anenmarkt Fitheidsonderzoek Veel amusement bij Enter Vooruit VERKOOPADVISEUR oij -jj Eto iijs ü©ajn HABECO Verfgroothandel Habeco Enschede Zie ook www.habeco.nl ERVAREN BOUWKUNDIG TEKENAARS 25 BOUWKUNDIG ADVISEUR ww NL Dinsdag 31 oktober 2006 17 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bet: (053) 484 24 50 Powered by O JobTrack.nl RIJSSEN - Nu in enke le steden het Interna tionale Fitheidsonder zoek al loopt of is afge sloten, staan ook de burgers van Rijssen en omgeving in de start blokken. Het onder zoek is ontwikkeld door het samenwer kingsverband van fit nessclubs GuP in sa menwerking met de Universiteit van Miin- chen. Het onderzoek wordt bij USA Sport accommodatie in Rijs sen doorgevoerd. Dit centrum staat al ja renlang bekend als het beste adres voor ge- zondheidsbewust spor ten in een prettige om geving. Het doel van het onder zoek is het om tijdens vier weken te bewijzen dat regelmatige fitnes-- straining leidt tot een duidelijke verbetering van de gezondheid en het algemene welbevin den. Daartoe worden de komende dagen in totaal honderd ongetrainde testpersonen gezocht. "Ik ben er erg trots op dat het onderzoek bij ons in huis plaatsvindt", zegt eigenaar Alwin Hil- horst. "En ik weet zeker dat de deelnemers niet alleen hun prestatiever mogen zullen verbeteren maar ook veel plezier zullen hebben." Ook sportinstructeur Oscar Oosterlaar ver heugt zich al op de start, "ik ben erg benieuwd hoe goed onze deelne mers zullen zijn. Ik hoop natuurlijk dat wij ook zulke goede resulta ten zullen boeken als de deelnemers van andere steden". Alle deelnemers van het onderzoek krijgen voor de deelnamebijdrage van slechts 34,90 euro een uitgebreide fitnes stest aan het begin, een persoonlijk trainings schema met gedetail leerde instructie, twee keer per week training op toestellen (vrije tijds indeling), slottest na vier weken met persoon lijke evaluatie, uitge breid advies en tips voor gezondheid en figuur. Meer informatie kan men krijgen bij USA Sport onder telefoon 0548-517073. ENTER - Bij het duel tussen Enter Vooruit en het bezoekende Ju liana '32 uit Hengelo was zaterdagmiddag tussen half drie en kwart over vier nauwe lijks een moment van verveling. Aanvallende ploegen, twee defensies die deze middag niet van gewapend beton bleken, volop kansen derhalve, waarvan er maar liefst acht omge zet werden in een doel punt. Een hoge amuse mentswaarde dus bij Enter Vooruit - Juliana '32. Zwart wit schoot als een raket uit de startblokken. Binnen drie minuten was het raak. Leep bal letje van Martijn Ro- haan op Marco ter Weel, loepzuivere voorzet en John Loohuis liet zien dat ie met het hoofd le vensgevaarlijk is binnen "de zestien", 1-0. Nau welijks was Juliana van de schrik bekomen of nummer twee lag achter keeper Erik Groot Roes- sink. Voorbereidend werk van Martijn Ro- haan en Wim ten Brinke schoof het leer tegen de netten, 2-0. Wie dacht dat daarmee het duel een voortijdige "beslissing" kende kwam bedrogen 1111. Juliana was geens zins van plan om zich "van het veld" te laten spelen en dook via goal- tjesdief Gerben Prins tweemaal zeer kansrijk °p voor het doel van Thijs Nieuwenhuis. De spits liet de mogelijkhe den echter liggen' Dat deed Jeroen Stegink niet voor de gasten, toen de dekking bij E.V pal voor fust weer te wensen overliet, 2-1 Het "kwartiertje kleed kamer" leek E.V. goed te hebben gedaan. Wim ten Brinke liet binnen 120 seconden het net op nieuw trillen toen