Zakennieuws 2006 bloemendal fietsplus a Bakkerij van Otten is 'Bakker van het jaar' Najaarscollectie bij Koedijk Jan Heedt Attract nu aan de Boomkamp Hammer Techniek Detachering maakt flinke groei door Tour de France-actie Bloemendal Fietsplus 14 februari 2006 Van Otten en zijn personeel zijn verguld met de uitverkiezing, (foto: Harry Broette) RIJSSEN - Mooie, rijke kleuren bepa len de nieuwe najaarscollectie bij Koedijk Jan Heedt, mode voor dames en heren. Eind vorige week waren er drie open Huis Dagen, waarvoor veel belangstelling was. Op de verschillende afdelingen in de win kel is kleding te vinden voor alle types vrouw, van jong tot oud. De herenafdeling is uitgebreid met het merk Camel Active, een combiserie voor jonge mannen. "Maar er komt de komende weken nog heel veel kleding binnen'', vertelt Jeanet Kappert, die samen met haar team ver koopsters de klanten adviseert bij de aan koop van een nieuwe najaarsoutfit. Deze herfst zijn er voor de dames mooie jasjes van gekookte wol. "Deze jasjes heb ben het comfort van een vest en de uitstra ling van een blazer", legt Kappert uit. "Ze blijven heel mooi en zijn er in allerlei fris se modekleurljes verkrijgbaar. Ook is er een combinaticserie in de kleuren aqua, groen en bruin. Van deze modelijn is de tweede levering alweer besteld. Verder komt binnenkort een nieuwe serie van Gil Bret in roomwit met camel. Van Tence zijn er al veel combisets in babycord en tweed met afneembare bontkraag. In die lijn zijn ook katoenen pakken, die nu al heel goed kunnen worden gedragen". Koedijk Jan Heedt heeft de alleenverkoop voor Rijssen en omstreken van het merk Gil Bret, die dit najaar met hele mooie tweedpakken komt. Sportieve jasjes afge werkt met fluwelen biesjes en rokken met SNTER - Vorig jaar werd Brood- en Patissierspecialist van Otten nog tweede. Vorige week maandag konden Eric en Irma van Otten en hun medewerkers de titel 'Bakker van het jaar 2006' wel mee naar huis nemen. "Dit is geweldig, fantas tisch. Wij zijn supertrots", vertelt Eric van Otten. De prijs werd vorige maandag na afloop de Bakkerij Dagen in de Amsterdamse Rai uit gereikt. "We zijn er met de medewerkers, familie en vrienden naartoe geweest. Een hele bus vol. Het was ongelofelijk spannend. Op een gegeven moment waren nog twee namen over. Als je dan eerste wordt is ontla ding zo ongelofelijk groot. Wc gingen hele maal uit onze dak", vertelt een blijde Van Otten. kantjes langs de zoom. De militaire look is ook terug in het mode beeld voor deze herfst. In de kleuren zwart, bordeaux en groen zijn mooie en draagbare combinatie te maken. De breimode van Gollehous is dit keer heel verrassend. Mooie truien en bijpas sende gebreide rokken en vesten, met een modieuze uitstraling. Verder zijn er van verschillende namaakbond jasjes en body warmers te koop. Bij de herenafdeling is Camel Active een nieuw merk. De serie bestaat uit sportieve blazers, truien, broeken en overhemden. Ook heeft Koedijk Jan Heedt weer hele mooie gevoerde vesten van Breidhof en is er voldoende keus in kostuums, met bij passend overhemd en stropdas. Eric en Irma willen benadrukken dat deze overwinning niet mogelijk was geweest zon der de volledige inzet van het personeel. "Zij stonden er vanaf het begin helemaal achter." De afgelopen maanden waren zenuwslo pend. Af en toe kwamen 'mystery guests' langs, testers die incognito een kijkje in de zaak kwamen nemen. Ook werd markton