Maar 4 dagen! mg kerstboom! leven interieur Alle keukens inclusief inductiekookplaat! HOLLYWOOD GLAMOUR Woensdag per strekkende meter Vrijdag december :ember Donderdag december Gronau Openingstijden: genau meme iWgusiEF FRANKE WOHUNIT SN ARMATUREN Droomkeukens op ruim 2.500 m> Woensdag 27 december 2006 Spiksplinternieuw en nu al razend populair zijn plak plaatjes als echte sfeermakers voor uni behang en ge schilderde muren. Dat kunnen glitter transfers zijn die als een soort tattoo op muur of raam worden geplakt, maar ook sjabloonstickers of zelfs manshoge silhouetten van bomen of beesten, opgebouwd uit verschillende behang- soorten. Zelfs kleurplaten zijn al gesignaleerd als puur persoonlijke vorm van 'kunst aan de muur'. Ook bij de muurverven zelf vinden we allerlei nieuwe ideeën. Zo zijn er dikke, pasteuze verven waarin je met een kam patronen kunt trekken - strepen, golven of cir kels. Nieuw dit najaar zijn de transparante coatings in hoogglans of vermengd met glitters. Een prachtig idee om een matte muur in een handomdraai om te toveren in een sprookje uit duizend-en-een-nacht; egaal of in een mat/glans patroon van bijvoorbeeld blokken of strepen. Vooral voor het jonge wonen is het aanbod enorm uitge breid: van stoere camouflageprints en raceauto's tot poë- zieplaatjes en bloemen in borduurlook. Meer informatie wordt verstrekt op tel. 079-3441200 en op www.eijffin- ger.com Als straks de kerstboom de deur weer uit is, valt er vaak altijd even een gat. Reden te meer om deze plek op te vullen met een andere groe ne blikvanger. Grote kamer planten zijn echte sfeerma kers en een opvallend pronkstuk in het interieur. Zeker wanneer het een heel bijzondere plant is. Zoals bijvoorbeeld een enorme pot met orchideeën. Vaak worden deze per stuk aan geboden. Maar waarom niet eenseenstukof acht bij elkaar zetten in een groter opvallende pot. De kerst boom is dan snel vergeten! De meer vrouwelijke woon sfeer is nog steeds geïnspi reerd op de grandeur van het barokke boudoir. Ve lours wordt een megahit, in al haar verschijningsvor men: uni, gedrukt, gestanst, gecrusht of geplisseerd. Nieuw is het extra vleugje Hollywood glamour. Glans en glitter stralen je te gemoet in de vorm van lak- druk, pareltjes en kristallen. Zelfs leer krijgt een sensuele uitstraling dankzij ingeper ste rococo prints, kroko imi taties en metallic coatings. Bloemen en bladeren, geïnspireerd op lingerie achtige kantpatronen, zijn de nieuwe ornamenten; het liefst groot en dramatisch uitgewerkt. Fluwelige Hóek- druk blijft een must. Vaak geprint op contrasterende stoffen als changeant taft, doorzichtig organza of juist een droge linnen. Nog meer warmte wordt gevonden in zachte, elegante stoffen zo als teddybont, cashmier en angora. Keramische kookplaat Inductie, boven- bediening. 60 Sensorgestuurde bediening kookzone .AjH apart instelb^Nfd^Z""*^NN(H 4 Inductie kookzones, 9 kookstanden, met 2 po we r-ko ckzori^r.r; - Pandetectie - Digitale uitlezing kookstanden - Kookwekker, timer voor alle 4 kookzones Warmhoudfunctie Het kleurbeeld doet denken aan fonkelende edelstenen. Champagne, amber, terra en taupe vormen de basis. Aangevuld met diepe, mys terieuze kleuren als violet en nachtblauw. Accenten worden gevonden in bloed rood, spetterend turkoois en natuurlijk het tijdloze zwart/wit. Meer informatie wordt ver strekt op tel. 0597-471200 en www.ado.nl. Schouw met geïntegreerde afzuigunit lans fronten in wit Gronau CstadSi Richtung An der EBseite 227 Tel. 00 49-25 62 - 7 01 00 Ma. t/m vrij.: 1 0.00 tot 1 9.00 Za.: 1 0.00 tot 1 8.00 uur ASTR Richtung Gronau I Gronau- Ochtrup Richtung Bottrop Richtung Enschede/ Richtungj Epe Alle keukenprijzen é.xcl, tegels en decoratie. Onder voorbehoud van drukfouten en wijzigingen. WWW dei mu

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 50