hij een prachtige dieptepass van Jan Kees Mulderij met binnenkant rechts promoveerde tot doel punt. Tien minuten later was een blunder van keeper Erik Groot Roes- sink de oorzaak van de vierde treffer van zwart witte makelij. De erva ren doelwachter greep volledig mis bij een ho ge voorzet en Marco ter Weel kopte Enter Voor uit naar de zeker lijken de winst 4-1. Maar op nieuw liet E.V. de gasten (veel te) dichtbij komen. De mandekking bij E.V. was absoluut niet scherp genoeg en Tim Harbe- rink en invaller Tjerk Geersing profiteerden, beiden met een machti ge uithaal, van al die ge boden ruimte, 4-3. Daarna pas werd de noodklok in de Enterse verdedigingsgordel ge luid en vanaf toen pro beerde Juliana het wel, maar werd er achterin bij Enter weinig tot niks meer weggegeven. Aan de overkant echter re gende het plotseling kansen. De Hengelose ploeg gaf veel ruimte weg en dat luidde de de finitieve 5-3 in. Wim ten Brinke mocht van ver komen om zijn derde en E.V's vijfde doelpunt in de karakteristieken te vereeuwigen. Aanval lend dus een dikke vol doende voor z\Vart wit; vijf goals tegen een de fensie- die tot dan toe nog maar zeven maal gepasseerd was in even zoveel wedstrijden. Ver dedigend was er zater dag nog het een en ander te verbeteren. GEZOCHT Kenmerken: - mbo-opleidingsniveau - ervaring in verf- c.q. schildersbranche - woont (of komt wonen) in Twente - verkoop- en klantgericht. Wegens: - relatiebeheer - actieve verkoop - buitendienstcollega van team 4 Habeco'ers in Enschede - omzetverantwoordelijkheid. Geïnteresseerd? Bel voor nadere informatie met René ter Halle (filiaalleider Habeco-Enschede) - tel. 053-4315355 of Tim Talen (directeur) - tel.: 055-5772345 Uw reactie zien wij graag tegemoet via e-mail - info@habeco.nl of per brief - Habeco B.V. - Postbus 1065 - 7301 BH Apeldoorn. Hoofdkantoor Apeldoorn Postbus 1065 7301 BH Apeldoorn Tel. (055) 5772345 Filiaal Enschede Het Wolbert 30 7547 RA Enschede Tel. (053) 4315355 \K BDC ingenieurs eh architecten en VCN (Vastgoed Consulting Nederland) zijn twee dynamische bedrijven die aan elkaargetieerd zijn. Daar waar BDC zich bezighoudt met ontwerp en verdere uitwerking van nieuwbouwprojecten, is VCN bezig met onderhoudsmanagement in de ruimste zin van het woord. We hebben een team van 16 gemotiveerde en enthousiaste medewerkers. Ter aanvulling van ons huidig team zoeken wij op korte termijn Functie: Zelfstandig en in teamverband uitwerken van schetsplannen tot bouwaanvraag-, bestek-, werk- en detailtekeningen. Functieprofiel: - Relevante bouwkundige opleiding, minimaal MBO/HBO-niveau; - Voldoende parate kennis van de huidige wet- en regelgeving binnen het vakgebied; - Kennis van Arkey - ASD is een pré. ingenieurs en architecten JAAR UW DIENSTVERLENER Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., kunt u binnen twee weken richten aan; de heer G. J. Bakker Postbus 263 7460 AG RUSSEN tel. 0548 - 51 44 43 0548'- 51 37 35 (privé) mail: j.bakker@bdc.nl Tevens zoeken wij ter aanvulling een Functieprofiel: - Relevante bouwkundige opleiding, minimaal MBO/HBO-niveau. Houdt zich bezig met o.a.: - Opstellen onderhoudscenario's en meerjaren onderhoudsbegrotingen (MJOB); - Inspectie en conditiemetingen; - Projectvoorbereiding en begeleiding uitvoering; - Het schrijven van bestekken (Stabu); - Ramingen begrotingen onderhoud en renovatie. Vastgoed Consulting Nederland WWW.B BDC.NL

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17