derzoek gehouden in Enter en Goor. En een aantal keer kondigde de jury zich een half uur van te voren aan en dat werd het hele bedrijf doorgelicht. "Je wil gewoon alles goed hebben en bent de hele dag gespitst." Alle bakkerijen in Nederland konden zich opgeven voor deze wedstrijd. In totaal deden 85 bakkers mee. "Alle facetten van de bedrijfsvoering zijn meegenomen. Men lette op de kwaliteit van het product, kwaliteit van het personeeel, hygiëne, marketing, assorti ment in de winkel, uitstraling van de win kel." Voorlopig mag Van Otten niet meer mee doen aan de Bakkerij van het jaar verkiezing. Winnaars zijn voor drie jaar uitgesloten van deelname. "Maar ook zonder wedstrijd moe ten we het waarmaken. Wij zijn nu kam pioen, maar we willen nu ook kampioens producten blijven maken." Klanten profiteren optimaal van de uitver kiezing. Op dit moment wordt een jaarplan gemaakt waarin allerlei acties worden voor bereid. In ieder geval zijn een kampioen- smeergranenbrood en een kampioensappel cake het hele jaar scherp geprijsd. Meer informatie: www.vanotten.nl of (0547) - 381425. Bakkerij Van Otten is gevestigd aan de Dorpsstraat 106 in Enter. Het filiaal in Goor is gevestigd aan de Grotestraat 66. Koedijk Jan Heedt heeft de najaarscollectie binnen. Met mooie en rijke kleuren. Foto Harry Broeze 19 september 2006 17 januari 2006 RUSSEN - Attract Uitzendbureau is per 1 januari verhuisd van de Grotestraat naar de Boomkamp. De medewerkers van Attract hebben een groot, licht pand betrokken op de hoek Boomkamp/ Molenstalweg. "'Wij zijn erg blij daarmee. Aan de Grotestraat waren we uil ons jasje gegroeid en hier zit ten we in een mooi pand op een prachtige zichtlocatie. Voor onze klanten is Attract veel beter bereikbaar. Mensen hoeven niet eerst de hele stad door om ons te bezoeken en parkeerplaats hebben we voor de deur", zegt Emmy Tijhof. vestigingsmanager van Attract Uitzendbureau Rijssen. Attract is het adres voor uitzendwerk, payroll, werving en selectie, fiexpoolmanagement, out placement en telematching. RUSSEN - Hammer Techniek Detachering, nu nog gevestigd in het bedrijfspand Kryptonstraat 8, verhuist deze week naar het nieuwe bedrijfs verzamelgebouw aan de overkant van Kryptoastraat. De officiële opening vindt plaats op vrijdag 6 oktober. Hammer Techniek I)etachering is een onderdeel van de Hammer Holding, die verder bestaat uit Hammer Opleidingen, Hammer Trading Development en ITTP, een bedrijf dat zich bezighoudt met de luchttechniek in tunnels voor de hoge snelheids lijn en de Betuwefija Deze bedrijven blijven gevestigd aan de Kryptonstraat 8. "We zijn de afgelopen paar jaar flink gegroeid", ver telt directeur Bamd A Hammer, eigenaar van de Hammer Holding, die in 1993 met zijn bedrijf is gestart. "Sinds wij ons in 2002 zijn gaan specialise ren op detachering van bouwvakkers bij aannemers bedrijven is het hard gegaan' Hij vertelt dat in de eerste jaren vooral detacheringen plaatsvonden bij installatiebedrijven en bedrijven die werkzaam zijn in de werktuigbouwkunde. "Toen onze accountmanager Hannen ter Harmsel vier jaar geleden met het idee kwam om bouwvakkers bij aannemersbedrijven te detacheren, sloeg dit erg aan in de bouwwereld". Bert Bosschersverantwoordelijk voor Personeel en Organisatie vult aan: "Een aannemer, die op een bouw mensen te kort komt. hoeft ons maar te bellen en wij zorgen voor vakbekwaam bouwpersoneel. Binnen ons bedrijf, een door Fundeon