Sms win informatie Dinsdag 12 december 2006 11 Rundvleessalade "Le Surprise" Heerlijke frisse rundvleessalade omringd met sla, asperges, beenham, serranoham, tomaat, komkommer, verse stukjes ananas en aardbeien, witte koolsalade en zilveruitjes. 4.50 per persoon Gourmetschotel "Bon Aparte" 9.95 per persoon Een ruime variatie vleessoorten: biefstuk, kophaas, kipfilet, tartaar, shoarma, worstje, rundvleessalade, zalmsalade, rauwkostsalade, uiringen, champignons, roerbakgroente, knoflooksaus, cocktailsaus. kruidenboter en stokbrood. Gourmetschotel "De Luxe" 12.50 per persoon Uitgebreid luxe vlees en vis assortiment bestaande uit: kophaas, biefstuk, kipfilet, tartaar, worstje, zalmfilet, pangafilet, scampi's, zalmsalade, waldorfsalade, rauwkostsalade, uiringen, champignons, roerbakgroente, knoflooksaus, cocktailsaus en kruidenboter. Hazenpeper 6.50 per persoon Heerlijke hazenpeper met paddestoelen, bosuitjes en tuinkruiden. Lekker om op toast te doen of als maaltijd te gebruiken. Deze kunt u in de pan opwarmen. Hazenbout 9.95 per persoon Hazenbout in heerlijke wildsaus met bakje cranberryjam. Deze kunt u in de oven of in de pan opwarmen. Stokbrood 2.00 per stuk Sausjes vers (knoflook, kerrie, cocktail) 2.50 per bakje Het Rheins Reintszijweg 1b Enter tel. 0547-383531 Waldorfsalade "Grand Superieur" Rijk gevulde waldorfsalade omringd met sla, walnoten, bleekselderij, verse ananas, aardbeien, mandarijn, komkommer, tomaat en beenham. 6.50 per persoon Zalmsalade "Noël" Zalmsalade omringd met sla, gerookte zalm, paling, garnaaltjes, tomaat, komkommer, gevuld ei, augurk, zilveruitjes, kiwi en meloen. 6.50 per persoon Triosalade Een combinatie van bovenstaande salades (zalmsalade rundvleessalade waldorfsalade) rijkelijk belegd met verschillende groente, vis en vleesgarnituren. 6.25 per persoon Kerst is één van de gezelligste dagen van het jaar. Lekker eten met familie of vrienden met daarbij een lekker glaasje wijn wordt veelal gedaan. Al het koken kost u echter veel tijd en voorbereiding. Om u tijd over te laten houden en het voor u makkelijk te maken, hebben wij diverse gerechten, saladeschotels en gourmetschotels voor u samengesteld. Alle gerechten zijn vers en met zorg bereid. In deze advertentie vindt u een greep uit de mogelijkheden. Om ons totale assortiment te bekijken kunt u onze internetsite bezoeken: www.het-rheins.nl. Uw bestelling kunt u tot en met 19 december a s. aan ons doorgeven. U kunt uw bestelling bij ons afhalen of tegen een laag tarief laten bezorgen. Wij wensen u alvast Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar! Win VIP-kaarten voor De vrienden van Amstel LIVE! Rechts: Ellen ten Damme presenteert De vrienden van Amstel LIVE! 2007. Linksboven: Ilse De- Lange tijdens de editie 2005. Linksonder: Guus Meeuwis en Frank Boeijen zingen een duet. FOTO: PAUL BERGEN ROB VERHORST (INZETJES) ROTTERDAM - Racoon, Krezip, I.O.S, Bennie Jolink, Postman, Frank Boeijen, The Sheer, Guus Meeuwis en Rowwen Hèze. Het zijn enkele van de klinkende na men die vanaf 19 januari hun opwachting maken tij dens de negende editie van De vrienden van Amstel LI VE! in Ahoy" Rotterdam. Het succesvolle evenement biedt artiesten acht avon den lang een podium om in een 'anders dan anders'-be- zetting muziek te maken, waarbij één ding voorop staat: unieke combinaties van artiesten die samen el- kaars hits zingen. Lezers van deze krant maken kans op vrijkaarten voor dit spekta kel met als absolute hoofd prijs twee backstagepassen! Live popmuziek en de Neder landse tv vormden nooit echt een gelukkig huwelijk. Als er al aandacht aan muziek werd be sleed dan