Hardlopen door herfstkleuren Derde plaats Mike Bolink Volle winst handbal Handbal overig Optreden Reijling Co Sportagenda Jim Klinge zet zegetocht voort DONGEN - Mike Bolink wist zondag in het West- Brabantse Dongen de klas se 65cc kleine wielen te Dinsdag 31 oktober 2006 HOLTEN - Ook in hun tweede thuiswedstrijd zijn de handbaldames van Holten ongeslagen gebleven. Tegen SC Overwetering maakte Holten er een moeilijke middag voor zichzelf van. In de be ginfase speelde Holten erg makkelijk en had het de gasten uit Olst al op ruime achtertand moe ten zetten. Alleen wer den een handvol goede kansen onbenut gelaten. Vier schoten op de paal en een lob over het doel zorgden ervoor dat Overwetering bij rust slechts drie treffers ach terstond. Direct na rust werd Jessica Smit met een elleboog in het ge zicht geraakt en was de organisatie bij Holten even weg. Overwetering zag kansen en kwam via een tweetal snelle bre aks tot 16-15 terug. In een spannende slotfase behield Holten telkens 1 of 2 doelpunten voor sprong. Paulien Schol len zette Holten op 19- 17. Overwetering kreeg in de laatste seconden nog een strafworp waar door de eindstand op 19- 18 in het voordeel van Holten kwam. Scores: Jessica Smit 6; Judith Tiekink 5, Monique Plantinga 4; Dörthe Ooijen 2; Jolanda Kar- sten en Paulien Schooi en 1. HOLTEN - De hand balheren hebben uit te gen het op de derde plaats staande Huissen nog geen punten kun nen pakken. Holten miste door bles sures nog steeds 2 basis spelers en dat bleek iets te veel van het goede. Bij rust keek Holten al tegen een 9-5 achters tand aan. Na rust zag Holten geen kans een wending aan het spel te geven, zodat met 27-17 verloren werd. Dames 2 had een slechte dag tegen Wesepe 2. De combinaties liepen niet en Wesepe was via de break regelmatig zeer doeltreffend. Holten ging dan ook via een 8-3 stand bij rust met 23-12 hard onderuit. Dames 3 trad met maar liefst 3 jeugdspelers aan tegen Haarle 3. Holten speelde niet slecht, maar Haarle pakte verdedi gend stevig door, waar door de fysiek mindere Holten speelsters er moeilijk door kwamen. Na een ruststand van 6-2 hield Holten het de eer ste 10 minuten nog bij. Het miste toen 2 straf- worpen en daarna maak te Haarle de wedstrijd op routine af. Eindstand 16-5. Jongens A liet het in de eerste helft liggen in Dr- onten tegen Atlantis. (14-2) Daarna volgde een veel beter 2e helft. Toch ing de pot met 21-10 verloren. Hieruit blijkt dat de jonge man uit Holten goed in vorm is aan het einde van een lang seizoen. Al zijn goede uitsla gen van de laatste ten spijt, moet Mike in de eindstand genoegen nemen met een mooie derde plaats. Dit houdt in dat hij in decem ber mag aantreden in het Nia Domo in Boekei bij de kam pioenshuldiging. HOLTEN - Reijling en Co treedt vrijdag 3 november om 21.30 uur op in Café Het Keuntje. Door het succesvolle optre den tijdens de Keunefeesten, regent het boekingen bij ma nager Jan van de Paapen. Begonnen met The Hazes Night en later te bewonderen bij de Haffafa Party, timmert Reijling en Co hard aan de weg. Bij de Haffafa liet de Holtense groep zien, meer in huis te hebben dan alleen André Hazes. Het belooft een spectaculaire avond te worden want het re pertoire is enorm uitgebreid, zodat zowel jong als oud aan zijn trekken komt. Een supergevarieerd pro gramma van muziek uit de oude doos tot de grote kas krakers van nu. De toegang is gratis. HOLTEN - Een oude be kende van Holten was zon dag de tegenstander in een zogenaamde 'zes punten wedstrijd'. Wesepe deed Meermanskamp de eer aan en leek lange tijd ook met die eer te gaan strijken. In een spannende en rommeli ge wedstrijd trok Holten uit eindelijk aan het langste eind door in de slotminuten de verdiende drie punten te pakken. Kansen werden gecreëerd door te combineren tot aan de zestien van Wesepe. Zo waren er schietkansen vanaf de rand van het doelgebied voor Stoe- venbelt en Reijlink. Eenmaal was de keeper een sta-in-de- weg en bij Reijlink was het vi zier net niet goed op scherpte gesteld. Wesepe liet Holten komen en trachtte zelf via de counter gevaarlijk te zijn. Met de lange trap van Koerhuis en de behendige spitsen van We sepe was deze speelwijze een goede manier om doelman Koetsier ook wakker te hou den. Na een half uur spelen was het ook uit zo'n moment dat de gasten Holten wisten te verrassen. De bal kon na een lange bal