ssriï* .t—b"Bud9e' s",a Keukens' 2 APPARATEN 1.500 EURO gratis montage 50% KORTING J Onnodige nederlaag eerste Blauw Wit'66 Excelsior '31 wint van Be Quick '28 naar KEUZE GRATIS! VAN UW KEUKEN! Bingoavond KORTING OP UW KEUKEN! OP ALLE APPARATUUR! ^BEZOEKER MAAKTKANS www.budgetselect.nl Koopav°"d donderdag november 09.30 - 17.00 november 09.00 - 18.00 november 09.00 - 21.00 Een complete keuken voor «eimg ®s°heeft ^keukenplannen? 09.00 - 12.00 12.00-15.00 15.00 - 18.00 ALLEEN OP DONDERDAGAVOND: vraag naar de voorwaarden in de showroom Bent u verhinderd deze dagen i Dan kunt u uitsluitend op telefonische afspraak nog gebruik maken van deze acties. RUSSEN, Nijverheidsstraat 42a, Tel. 0548-538666 12 HOLTEN - In de strijd om de eerste periodeti- tel heeft Blauw Wit thuis een onnodige 2-3 nederlaag geleden te gen koploper Almen. Persoonlijke verdedi- gingsfouten besliste de wedstrijd in het voordeel van de bezoekers. Almen begon goed aan de wed strijd. Het zette Blauw Wit onder druk en uit de eerste de beste aanval werd er reeds op de paal geschoten. Hierna nam Blauw Wit het heft in handen en ontstond er een aantrekkelijk duel. Beide partijen zochten de aanval en waren aan elkaar gewaagd. De op komende Arian Vorkink had volgens velen een strafschop verdiend doch scheidsrechter J. Gottemaker uit Nijver- dal liet doorspelen. Kort daarna wist Arjan Nij- huis via een goede reflex redding te brengen waar bij de paal Blauw Wit wederom goed gezind was. Door met name de vele blessures in de voorste linie nam Gert- Jan Uitman de spitsposi- tie in, na een moeilijke beginfase begon hij zich hier steeds meer thuis te voelen. Na ruim een half uur spelen opende hij zelfs de score. Met een lobje schakelde hij zijn direct tegenspeler uit om vervolgens van dichtbij raak te schieten. Kort voor rust had het ook maar zo 2-0 kunnen staan, via een goede steekbal van Maarten Kruimelaar kreeg Jur- rian Paalman een goede mogelijkheid doch de doelman van Almen red de knap. De tweede helft begon Blauw Wit zeer fel en kreeg het direct enkele zeer goede kan sen. De grootste kans was voor Stefan Aan stoot. Uit een goede aan val wist Gert-Jan Ulf- man met een simpele voetbeweging Stefan al leen voor het doel te zet ten. Helaas schoot hij van dichtbij ver naast. Enkele verdedigingsfou- ten zetten de wedstrijd hierna volledig op zijn kop. Binnen een paar minuten wist Almen de 1-0 achterstand om te zetten in een 1-3 voor sprong. De voorstel linie van Almen zette de ver dedigers van Blauw Wit goed onder druk waar door deze meerdere fou ten maakten. Deze fou ten werden vakkundig door Almen afgestraft. Na van de schrik beko men te zijn begon Blauw Wit furieus vol op de aanval te spelen. Zo kwam Christian Heus- inkveld in het veld voor Arjan Aanstoot. Dit leek direct al succesvol te zijn doch het schot van Christian ging net voor langs. Het bleef een aan trekkelijk duel daar Blauw Wit vol op de aanval bleef spelen en hierdoor achter ruimte moest weggeven wat de Almense ploeg op het lijf geschreven is. Voor beide doelen was dan ook van alles te beleven. Het was dan ook wach ten op nog een doelpunt. Gelukkig was het Blauw Wit dat de 2-3 wist te scoren. Het was invaller Christian Heusinkveld welke uit een scrimmage overtuigend de bal bin nenschoot. De laatste minuten waren erg span nend. Helaas wist Blauw Wit niet meer te scoren. Blauw