erkend leer bedrijf, leiden vye-üelf samen met het ROC Twente leerling-bouwvakkers op tot vakbekwame bouwlie den. Dit zijn niet alleen schoolverlaters, maar ook mensen tussen de 30 en 40 jaar, die alsnog kiezen voor het vrije leven in de bouw De afgelopen maanden had Hammer Techniek Detachering gemiddeld zo'n honderd bouwvakkers gedetacheerd bij hoofdzakelijk Rijssense bouwon dernemers. Voor een deel zijn dit bouwvakkers, die van andere bouwbedrijven komen en werk zoeken, maar ook schoolverlaters, die een leerperiode bij ons volgen en oudere medewerkers, die nu voor de bouw kiezen. Meer dan leverancier van handjes Rijssen - "Hammer Techniek en Detachering wil de bouw branche voorzien van vakbekwame wer kers. We willen meer zijn dan alken maar een leverancier van handjes. We zien onszelf als een serieuze partner van bouwondernemers en wer ken daarnaast voor onze jongens", legt Hammer uiL "Onze werknemers vallen gewoon onder de bouvv- cao en wij hebben veiligheid op de bouwplaats hoog in het vaandel staan. We zijn aangesloten bij Cordares. Bouwend Nederland en Kiwa en zijn VCU-geeerti ficeerd. Regelmatig bezoeken we de werkplekken om te onderzoeken of alles naar wens en volgens de veiligheidseisen verloopt". De Hammer Techniek Detachring is telefonisch te bereiken op 0548-512770. Informatie vindt u ook op www.werknodig.nl Begin februari houdt Attract een openingsfeestje voor klan ten. Geinteresseerden zijn altijd welkom om de nieuwe locatie van binnen te bekijken. Het nieuwe adres van Attract Uitzendbureau is Boomkamp 41, 7461 AW Rijssen. Telefoonnummer: (0548) - 512959, fax (0548) - 512 759, riissen@attract.nl. Meer informatie: WWVV.attract.n 1 Het personeel van Attract Uitzendbureau is heel tevreden over het pand. (foto: Harry Broeze) 20 juni 2006 RUSSEN - Bloemendal Fietsplus houdt in het kader van het wieier- feest Tour de France enkele leuke acties. Zo zijn er de komende weken aantrekkelijke Gele trui- aanbiedingen en is er voor alle wie- lerenthousiasten een wedstrijd met als eerste prijs een Trek-raeefiets. In deze weekkrant staat in de adver tentie van Bloemendal Plus een wed strijdbon. Er kan net zo vaak als men wil. meegedaan worden aan deze gra tis prijsvraag. De ingevulde wed strijdformulieren kunnen tot en met zaterdag 8 juli ingeleverd worden bij Bloemendal Fietsplus aan de Banisweg 3. De 93ste Tour de France, begint zaterdag 1 juli met de proloog in Straatsburg. Dit jaarlijkse wielereve- nement is voor Bloemendal Fietsplus altijd een reden om iets speciaals te doen. "Meestal zijn het alleen extra aanbie dingen, maar dit keer leek het ons een leuk idee om ook een wedstrijd te houden", vertelt Hans Bloemendal. "De deelnemers moeten voorspellen wie de Tour de France wint en welke Bloemendal Fietsplus geeft een racefiets weg aan de winnaar van de Tour de France-actie. (Foto: Harry Biveze) renners tweede en derde worden". De tour eindigt op zondag 23 juli in Parijs. In de week daarna maakt Bloemendal Plus bekend wie de wed strijd heeft gewonnen. De eerste prijs is een Trek-racefiets, de tweede prijs een kledingset en de derde prijs een fietshelm. Daarnaast deelt Bloemendal nog eens tien fietscom puters uit als troostprijs. De winnaars krijgen van tevoren thuis bericht. Bij meerdere goede inzendingen wordt geloot. De Gele truiaanbieding is onder meer een mooie fiets voor een bijzondere prijs.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 15