Werkzaamheden SV Enter speelt zeer aan spoorlijn slechte wedstrijd Heren De Mors iï; van 2 t/m 11 november Meer dan 100 nieuw en gebruikte auto's Diverse acties o.a.: Financiering, 6 tm 24 mnd Garantie GRATIS NAVIGATIE bij aankoop van een auto* Vraagbaak Al@din wordt volwassen Openingstijden tijdens sfuntopruiming Auto Ruesink bv Rijssen Kalanderstraat 9 tel.: 0548 - 542293 Showlocatie in verwarmde en verlichte showroom. www.autoruesink.peugeot.nl vraag naar de voorwaarden Interieur Keuken Dinsdag 31 oktober 2006 25 RIJSSEN/ HOLTEN - In opdracht van Pro- Rail wordt er zaterdag 4 en zondag 5 novem ber gewerkt aan het spoor tussen Deventer en Enschede. NS rijdt hierdoor bussen in plaats van treinen op dit traject: op zaterdag 4 november tussen Deventer en Enschede en op zondag 5 novem ber tussen Almelo en Enschede. Tussen Deventer, Alme lo en Enschede kunnen reizigers gebruik maken van de snel- of stopbus sen. Reizigers die ge bruik maken van de laat ste bussen uit Enschede kunnen mogelijk hun aansluitingen missen. Zij kunnen het beste een half uur eerder op reis gaan. De Internationale trei nen Amsterdam Cen- traal-Hannover-Berlin- Szczecin rijden als ge volg van de werkzaam heden niet in Nederland. Reizigers naar Han nover, Berlijn en Szcze cin wordt geadviseerd te informeren of reizen via Duisburg een optie is. Reizen via deze route is in dit geval comfortabe ler. Reizigers die via Duis burg willen reizen, die nen wel in het bezit te zijn van een ICE-ticket. Voor internationale rei zigers die via Hengelo willen reizen zet NS bussen in. Deze reizi gers wordt dringend ge adviseerd hun reis te plannen op www.nsin- ternationaal.nl. Hierop is de juiste dienstrege ling te vinden. Reizigers moeten in alle gevallen eerder vertrekken, varië rend van een kwartier tot ongeveer drie kwartier. Reizigers kunnen voor meer informatie en voor het plannen van hun reis www.ns.nl raadplegen, of bellen naar 0900- 1475 0.35 p.m.). Al@din, de persoonlijke vragen- dienst, die te bereiken is via www.bi- bliotheckrijssenholten.nl wordt vol wassen. Met bijna 1 miljoen bezoe kers per jaar is Al@din onder jonge ren inmiddels bijzonder populair. Maar ook aan andere doelgroepen biedt de digitale vragendienst een per soonlijk en betrouwbaar antwoord op alle vragen. Dit najaar lanceren de openbare bibliotheken daarom een speciale actie om de voordelen van al@din onder de aandacht te brengen van lezend Nederland. Aanhakend op de nationale leesbevor deringcampagne 'Nederland Leest' gaat de openbare bibliotheek haar le den nader informeren over de moge lijkheden van al@din. Jongeren in de leeftijdscategorie 13-19 jaar maken in middels massaal gebruik van al@din voor uiteenlopende doeleinden. Al@din is echter niet alleen voor jon geren een handig hulpmiddel, maar de vragendienst van de Openbare Bibliot heken biedt ook bijvoorbeeld iedereen die regelmatig leest een persoonlijk en betrouwbaar antwoord op vragen. Vanaf 20 oktober start de openbare bi bliotheek daarom een campagne om lezers te attenderen op al@din. Als on derdeel van de campagne heeft de openbare bibliotheek een actie ontwik keld op basis van het boek 'Dubbel spel' van Arton, dat centraal staat in de leesbevorderingcampagne 'Nederland Leest' van dit najaar. Wanneer bezoe kers van de al@din-site tussen 20 ok tober en 10 november een vraag stel len over 'Dubbelspel', maken ze kans om een reis naar de Nederlandse Antil len te winnen. De winnende vraag wordt op 17 november bekend ge maakt. ENTER - SV