Wit bleef met le ge handen achter. Almen wist in een korte tijd de wedstrijd te beslissen, waardoor Almen de le periodetitel binnenhaal de. ZWOLLE - Excelsi- or'31 heeft zaterdag de 'clash' tegen Be Quick'28 in een (mis schien wat) geflatteer de 3-0 overwinning weten om te zetten. Na de nederlaag tegen Excelsior'31 bedraagt de achterstand van de Zwollenaren op kop loper (en eerste perio de titel winnaar) HHC Hardenberg inmid dels reeds zes punten. Desondanks had Be Quick'28 voor rust in principe-de meeste aan spraak op een voor sprong, de thuisploeg voetbalde wat domi nanter dan de gasten en kreeg middels Yves Heskamp (overgeko men van Spakenburg) twee levensgrote kan sen, die hij beide om zeep hielp. De eerste, na een over treding van Edwin Star ke op Erwin Looms, die door de warrig fluitend arbiter Oudijk vreemd genoeg werd wegge wuifd, waarop Starke een dieptepass lanceer de op Heskamp. Excel sior'31 goalie Vicente Fernandez Hesselink toonde zich - ook zater dag weer - een uiterst betrouwbare sluitpost. Na knullig balverlies van Sander ter Harmsel werd Heskamp even la ter opnieuw in stelling gebracht, uiteindelijk bracht Peter Scheppink redding door Hes- kamp's inzet van de doellijn te koppen. In de rust moet er perti nent iets in de Zwolse thee hebben gezeten want Excelsior'31 kwam als herboren uit de (veel te krappe) kleedruimtes. Het had niet over enig fortuin te klagen dat, amper 120 seconden na de spelher vatting van scheids Ou dijk, Sander ter Harm sel uitstekend antici peerde op een diepte pass van Arjan Schoot- en, vervolgens een loepzuivere voorzet richting de tweede paal lanceerde, waar Erwin Looms handenwrijvend klaar stond om de bal het laatste zetje te ge ven, 0-1. Daarna beleefde Excel- sior'31 een 'Frank de Boer moment' van Fer nandez Hesselink, die allereerst een onbe suisd inglijdende Hes kamp ontweek en ver volgens een spelletje 'kat en muis' met Hes kamp uithaalde. Hes kamp ontfutselde Fer nandez Hesselink de bal en leek te gaan sco ren, niet nadat Fernan dez Hesselink Hes kamp bij de benen greep. Een fluitsignaal van arbiter Oudijk bleef echter uit, wel was er diens assistent die zijn vlag opstak. Na kort overleg werd besloten de Excelsior'3 1 goalie een vrije trap te geven, voor de eerste overtre ding van Heskamp. Daarbij kwamen de Rijssenaren bepaald met de schrik vrij. Halverwege de tweede helft besloot Excelsi or'3 I's centrale verde diger en aanvoerder Pe ter Scheppink een linie door te schuiven, gooi de al zijn power in de strijd en wierp alles aan de kant, wat hij maar tegen kwam. Be Quick'28 verdediger Kees Dorgelo (overge komen van DOS Kam pen) werd bijkans on der de reclameborden gewerkt, niet voordat Scheppink met een loepzuivere pass de (opnieuw bij de tweede paal) vrijstaande Erwin Looms bediende. Looms liet alweer zijn negende treffer aante kenen, en dat uit slechts acht wedstrijden. Excelsior'31 maakte aan alle onzekerheid een eind, middels de bevrijdende 0-3 van de voet van de voor Björn Calkhoven ingevallen Maarten Dangremond. Het moet gezegd, na een oogstrelende aanval over meerder schijven. RIJSSEN - De plaatselij ke afdeling van de Ge handicapten Vereniging Rijssen houdt op woens dag 1 november een bin goavond in zaal Spek- horst aan de Grotestraat. Het begint om 20.00 uur. De zaal is open om 19.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 12