Lucky klaar voor bruisende sportverkiezingsavond Menzis: Mensen in beweging krijgen! EXCELSIOR'31 A O! Rijssen Dinsdag 6 februari 2007 tien uur duurt barst het feest den, die ongetwijfeld ge steund worden door familie en (sport)vrienden. Sporters ontmoeten elkaar, hebben plezier met elkaar. De Sport- verkiezingsavonden zijn altijd heel feestelijk, geanimeerd en gezellig. En dat verwachten we ook van de Sportverkiezing 2006! Aan ons zal het niet lig gen!" De avond waarop de spor tiefste inwoners uit de ge meente Rijssen-Holten be kend gemaakt worden, na dert. Vrijdag 9 februari wor den de namen van de win naars bekend gemaakt. Vijftien personen of teams zijn kandidaat gesteld. De Sportverkiezing 2006 Rijs- sen-Hoiten wordt gehou den bij Lucky co aan de Morsweg. Aanvang 20.00 uur; zaal open 19.30 uur. De entree is gratis. Alleen op vertoon van een entreetic ket kan men naar binnen. Deze tickets zijn verkrijg baar bij deVW-kantoren in Rijssen en Holten. Sportploeg 2005: Excelsior '31 1 De sportploeg 2005, Excelsior'3I, doet nog steeds mee in top van de hoofdklasse zaterdagvoetbalamateurs. Het c petitieseizoen 2005/2006 sloten de roodwitten af met derde plek. Daardoor mocht Excelsior'31 om de KNVB-b voetballen met de grote jongens. Het team leverde een prima prestatie: het werd derde. Het seizoen 2006/2007 begon rede lijk goed. „We staan nu tierde en doen volop mee in de race om de bovenste plaatsen. De doelstelling is om bij de eerste vijf te komen", vertelt Geert Gerritsen, teammanager van Ex celsior'31 1. sportvereniging Talentvolle sportploeg 2005: volleybalteam Rivo jongens A De Rijssense volleybalvereniging Rivo heeft momenteel geen jongens A-team meer. „Omdat deze jongens vorig sei zoen kampioen werden konden ze, on danks hun jonge leeftijd, naar de senio ren. En dat gaat super: heren 1 staat bo venaan met onder andere in hét team vijf jongens uit het voormalige jongens- A team", vertelt Carolien van der Steen, die bij Rivo mede de opleiding van de volleyballers verzorgt. Er mag dan voor Rivo door het succes geen jongens-A team in de competitie zijn dit seizoen, jongens B komt eraan! Dat team staat nu bovenaan in de competitie en hoopt aan het eind van het seizoen te promo veren. Gehandicapten sporter 2005: Alien Smelt Alien Smelt uit Rijssen werd in 2005 Ne derlands kampioen op de 50 meter vlin derslag en deed datzelfde kunstje vorig jaar nog eens over, twee keer zelfs, zowel in Almelo als in Eindhoven, ook op de 50 meter vlinderslag. Kortom, ook vorig jaar ging het zwemmen haar goed af. In de cember werd ze door de gemeente in Holten nog gehuldigd voor deze presta tie. Daarnaast kwalificeerde ze zich in het nieuwe jaar voor de Nederlandse Kampioenschappen in Zwolle. RIJSSEN - Lucky co is klaar voor een bruisende sportver kiezingsavond. Met de geno mineerden, presentator Ar jan te Lintelo, DJ Erik Gerrit sen en niet te vergeten schaatser en animator Erik Huizebosch zal dat ook zeker lukken! Lucky co is inmiddels de 'vaste locatie' voor de jaarlijk se Sportverkiezing. Zowel de Sportverkiezingscommissie als de sporters als de mede werkers van Lucky zijn en thousiast over de mogelijkhe den die hier geboden worden. Lucky heeft alles in huis om van een Sportverkiezing een perfect feest te maken. „Alle mogelijkheden binnen Lucky co worden voor deze avond benut. De verschillende ruim tes, de grote zaal en niet te vergeten de perfecte licht- en geluidsinstallatie waarover Lucky beschikt. Lucky haalt deze avond alles uit de kast om er een sprankelende show van te maken", aldus Henriët- te Tijhuis en Manfred Körbl. Het feest begint met een Bij Menzis staan de individuele behoeften en ideeën van de klan ten centraal. Bij Menzis is elk menz er één. Dit betekent dat er zo veel mogelijk rekening gehou den wordt met de wens van de klant: scherpe premies en goede zorg. „Om te weten te komen wat onze klanten 'goede zorg" vinden, doen we ons uiterste best om onze klanten zo goed moge lijk te leren kennen. Daaraan werken we op verschillende ma nieren. Eén van deze manieren is sponsoring van diverse sporten en goede doelen met de bedoe ling om mensen in beweging te krijgen", aldus J. Roetgerink van Menzis. „Daarom draagt Menzis sporters een warm hart toe, of het nu op een laag of hoog niveau is. Want sport bevordert de ge zondheid en voorkomt gezond heidsklachten, dat is bekend." Bewegen is ook een belangrijk wapen in de strijd tegen overge wicht en diabetes. „Toch is bewe gen niet voor iedereen vanzelf sprekend. Daarom* willen we mensen de mogelijkheid bieden om op hun eigen niveau, op een leuke ma nier iets aan hun gezondheid te doen. De inspanningen van Menzis richten zich specifiek op de jeugd. Immers: jong geleerd, oud gedaan. Kinderen die goed gezond zijn, kunnen gemakkelijk gaan bewegen. Voor kinderen die minder-valide