naar de linkerflank worden voorgegeven en de behendige Beldman kwam voor zijn bewaker Oolbekkink en 'chipte' de bal met een NIJVERDAL - Maar liefst 1500 lopers deden afgelo pen zaterdag 28 oktober mee aan De Wilgenweard Diepe Hel Holterbergloop. Elk jaar wordt de organisa tie professioneler en de me dia-aandacht groter. De start en finish waren dit jaar in het centrum van Nij- verdal. Maar dat hield de ve le Holtenaren er niet van om mee te doen aan deze wed strijd over de Holterberg. De 10 Mijl werd gewonnen door Juwawo Wirimai uit Zimbabwe. Met een tijd van 49:34 kwam hij over de eindstreep. De eerste Holtenaar was Dirk Hoekman. Hij kwam met 58:08 over de finish. Op een afstand volgde daarna Rob Steegink met 01:05:08. Op de 5 Mijl kwam Martijn Paalman als eerste over de streep bij de Holtenaren. Met een tijd van 30:51 werd hij 27ste. Carlos Baltus volgde hem op 45ste plek met een tijd van 32:19. Heidi Vene klaas kwam als 86ste over de finish met een tijd van 35:04. Voor meer informatie: www.diepehelholterbergloop.nl VV Holten Donderdag 2 novem ber Holten Al - Sallandia Al, 19.00 uur. Zaterdag 4 november PH A4 - Holten A2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); GSV'63 BI - Hol ten BI, 14.30 uur (ver trek 13.15 uur); Holten Cl - VV Hellendoorn C2, 13.00 uur; Twenthe C2 - Holten C2, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Holten C3 - Fleringen C2, 13.00 uur; Holten Dl - Rohda R. D4, 11.00 uur; SDOL Dl - Holten D2, 10.00 uur; Rohda R. E4 - Holten El, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Rohda R. E5 - Holten E2, 8.30 uur (vertrek 7.30 uur); Hol ten E3 - Rohda R. E10, 9.00 uur; Rohda R. El3 - Holten E4, 10.30 uur; Holten E5M - Wijhe '92 E4, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Holten E5M - Wijhe'92 E4, 10.00 uur; Raalte F1 - Holten Fl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten F2 - Hul- zense Boys F4, 11.00 uur; Holten F3 - Leme- lerveld F6, 11.00 uur; Rohda R. F13 - Holten F4, 11.30 uur (vertrek 10.30 uur); Oeken MB - Holten MB1. 10.30 uur (vertrek 9.15 uur). Handbal Zaterdag 4 november: Meisjes B 1 uit tegen LHC B 1 om 13.45 uur; Meisjes B 2 uit tegen HHZD B3 om 18.00 uur; Meisjes C 2 uit te gen Wesepe C 2 om 13.10 uur; Meisjes D 1 uit tegen Dalfsen D 1 om 14.00 uur. Zondag 5 november Dames 1 uit tegen Els- hout in Drunen om 14.00 uur; Heren 1 thuis tegen Tyfoon 1 om 13.10 uur; Dames 2 thuis te gen Nw. Heeten 2 om 11.00 uur; Dames 3 thuis tegen Dalfsen 4 om 12.05 uur. W Holten trekt aan langste eind HOLTEN - De eerste ronde van het Fischer kampioenschap van de schaakclub Holten werd gewonnen door Jim Klinge en dat was zeker geen verrassing. Vorig jaar won Jim alle vier ronden. (Foto: www.fotobolink.nl) fraaie voetbeweging over Koetsier. Holten was ook even van slag na de domper in de 30e mi nuut en gaf prompt Wesepe te veel ruimte. In deze fase pakte Koetsier, aanschouwd door schoonvader, een paar "on houdbare' ballen en hield Hol ten in de wedstrijd. Al in de eerste minuut na rust was het raak. Een mislukt schot van Stam werd door de laatste man van Wesepe toch nog gepromoveerd tot een doelpunt. De goal leek te wer ken als een rode lap voor de Holtense 'stier' die nu volop de aanval ging spelen. Lange tijd leken de matadoren van Wesepe het te houden. Sterker nog, de beste kans was voor de ploeg in verdrukking. Ge lukkig schoot de aanvaller van Wesepe de bal op de buiten kant van het aluminium. In de blessuretijd kreeg Holten als nog de drie punten in de schoot geworpen na een halve redding van de keeper van Wesepe. Een afgeslagen cor ner werd door Van der Wal magistraal op het doel ge schoten. De perplexe keeper bokste die omhoog waarna Reijlink binnenknikte. Jim won alle 11 partijen van dit toernooi die middels het Zwitserse systeem werden ver- speeld. Op twee punten afstand werd Dick van der r Knaap knap twee de. Dick verloor van Jim Klinge en Gerrit Stevens en won zijn overige ne gen partijen. Henk van Beek eindigde als derde en verloor van Jim Klin ge, Dick van der Knaap en wederom Gerrit Ste vens die als vierde ein digde, Ton van Oijen en Gerrit Luggenhorst had den hun avond niet en eindigden in de midden moot. De Diepe Hel is een echte kuitenbreker. Hier was het voor de hardlopers dan ook be hoorlijk zwoegen. (Foto: Johan Bolink)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 7