Enter heeft dit weekend ver zuimd een groot gat te slaan op de ranglijst met zijn tegenstander SV Schalkhaar. Schalk haar wist staat na de overwinning bij Enter op drie punten van En ter en dat hadden er zes kunnen zijn. Enter verliest ook haar aan sluiting met de boven ste plekken, wel staat het stevig in de midden moot doordat zijn di recte concurrenten ook punten morsten. Een dramatisch slechte wedstrijd had plaats op Sportpark Krompatte, Enter kon niet en Schalkhaar wilde niet voetballen in de eerste helft. De gasten die on derin de derde klasse meedraaien leunde voor al op hun verdediging. Enter zelf speelde zijn slechtste wedstrijd van het seizoen en kon niet meer creëren dan een paar halve kansen. Vlak voor de thee kreeg de thuisploeg ook nog eens een tegentreffer te incas seren. Een spaarzame mogelijkheid werd door (Foto: Sander Scheperman) Schalkhaar doeltreffend benut. Knoop schoot een bal vanaf de rand van het doelgebied onberispelijk binnen. Na de rust ging Enter iets beter spelen en wa ren beide ploegen voort durend op de helft van Schalkhaar te vinden. Enter had moeite om door de drukte heen te combineren en kwam dan ook in de tweede helft weinig tot echte kansen. Een kopballetje van Knapen is nog het vermelden waard, en daarnaast waren er nog wat schoten. Geen van de inzetten konden de Schalkhaar-goalie ver ontrusten. Tot overmaat van ramp moest er door Enter ook nog een rode kaart geïncasseerd wor den. Tien minuten voor tijd kwam bij een lange bal naar voren de bal zo voor de voeten van een Schalkhaar-aanvaller. Enter-speler Rob Brinks zag geen andere moge lijkheid dan de rappe man onreglementair af te stoppen. Volgende week staat de wedstrijd tegen Rood Zwart in Delden op het programma. Bei de ploegen staan op elf punten en er kunnen dus goede zaken worden ge daan door Enter bij een overwinning in Delden. Zonder Brinks in ieder geval en voor Enter te hopen mét iets meer vorm. RIJSSEN - Het heren- tegen eerste klasser SG SG Twente een klasse team van de Mors trad Twente. Een loodzware hoger, maar wist het ook afgelopen zaterdag op opgave, niet alleen speelt de afgelopen 3 jaar de jl/JjLi-UjJ J.U-J >Jjd-Ll4j manmeer cup 2x te win nen. Het duel begon zenuw achtig. in de eerste paar minuten werden er over-' en weer kansen gecreerd, maar wist geen van beide ploegen te scoren. Mark Langenhof wist echter na een mooie aanval de 0-1 op het bord te tekenen. De wedstrijd ging gelijk op tot eind tweede kwart, waar De Mors zelfs veras send op voorsprong stond 3-4. Het derde kwart was echter de kentering in de wedstrijd SG Twente voerde de druk op en wist uit snelle contra's uit te lo pen naar een stand van 8- 4. De Mors had ook kan sen uit een van de vele manmeers maar wist die niet te benutten door uit stekend keeperswerk van de sluitpost van SG Twen te. In het vierde kwart gooide De Mors nog alles in de strijd om dichter bij te komen en knokte het zich terug tot 10-8. Een overwinning zat er echter niet in. 'De eerste twee kwarten konden we prima bijblij ven, maar in de derde pe riode liet SG Twente zien dat het simpelweg effec tiever is, maar toch is het geen schande om met 10- 8 te verliezen van dit team, dat al jaren hoge ogen gooit in de eerste klasse, als we dit spel door kunnen trekken in de competitie, kunnen we prima meedraaien in de top drie': aldus aanvoerder Erik Markvoort. Volgende week speelt De Mors om 17.30 uur thuis tegen De warande uit Oosterhout.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 25