zijn, is bewegen een stuk lastiger. Kijk daarom eens op de internetsite www.menzis.nl om te zien welke goede doelen Menzis onder steund!" De medewerkers van Menzis winkel Rijssen willen hierbij alle genomineerden feliciteren. TBiMpragiBRgTi HU lm schaatser Erik Huizebosch eveneens te gast is en een le zing verzorgt. De genomi neerde sporters worden ver volgens ontvangen in een aparte ruimte, om tegen acht uur de grote zaal binnen ge loodst te worden en daar vindt ook de bekendmaking van de winnaars en de prijsuitreiking plaats. Erik Huizebosch ver leent assistentie bij de presen tatie en uitreiking. Na het offi ciële gedeelte, dat tot circa los. DJ Erik Gerritsen zorgt voor de muziek. Rond half elf treedt schaatscoryfee en zan ger/entertainer Erik Huize bosch voor het voetlicht en zal een spetterend optreden ver zorgen. Tijhuis en Körbl verwachten wederom een te gekke avond waar opnieuw duidelijk wordt dat sport en entertainment prima te combineren zijn!! „Er zijn bijzondere genomineer- Charlotte Hulsman, Sportvrouw 2005 Charlotte Hulsman was niet alleen Sporttalent 2004, maar ook Sportvrouw 2005 van Rijssen-Holten: twee bijzondere titels achter elkaar. Hulsman (19) deed ook in 2006 weer mee aan meerdere triatlons. En het ging weer heel goed. Zo werd ze tweede op de Nederlandse Kampioenschappen Wintertriatlon in Assen en werd vierde tijdens het Nederlands Kampioenschap Triatlon op Ameland. Een bijzonder evenement was de Nacht van Deventer, waar ze de 100 km schaatste. „Ik kan in de triat- lonsport nog steeds al mijn energie kwijt", vertelt ze. Ook in 2007 gaat ze lekker door; onder andere doet ze weer mee aan de Wintertriatlon in Assen! Sportman 2005: motorcoureur Erik Davids Endurorijder Erik Davids uit Holten kreeg het vorig jaar aardig voor de kiezen. Tijdens een wedstrijd in Geesteren, in oktober, raakte hij geblesseerd. Op een schansje maakte hij een flinke salto mortale, waarbij de motor op hem viel. Davids raakte bui ten bewustzijn en is nog steeds herstellende van die val. Het is niet het enige wapenfeit van de Holtenaar in 2006. Daar voor werd Davids aan het eind van het motorcrossseizoen tweede bij het Nederlands Kampioenschap. Zijn ongeluk kreeg hij in het najadr, toen de enduro's weer begonnen. De val lever de hem een aantal dagen intensive care op, en een behoorlijke blessure aan zijn bovenarm. Maar na een rustige periode ging hij goed vooruit en in december van het vorig jaar besloot hij, samen met zijn arts, dat hij toch wel mee kon doen aan de zes daagse in Nieuw Zeeland. Davids maakte deel uit van het Ne derlands Landenteam. De eerste wedstrijddag in Nieuw Zee land verliep heel goed. Daarna begon het heel hard te regenen en het blééf regenen: het parcours werd daardoor een stuk zwaarder en dat pakte verkeerd uit voor zijn arm en schouder. Davids besloot om niet verder mee te doen, vertrok naar Neder land waar in het ziekenhuis geconstateerd werd dat bepaalde zenuwen en spieren in zijn bovenarm slecht werkten. Sinds dien heeft hij de motor laten staan. „De blessure moet eerst voor'100 genezen. Het gaat langzaam, maar het gaat wel vooruit", vertelt hij. Hij hoopt dit jaar nog wel op (je motor te zitten: „Maar voorop staat dat dan mijn arm volledig genezen moet zijn." Seniorsporter 2005: Gerard Beldman uit Holten Gerard Beldman uit Holten is net terug van deWeissenzee.Voor hem en de andere schaatsers was er dit jaar geen alternatieve elfstedentocht: er lag teveel sneeuw op het ijs. Vorig jaar reed Beldman deze alternatieve elfstedentocht uit. Geschaatst heeft hij overigens wel. Vorig jaar deed de seniorsporter mee aan meerdere hardloopwedstrijden, zoals de Eiberrun, in spril van vorig jaar, waar hij als eerste in zijn leeftijdscategorie eindigde. Maar ook bij andere crosslopen stond hij aan de start, zoals de Wiezoloop in Wierden, de Diepe Hel Holterbergloop in oktober en de Ter Steege Crossloop in Rijssen, omermaareens een paar te noemen. Gerard Beldman, inmiddels de zestig gepasseerd, hield ook vorig jaar zijn spieren soepel! Sporttalent 2005: Frank ter Steege Hij tafeltennist nog steeds en strijdt met zijn team in zalen in heel Overijssel in de derde klasse. „We zijn nu net weer begon nen. De eerste wedstrijd, tegen Vitesse in Hengelo, speelden we gelijk", vertelt hij. Frank ter Steege zit in een téam van vijf spe lers. De 12-jarige Frank is de jongste van het team. Elke woens dagavond heeft hij zijn tafeltennistraining. Maar Frank houdt van nog een ander balspel: het voetbal. Hij is lid van Excelsi- or'31 en traint daar wekelijks mee. Omdat de wedstrijden, evenals de tafeltenniswedstrijden, op zaterdag zijn, speelt hij weinig voetbalwedstrijden mee. Zijn doel dit jaar wat tafelten nissen betreft? „Gewoon lekker spelen!", zegt hij.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 19