GRATIS EXTRA'S: Enter Vooruit blijft overeind Wat we doen doen we goed. Wel zo vertrouwd! itn de voorde!^ KeukenspecMst AmD KEUKENS Standaard is bij ons veel www.adkeukens.nl ÉisSktiSÉ Wij vertalen uw wensen to P Keuze uit meer dan 300 soorten, kleuren en modellen. BIJ ONS GÉÉN AANBETALING Betaling kil) dagen na oplevering! Dinsdag 5 december 2006 23 Aftellen begint Team dè Weekkrant staat te popelen om de helmen op te doen en te gaan testrijden in Valkenswaard. FOTO: INSIGHT F1 Rallyteam dè Weekkrant Loix/Vaanholt is in volle voorbe reiding op Dakar 2007. Na de succesvolle teampresenta tie begin november bij sponsor Belvilla Vakantiewonin gen, heeft het duo inmiddels een geslaagde test met de snelle Honda EVO III buggy achter de rug. Op Dubai werd de achterwiel aangedreven buggy uitvoerig getest en kwam glansrijk door het zware duinengebied. Niet voor niets gaat het ambitieuze tweetal voor een top tien klas sering in de volgende editie van Le Dakar! De volgende test voor Freddy Loix en Herman Vaanholt staat ge pland op het Eurocircuit van Valkenswaard op zaterdag 16 de cember. In deze Pre-Proloog zullen alle Nederlandse teams (28 motorrijders, zeven auto's en zestien trucks) ter voorbereiding op de woestijnrally aan een uiterste krachtsinspanning worden on derworpen. Hoogtepunt is de 'wedstrijd' van alle deelnemers op snelheid. Voor de Nederlandse rally liefhebbers is het eendaagse evenement een mooie kans om de Dakar helden in het echt te zien. Ook Team dè Weekkrant kijkt uit naar deze Pre-Proloog waar het Belgisch/Nederlandse duo hun kunstjes met de 280 pk sterkte buggy zal laten zien aan het publiek. Loix bewaart goede herinneringen aan dit eendaagse evenement waar hij vorig jaar knap als tweede finishte. Slechts één auto reed de tijdronde snel ler dan de rallyrijder. Het parcours bestaat uit het (snelle) asfalt van hetValkenswaardse Rallyracing-circuit en de zandbaan van het ernaast gelegen motorcross-circuit. Alle terreinomstandighe den zijn dus aanwezig: het driften op asfalt, het ploegen door het zand en het springen over de jumps en de grote zandheuvel. BRON: INSIGHT F1 ENTER - Sportpark De Voor- dam in Hellendoom was za terdagmiddag het decor voor de wedstrijd tussen w Hellen doom en Enter Vooruit. De Hellendoornse formatie was in de eerste seizoenhelft tegen slechts één nederlaag aange lopen, dus zou het geen ge makkelijk klusje worden voor de mannen van coach Eric Looyen. Dat werd het ook niet, maar na ruim 97 minuten voetbal (incluis de toegevoeg de tijd) stapten de zwart wit ten wél met een verdiende 2-1 zege van de grasmat. Het was in Hellendoom geen hoogstaand duel. Zowel de thuisploeg alsook Enter Voor uit kon maar weinig gaatjes vinden in de solide defensies. Het meeste gevaar leverden dan ook enkele standaardsitu aties op en bij de eerste beste vrije schop in Enters voordeel was het raak. Wim ten Brinke zette zich achter de bal en joeg het leer vanaf zeker 25 meter snoeihard op de win kelhaak. De terugspringende bal was een prooi voor de alerte John Loohuis en hij liet doelman Maikel de Mink kansloos, 0-1Er waren nau welijks vier minuten gespeeld en in de daaropvolgende vijf minuten leek ÈV het karwei snel met een tweede treffer te bekronen. Dat gebeurde ech ter niet en de Hellendoomers kwamen vervolgens beter in de wedstrijd. Het leverde wel een kwartier lang een over wicht op van de gastheren, maar geen kansen. Ook aan de overzijde was het gedaan met Enterse mogelijkheden,. Pal voor de koffie en thee kreeg Stefan Verschuur de enige echte kans om Hellen doom naast Enter te tikken, maar de aanvaller faalde. Na rust ging de strijd gelijk op, al was Enter steeds drei gender. Hellendoom kwam zelden gevaarlijk voor het doel van Thijs Nieuwenhuis en leek de helpende hand te krijgen van, de overigens uit stekend leidende scheidsrech ter, mevrouw M. Bakker uit Ermelo. De leidsvrouw stuur de Philip Agteres met rood naar de douche, al was geel meer op z'n plaats geweest, gezien de aard van de overtre ding. Maar de equipe van trai ner Dick Beverdam profiteer de niet, sterker nog, Enter Voomit kwam binnen vijf mi nuten na de veldverwijzing op 0-2. Martijn Rohaan gleed langs de Hellendoornse de fensie en John Loohuis knikte de voorzet krachtig tegen de touwen. Gelopen koers, al werd het in de slotminuten toch nog spannend toen Niek Schotman met een prachtige uithaal de bovenhoek vond, 1 - 2. 1 Topkwaliteit scharnieren 2 In hoge hangkasten 3 scharnieren 3 Volledig uittrekbare metalen laden 4 Hoge persing meubelplaat 5 Soft-sluiting op alle laden 6 Soft-sluiting op alle deuren 7 Stootvaste 'dickkante' op legplanken kopkanten 8 Aluminium bodem in de spoelkast en in de hoge kast onder de koeler 9 Binnenzijde kasten in kleur 10 Sterke metalen legplankdragers 11 Watervast plintprofiel Van aankoo service Ind. apparatuur en werkblad met spoelbak vanaf Ind. apparatuur en werkblad met spoelbak vanaf I Rieurtn Ethaanstraat 2 7463 PC Rijssen Telefoon: 0548-540922 Fax: 0548-540950 Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.30 uur. Zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 23