AKOR NIJBOER Word wensvervuller Werkvoorbereiders/ tekenaars (Doje'Een wens ■ilaifcaEMri (Doe-een wens BOUW kijk op www.doeeenwens.nl Kijk ook op www.nijboer.nl voor meer informatie over ons bedrijf. Dinsdag 31 oktober 2006 en meld je aan ais donateur 16 WONINGBOUW UTILITEITSBOUW SERVICE ONDERHOUD Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een of meerdere: Functie-omschrijving: Als Tekenaar/Werkvoorbereider beoordeel je tekeningen en bestekken met betrekking tot voorschriften en uitvoering. Je vervaardigt aanvullend tekenwerk en overlegt met de projectleider over efficiënte werkwijzen en detaillering. Je controleert werktekeningen van externe leveranciers. In samenwerking met de afdeling Inkoop bereid je offerte- aanvragen voor en controleer je de prijsaanbiedingen. Wij zijn op zoek naar mensen met de volgende eigenschappen: - Je hebt een relevante afgeronde opleiding op MBO-niveau. - Je voelt je verantwoordelijk voor je werk. - Je vindt collegialiteit, flexibiliteit en kwaliteit net zo belangrijk als wij. <8 AKOR Bouw heeft een lange traditie in de bouw. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf gespecialiseerd in het flexibel en creatief oplossen van huisvestingsvraagstukken voor bedrijven, winkelorganisaties, over heden en particulieren. Akor verzorgt een volledig bouw proces waarin klantvriendelijkheid, kennis en kwaliteit voorop staan. AKOR BOUW BV Molendijk Noord 53 7461 JG Rijssen Telefoon: 0548 51 56 15 Telefax: 0548 52 03 96 E-mail: info@akor.nl Internet: www.akor.nl en meld je aan als donateur Het leven verandert als je kind levensbedreigend ziek is. Door het vervullen van de liefste fs, wens probeert de Doe Een Wens Stichting kinderen even te loten vergeten dat ze ziek zijn. i ignb Wilt u óns financieel helpen? Dat kan. Make-AWish Foundation*" Amsterdam Arena, ABN AMRO business lounge Keukenhome Amersfoort INTERIEUR i DESIGN Nijboèr Interieur Design is een jong, snelgroeiend bedrijf dat zich bezig houdt met het ontwerpen en realiseren van interieurs voor o.a. restaurants, hotels, kroegen, lounges, theaters, sauna s, kantoren, winkels en overheidsgebouwen. Sterke punten van Nijboer Interieur Design zijn de creativiteit van het ontwerp (door eigen architecten), de efficiënte ambachtelijkheid van de productie en de no-nonsense werkwijze. Steeds meer opdrachtgevers zien in Nijboer de perfecte partner om hun zaak in te richten. Om de bestaande en de nieuwe opdrachtgevers ook in de toekomst optimaal te kunnen bedienen zijn wij op zoek naar uitbreiding van ons team met de volgende medewerkers: Interieurbouwers werkplaats (4-daagse werkweek!!) De interieurbouwers werkplaats assembleren de houten meubelen. Omdat Nijboer Interieur Design geen standaard producten heeft moeten de interieurbouwers werkplaats flexibel zijn en mee kunnen denken in de constructiewijze. Belangrijk is de accuratesse in de aflevering van de producten. Wij willen alleen kwaliteitsproducten leveren. Ervaring is mooi, maar de wil om op een nette, nauwkeurige wijze met hout te werken is net zo belangrijk. S Monteurs interieurbouw (4-daagse werkweek!!) De monteurs interieurbouw plaatsen het geproduceerde meubilair bij de klant. Dat lijkt eenvoudig, maar is het niet. Je moet in staat zijn kwalitatief maatwerk ter plaatse af te leveren, soms onder tijdsdruk i.v.m. de geplande openingsdatum van de klant. Je moet zelfstandig kunnen werken, goed met klanten om kunnen gaan, oplossingsgericht kunnen denken en handelen, flexibel zijn en absoluut geen 8 tot 5 mentaliteit hebben. Ervaring in de interieurbouw is voor deze functie een absolute must. "5 S Tekenaar/Werkvoorbereider productie De tekenaar/werkvoorbereider productie houdt zich bezig met het zelfstandig vertalen van het verkochte interieur naar productietekeningen (inclusief zaagstaten). Dit betekent dat je constructie technisch inzicht moet hebben. Kennis en ervaring in de interieurbouw en goed kunnen werken met Autocad zijn voor deze functie een must. ll.'B Projectleider De projectleider is zodra een project verkocht is verantwoordelijk voor het goed laten verlopen van het project. Hij heeft contacten met o.a. de opdrachtgever, met de werkvoorbereiders, met de productie, met toeleveranciers en met de installatiemonteurs. Hij zorgt er voor dat een project op tijd en met grote klanttevredenheid wordt opgeleverd. Gezien de zwaarte van de functie geniet een ervaren iemand uit de interieurbouw de voorkeur. Voor alle functies geldt dat je collegiaal moet zijn. Alle medewerkers van Nijboer Interieur 8i Design werken als één team en hebben één gezamenlijke doelstelling: trots zijn op de projecten die we hebben ingericht. Wat bieden wij? Naast een prettige werksfeer en werkomgeving bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij richten ons naar de CAO Meubelindustrie en Meubiieringsbedrijven. Interesse Indien u geïnteresseerd bent in één van de functies verzoeken wij u uw CV met daarop vermeld de functie waarnaar u solliciteert te mailen naar: info@nijboer.nl t.a.v. Ellis Fleer. Heeft u geen e-mail, dan mag u het ook per post sturen naar Nijboer Interieur Design, Het Fiester 26, 8106 PP Mariënheem W/ij verwachten uw reactie binnen 8 dagen! Brasserie Sprengenhorst Wenum Wiesel ij Thieme Deventer

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 16