Sfeervolle Sneeuwvolle Kerst en een opgeruimd Nieuwjaar Kerstmarkt, koopzondag, kerstzang en kerstdagen STADENSCHEDE OLIEBOLLEN We zijn er weer uw Oliebollenspecialist van woensdag 27 dec. t/m zo. 31 december U vindt ons bij Vishandel Reinaardus aan de Larenseweg in Holten. OLIEBOLLEN tsennr Directie en medewerkers van Nido BV wensen u een jjjiMiiiiii'ili spelregels: Bij besteding van elke 10,- ontvangt u 1 stempel aan de kassa. Tegen inlevering van een volle spaarkaart (10 stempels) ontvangt u een Praxis cadeaubon tw.v. «f* ^'taarten Mmm/ geschiedt t/m 31 december 2006. Spaarkaarten kunnen ingeleverd worden t/m 31 januari 2007. Niet inwisselbaar voor contant geld. Vof. Gervedink Nijhuis Dinsdag 19 december 2006 Tijdens de komende dagen is het in Winterwonderland Enschede een drukte van belang. Op vele verschillende plaatsen staat iets op het programma. Een belangrijk onderdeel is de Kerstmarkt die van 20 tot en met 24 december de binnenstad kleurt. Tussen de kermisattracties staan diverse kramen met leuke kerst- en aanverwante artikelen. Op zondag 24 december is het tevens de laatste koopzondag van dit jaar. Tot 17.00 uur zijn de winkels geopend voor de allerlaatste kerst inkopen. De mensen die tijdens de kerstdagen iets willen ondernemen, kunnen op beide dagen terecht bij de ijsbaan, de poffertjeskraam en de diverse kermisattracties op en rond de Oude Markt. Meer weten? Kijk dan op: www.uitburo.nl. Rijssen, Spoelerstraat 23, tel. 0548-53 50 60 Dorpsstraat 45 - Holten - Tel. 361480 Al meer dan .95 jaar een vertrouwd adres!

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6