INLOOPDAG HlElRlFlSlTlVlOlOlRIDIE EIUKIN A|L LËlR m BESTE ADRES Brinks nieuwe voorzitter sportverkiezingscommissie Twenteborg Ziekenhuis Problemen met uw kunstgebit? Ti ir Anderen aceggen het maar TRENDBED is echt Kies een klikvaste oplossing op implantaten! Wilt u ook meer weten over de mogelijkheden van implantologie in de tandheelkunde? Kom dan ook naar de gratis voorlichtingsdag 4 november a.s. van 10.00 tot 15.00 Dit jubileum voordeel kan natuurlijk niet eeuwig duren. Kom dus daarom bij ons langs op de zaak aan de Spoelerstraat in Rijssen, bij de Praxis. En profiteer van deze speciale Herfst-aanbieding. ^^^Hte^^^^Evooree^^^^kkelijke prijs Dinsdag 31 oktober 2006 23 Almelo - Zilvermeeuw 1 - Hoofdingang - TWentezaal (eerste verdieping) Deze dag wordt er dooriopend informatie, presentaties en demonstraties gegeven over de overkappingsprothese en de mogelijkheden van implantologie bij het missen van een tand of kies. Er zijn tandartsen, tandtechnici en een kaakchirurg aanwezig om eventuele vragen te beantwoorden. Daarnaast zijn er toonmodellen aanwezig waarop tandtechnische werkstukken zijn vervaardigd en zal er een demo worden getoond van het nieuwe Nobel Guide concept. Ook interessant voor u bij: een loszittende (onder-,prothese voedset onder de prothese pijn In de mond een Ingevallen gezicht Kapotte mondhoeken een ontbrekende tand of kies in samenwerking met: Nobel ZIEKENKUISGHOCf TWENTE TwtntttoofB ZWwnhuh op voor meer informatie of bet het speciale Informatienummer RIJSSEN - Dinant Brinks is de nieuwe voorzitter van de Sportverkiezingscom missie. Hij volgt Jan Nikkels op. Nieuw in het Sportver- kiezingsbestuur is Dini He- ijda s an touwtrekvereniging Okia uit Holten. Brinks is inmiddels ruim tien jaar betrokken bij de Sport- verkiezing. Sinds september 2005 is hij in de VUT en vindt nu tijd voor 'dit soort dingen', zoals hij zelf zegt. „De drang om iets te doen, om bezig te zijn is nog steeds nadrukkelijk aanwezig", geeft hij aan. En dan het liefst met sport en cul tuur, want dat past bij hem. Zo is hij bestuurslid van het Rijs- sens Museum en initiatiefne mer en voorzitter van de web site www.rijsseninbeeld.nl. Als 'Riessender' vindt hij het prachtig om iets van en over Rijssen te kunnen laten zien. „Dat moet je koesteren", vindt hij. Daarnaast doet hij de pr voor het menteam van Herman ter Hannsel en is re gelmatig te vinden bij de menwedstrijden. Eerder maakte Brinks deel uit van meerdere sportbesturen. Fietsen, tennissen en schaat sen zijn de sporten die hij zelf nog steeds beoefent. Als de kunstijsbaan open is, is hij daar wekelijks een avond te vinden. „Niet omdat ik het schaatsen daar zo geweldig vindt, want daar is geen bal aan, maar omdat ik hoop ooit nóg eens de Elfstedentocht te rijden." Twee keer deed Brinks hier aan mee, één keer reed hij mee met de altematie- Dinant Brinks volgt Jan Nikkels op. (Foto: Harry Broeze) ve Elfstedentocht. De nieuwe voorzitter kijkt uit naar de Sportverkiezing, die vrijdag 9 februari gehouden wordt. ..Het is altijd afwachten wat dat betreft. Sportploegen, sportmannen en sporttalenten worden over 't algemeen goed genomineerd. Sportvrouwen al een stuk minder. We hopen op veel nominaties en een ge zellige Sportverkiezing. Als we het succes van vorig jaar evenaren, denk ik dat we het goed hebben gedaan! „Nomineren blijft een onder geschoven kindje. Bestuur ders krijgen ruimschoots van tevoren bericht, maar het no mineren komt moeizaam op gang." „Het belangrijkste van de sportverkiezing is niet degene die wint, maar het feit datje door je eigen sportvereniging naar voren bent geschoven. Deelname aan de verkiezing is het belangrijkste, daarna de verkiezing zelf. En als een be stuur de beslissing neemt om niemand te nomineren omdat het volgens dat bestuur 'toch niks wordt', doet het de eigen sporters tekort. Het is wél leuk om genomineerd te wor den en de sport komt zo ook weer even in de belangstel ling!" Grote veranderingen levert de wisseling van de wacht niet op. „De Sportverkiezing, die 9 februari bij Lucky gehouden wordt, is een rijdende trein, zonder storing. Alles blijft ge woon doorgaan", vertelt Brinks. „Wat we wel willen is de sporter meer centraal stel len. Op welke manier we dat gaan doen is nog niet hele maal duidelijk. Met deze (meerprijs €149,- p.st.) maakt u T:~e ess compleet Gestoffeerd in P:eno>e->:o' (8 kleuren) Jawel, ook deze topper is inbet Speciale HERF: WWW.TREf

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 23