GRATIS Af NU 50% KORTING wesselsmode gehele damescollectie West Twente EXTRA KOOPAVOND OP VRIJDAG 22 DECEMBER Holtens Nieuwsblad Dinsdag 19 december 2006 Kerstwensen van de lezers Kerstwens K - 't Kind, allesomvat tend... geeft E - 't Evangelie voor ieder én weeft R - Rust in 't onrustige hart! S - Stem in de storm van het leven T - Toekomstgericht, vanuit het oog op heden. LvD Hey neef Alexander. Een heel vrolijk kerstfeest en dat we nog veel plezier mogen hebben bij FC Twente. Ik wil al mijn collega's van Dirk van den Broek Rijssen Een heel fijne kerst en een spetterend 2007 toewensen. Liefs van je nichtje Chantal xxx Ester Stam xxx Ik wens iedereen gezegende en fijne kerstdagen en een gelukkig en gezond 2007! Ik wens iedereen die in 2003 bij Omefa Rijssen werkte, prettige feestdagen en een gezond 2007. Bram ter Harmsel Banaantje Kerstsfeer Steek deze kerst een kaarsje aan, voor alle soldaten ver van huis Steek deze kerst een kaarsje aan voor alle zieken en eenza men Steek deze kerst een kaarsje aan voor de kinderen van de toekomst G. Spenkelink Ik wens al mijn kinderen, ook in afganistan, fijne Kerstdagen en een voor spoedig 2007. G. Vruggink Lieve paps en mams en Steef een heel vrolijk kerst feest en een gelukkig nieuw jaar. Dikke kus van Chantal Wij willen iedereen een hele fijne kerst en een ge lukkig nieuwjaar wensen. Vooral heel in het bijzon der aan de mensen die ons hebben geholpen om terug te komen in Rijssen. Heel erg be dankt! Aly Baan, Lisa en Elles Schuitemaker OPRUIMING 2e artikel U betaalt het duurste artikel onafgeprijsd. Geldt niet op nieuwe collecties en accessoires. Grotestraat 2 - Rijssen - Tel. 0548-512216 - Donderdag koopavond MÈ Over enkele weken starten wij met een grootscheepse verbouwing van onze winkel. Daarom mogen t/m zaterdag 30 december alle artikelen met 50% korting de deur uit (alle artikelen ongeacht het kortingskaartje). Uitgezonderd nieuwe collecties. Met het oog op de komende feestdagen kunt u voordelig uw garderobe aanvullen. De winkel moet leeg voordat de bouwvakkers komen! Voor Mare Lief klein nichtje een It eerste kerst samen mei pa,mama en Wessel Dikke knuffel van je 5 neven Justin en Thijma Kerstsfeer Ik zit op de bank te mijmeren over vroi tijden Samen met de familie Ij r kerstboom nog een paar kolen in dt chel, je hoefde geen kou te Samen gezellig eten, deautjes waren er toen nog niet bij. Kerstliederen gezongen kaarslicht en schitterende sterretje I de hand. Met familie en vrie» schaatsen op de vijver in het bos. 't Leek wel sprookjeslani Waren we weer thuis ken we een warme beker cacao. En dan te moe om te gap Ie gingen we voldaan naar bed Dat is nou die kerstsfeer! waar ik mijn zinnen opl 01 gezet. G. Spenkelink Lieve yvette, lydia, niet melanie en vera, kerstfeest en een kig nieuwjaar. Uefs Chantal heel geil !o De redacties van het wensen iedereen een leesbare Kerst en een kleurrijke jaarwisseling wesselsmode Elsenerstraat 27 Rijssen telefoon 0548 541 569 www.wesselsmode.nl 6 dagen per week geopend

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 36