Berkumer ge lijkmaker had gezorgd - vrijge- speeld door Erwin van Leur was hij in een 1 tegen 1 situatie de meerdere ten opzichte van keeper Vicente Fernandez Hes- selink - mocht Nick Hoekstra een strafschop nemen namens Excelsior '31. Zijn inzet werd stijlvol uit de hoek gedoken door Berkum (3e!) keeper Ru ben Pierik. Bij het inschieten van de bal raakte Hoekstra ook nog eens geblesseerd aan zijn hamstring, en moest zich me teen laten vervangen. Het was het sein voor de thuisploeg dat er wat te halen viel tegen het veel hoger geklasseerde Excelsi or'31. In het vervolg van de wedstrijd liet Excelsior'31 zich op wils kracht aftroeven. Het meeste gevaar kwam dan van de thuis ploeg. Toch was het Excelsi or'31 dat - op dat moment tegen de verhoudingen - op voor sprong kwam. Peter Scheppink kopte een comer van Maarten Dangremond hard tegen de touwen. Niet veel later legde Maarten Dangremond de bal panklaar voor spits Erwin Looms, die hielp dit buiten kansje echter pijnlijk om zeep. Berkum liet zich echter niet uit het veld slaan en bleef gevaarlijk voor het doel van keeper Hesse- link opduiken. Mét resultaat, want binnen tien minuten kon Erwin van Leur profiteren van een van de weinige foutjes van Hesselink. Van dichtbij knalde de ervaren Zwolse spits hard raak. Berkum - Excelsior '31:2-2 5. Sander ter Harmsel 0-1, 35. Marc van der Meulen 1-1, 55. Peter Scheppink 1 -2, 65. Erwin van Leur 2-2. ROOD: Jurian Meijntjes (Ber kum, 2 keer geel). De echte tv-liefhebber wil zich niet laten beperken door het aanbod van de kabelexploitant en hangt een satellietschotel aan z'n televisie. Om die beel den door het hele huis - weder om onbeperkt - te kunnen be kijken is inmiddels een handig apparaatje op de markt: de Gi- gaVideo80. De GigaVideo80 zendt het au dio- en videosignaal draadloos door muren en plafonds. Kabels leggen en gaten door het plafond boren is dus helemaal niet no dig. Er kunnen 2 bron nen gelijktijdig aange sloten worden, waarna er eenvoudig gescha keld kan worden tussen beide signalen, zonder ompluggen. Kijk voor meer infor matie op de site www.marmitek.com.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 20