Eerste Rocktoberfest blijkt zeer geslaagd Holtens Nieuwsblad Optreden Ernst Daniël Smid en Holtens Mannenkoor Toneelavond LTO en NBvP Filmhuis Detector gedetecteerd Inbraak jeugdhonk Inbraak auto Cursussen Soos HOLTEN - Het Holtens Mannenkoor is druk be zig om de laatste hand te leggen aan het program ma voor het jubileumcon cert op zaterdag 4 novem ber om 20.00 uur in de Kandelaar. Mede door extra repetities onder leiding van de vaste dirigent Henk Valk, is de laatste maanden flink ge spijkerd aan het instuderen van de liederen die op het programma staan. Uiteraard zal een groot deel van het programma in gevuld worden door Ernst Daniël Smid die begeleid zal worden aan de vleugel door zijn vaste pianist Henk Ruiter. Deze zal te vens de begeleiding van het Holtens Mannenkoor op zich nemen. Al met al in grediënten voor een zeer bijzondere zangavond in de Kandelaar. De entree bedraagt 15 eu ro, inclusief een pauze drankje. Als lezer van het Holtens Nieuwsblad wordt u goed geïnformeerd. Als abonnee bent u daarvan verzekerd. U ontvangt een fraaie Parker-Jotter ballpoint als u ons een nieuwe abonnee opgeeft! Geef dat ook eens aan een ander door! BON Gebruik deze bon voor het opgeven van een nieuwe abonnee Inzenden aan: Holtens Nieuwsblad Postbus 692, 7500 AR Enschede t.a.v. Service-afdeling 48,05 per jaar (betaalwijze: per acceptgiro) 46,40 per jaar (betaalwijze: automatisch) (losse nummers: 0,95) Dhr./mevr.: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Geeft als abonnee voor het Holtens Nieuwblad op: Dhr./mevr.: Adres: Woonplaats: Postcode: Telefoon: Bankrekening: Handtekening: Dinsdag 31 oktober 2006 - Nummer 44 Holtens Nieuwsblad HOLTEN - LTO Rijs- sen-Holten en Vrou wen van Nu Holten, Dijkerhoek en Espelo houden zaterdag 18 november om 20.00 uur een toneelavond in het Bonte Paard. OCH brengt dan het toneel stuk Jalving en Jalving voor het voetlicht. De gebroeders Jalving zijn al op leeftijd, ze zijn van de oude stempel en omdat de knecht maar knecht is hebben ze met veel argwaan een be drijfsleider in dienst ge nomen. Ze worden ge confronteerd met een makelaar die op slinkse wijze hun grond wil ko pen en of het niet op kan worden ze ook nog pleegvaders van drie da mes. De entree bedraagt 6 eu ro inclusief twee con sumpties. In de pauze is er een verloting met mooie prijzen. HOLTEN - In de Boschkamp wordt donderdag 2 november om 20.15 uur de film Broken Flowers ge draaid. Wanneer de verstokte vrijgezel Don Johnston alweer wordt gedumpt door zijn nieuwste aan winst Sherry, krijgt hij een anonieme roze brief. Daarin staat te lezen dat hij een negentienjarige zoon heeft, die mogelijk naar hem op zoek is. Zijn beste vriend Wins ton, een amateur-detec tive, dwingt Don het mysterie te onderzoe ken. HOLTEN - Op de Raalterweg in Holten werd dinsdag 24 okto ber om 21.40 uur door de politie waargeno men dat een personen auto voorzien was van een radardetector. De bestuurder, een 33- jarige man uit Olde- broek, kreeg een proces verbaal en zijn radarde tector werd in beslag ge nomen. HOLTEN - In het jon gerencentrum aan de Tuinstraat in Holten werd zondag 29 okto ber ingebroken was. Een nader onderzoek wordt ingesteld en het is nog niet bekend wat er is weggenomen. HOLTEN - In een per sonenauto aan de Eek hoornweg in Holten werd zondag 29 okto ber tussen 11.00 en 12.00 uur ingebroken. Uit de wagen werd een schoudertas met daarin papieren en een mobiele telefoon weggenomen. HOLTEN - Er zijn nog twee plaatsen vrij voor de cursus Internet die start op dinsdag 7 no vember van 9.30 tot 11.30 uur in dorpshuis De Boschkamp. Voor de te starten cursus Fotobewerking op don derdag 9 november van 19.30 tot 21.30 uur zijn tevens twee plaatsen vrij. Voor informatie kan men contact opnemen met dorpshuis de Boschkamp, telefoon 0548-36 27 55. HOLTEN - Ter Harm- sel vertelt dinsdag 7 november om 14.30 uur in de Kandelaar over diepzee duiken. Hij doet dit bij de Be jaardensociëteit Hol ten. Iedereen is welkom hier bij aanwezig te zijn. In lederhosen en Heidi-kledij werd tijdens het Rocktoberfest in Dijkerhoek getapt. (Foto: Johan Bolink) DIJKERHOEK - Het eer ste Rocktoberfest van de Haffafa uit Dijkerhoek trok vooral zaterdagavond redelijk veel bezoekers. Zo'n vierhonderd werden er geteld. Voor een eerste keer zeker geen slecht aan tal. The Heinoos uit Bathmen traden die avond op. De tent op het terrein van Het Bonte Paard was helemaal aange kleed in après-ski stijl. Een houten hokje was de entree van de tent, terwijl de bedie ning was gekleed in lederho sen en Heidi-kledij. Verder hingen her en der ski's en sleeën. Een blazer zorgde ervoor dat er binnen een aangename temperatuur was. Iedereen genoot van het extra tent feestje in het najaar. De be doeling van vriendenclub Haffafa is om er een jaarlijks terugkerend evenement van te maken. De zomereditie Haffafa Open Air komt dan te vervallen. Het was even afwachten hoe het Rocktoberfest het zou gaan doen, maar de organisa tie kan tevreden zijn. Ondanks dat de zondagmid dag gratis was, bleef hier het aantal bezoekers een beetje steken. Terwijl onder andere het Agrarisch Duo zeker geen slechte keuze was. Het duo zong de ene kraker na de andere. In eerste instantie bleven de bezoekers nog wat afwachtend in de banken zit ten, maar na verloop van tijd werd er toch gedanst en was er zelfs een polonaise. Naast een drankje aan de bar, was er ook gezorgd voor een warme hap. Zoals broodje beenham, broodje worst en boerenkool met worst. En dat ging er zeker in bij de bezoe kers. Redactie: 0548 597370 Advertentie: 0548 - 597350 Holtens.Nieuwsblad^whk.wegener.nl Abonnementsprijs 46,40 Losse nummers 0,95 Inlcveradres: Blokker Van de Munt

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1