gebeurde dat door het klakkeloos achter elkaar draaien van videoclips. Of een artiest mocht in een show- of praatpro gramma komen opdraven, om onder veel te felle studiolampen zijn laatste single te playbacken. Dat verandert in 1998 met De vrienden van Amstel LIVE! Een wekelijks programma waarin al les live wordt gespeeld, door echte muzikanten. Om de sfeer te verhogen en optredens een fris element mee te geven, wor den de hits uitgevoerd samen met leden van andere bands. Met wie je niet iedere dag het podium deelt. Om zoveel mogelijk mensen toch iets van de sfeer te kunnen laten proeven, wordt besloten een gokje te wagen en een ge slaagde serie uitzendingen af te sluiten in Ahoy'. Het doel is om het feestelijke karakter tot het maximum uit te buiten, zonder iets aan intimiteit in te leveren. En de unieke samenwerkings verbanden tussen bevriende muzikanten moeten absoluut het uitgangspunt blijven. Zo kan het gebeuren dat The Scene op één podium staat met Frank Boeijen en Marco Borsa- to, of de Golden Earring met ca baretier Freek de Jonge. De Kast werkt samen met hun grote voorbeelden van Kayak, die ver volgens aan een succesvolle reü nie beginnen. En Rob de Nijs zingt z'n hit Zuster Ursula sa men met Boudewijn de Groot, die - en dat weten veel mensen niet - het liedje ooit schreef. Zoiets verzin je niet, dat gebeurt gewoon bij De vrienden van Amstel LIVE! Magistraal Niet verrassend dat 'De vrien den' ook voor de artiesten een feestje is. "Mijn ultieme De vrienden van Amstel LIVE! mo ment was in 2003, met Rob de Nijs", vertelt Jack Poels van Rowwen Hèze. "Wij speelden samen Malle Babbe. Halverwe ge kwam Tren op en volgde het mooiste fragment uit de Neder landse popgeschiedenis: het ac cordeonstukje. Dat voel je de ontroering door de zaal gaan, en daarna mocht ik inkoppen: 'maar eens dan komt de dag, dan luiden ze de klok.' Dat was elke avond zo magistraal!" Ook The Anonymous Mis (Post man) heeft goede herinnerin gen. "Het zijn bepaalde num mers waardoor mensen nog steeds op je concerten af ko men. Of het nog steeds herinne ren. En daardoor juist uit hun dak gaan. Dat merkten we voor al ook bij De vrienden van Am stel LTVE! in Ahoy'. Het was heel groot, en heel gezellig." Joost Marsman van IOS kijkt uit naar de edtie 2007. "Vet. Dat wordt zo lachen. Volgens mij wordt het ontzettend gezellig. En wordt het een superfeest." Met dank aan Hans van den Heuvel De laatste kaarten voor De vrienden van Amstel LIVE! zijn verkrijgbaar via de be kende voorverkoop adres sen, Ticket Service, www.tic- ketservice.nl, de Free Record Shops, aan de kassa van Ahoy" of telefonisch via: 0900 300 1250 (45 cpm). Kaarten kosten 37,- 39,- 41,- exdusief reservering. Er zijn 8 showdagen, in de periode van vrijdag 19 janu ari tot en met zondag 28 ja nuari 2007. De tv-registratie is zondag 28 januari te zien op RTL 4. Kijk voor het laatste nieuws op de website www.vriendenvanamstel.nl. Lezers van deze krant maken kans op een kijkje achter de scher men voor twee personen bij De vrienden van Amstel LIVE!. Je krijgt woensdag 24 januari een backstage rondleiding en je mag aanschuiven voor een diner in het artiestenrestaurant. Entree voor het muziekspektakel is uiteraard inbegrepen. Daarnaast geven we nog eens 20 maal 2 arenakaarten weg. Het enige wat je hoeft te doen is antwoord te geven op de vraag: In 2008 viert De vrienden van Amstel LIVE! een jubileum. Welk? Sms het antwoord vóór 22 december naar 2121. Begin het bericht met WIN (spatie) VRIENDEN en vervolgens het ant woord. Je ontvangt 1 sms-bericht terug a 40 eurocent.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 11