Willem Markvoort benoemd tot erelid Hautain eerste SVZW simpel langs Owios Bloemendal m Groei GV Omhoog FordFocus Wagon Ambiente 1.4 59 kw (80 pk) van €19.900,- voor C18.900,- Uw Sponsorvoordeel: €1.000, Kom naar de showroom voor een GRATIS Ford UEFA Champions League voetbal. Dinsdag 3 oktober 2006 24 RIJSSEN - De laatste woensdag in septem ber wordt bij Excelsi- or'31 traditioneel de halfjaarlijkse leden vergadering gehou den, die dit keer - het moet gezegd - behoor lijk druk bezocht werd door leden en belang stellenden. Al moet ge zegd dat van de ca. 150 bezoekers er alleen al 40 jubilarissen present waren. Een unicum in de clubhistorie. Memorabel moment was het benoemen van Willem Markvoort (78) tot erelid van de vereni ging. Voortman én KNVB districtsvoorzit ter Syb de Jong speld den 'Ome Willem' (zo als hij door de jeugd liefkozend placht ge noemd te worden) de versierselen op. Willem Markvoort - ook al weer 46 jaar lid van Ex- celsior'31 - was jaren lang jeugdleider en heeft zelfs korte tijd zit ting genomen in het (jeugd)bestuur. Penningmeester Henny Altena maakte duidelijk dat de club voor een aantal investeringen staat (o.a. lichtinstalla tie veld 4) en de leden daarom initiatieven zul len moeten ontwikkelen om 'geld' te genereren. Immers, de club heeft het afgelopen (boekjjaar te kampen gehad met een aantal (financiële) tegenval lers. KNVB districtsvoorzitter Syb de Jong feliciteert de jubilaris. (Eigen foto) WIERDEN - SVZW heeft afgelopen zater dag een simpele over winning behaald op het onderaanstaandc Owios in Oldebroek. De aan het eind van dit seizoen bij SVZW ver trekkende coach Den nis Demmers kon niet beschikken over de nog steeds geblesseerde Ed- ger ter Haar en spits Niels ten Hoeve en ook Mark Geerink was er niet bij, daarom mocht centrale verdediger Ru ben Jonker het probe ren in de punt van de aanval. Een groot succes werd dat niet, Jonker miste twee dotten van kansen en mocht in de rust gaan douchen. Per 1 juli geeft de overheid korting op de BPM bij schone en zuinige personenauto's. Dit houdt in dat u een BPM-korting ontvangt op auto's met een A-energielabel van €1.000,- en voor B-labels €500.- Ford heeft een keur aan auto's waarop dit van toepassing is. Zo heeft bijvoorbeeld maar liefst 70% van de Focus modellen een A- of B-label. Neem nu bijvoorbeeld de Ford Focus Wagon Ambiente 1.4 59 kW (80pk). 6 airbags ABS incl. EBD Airconditioning Elektrisch bedienbare voorportierramen Centrale portiervergrendeling Schijfremmen rondom Ford. Enthousiaste sponsor van de UEFA Champions League. Feel the difference Kredietsom Effectieve rente op jaarbasis Theoretische looptijd Maandbedrag Totale prijs van het krediet €7500 00 0.0% 55 €150 €8.125,37 €10 00 0.00 o!o% 55€20010.833.83 70 occasions met foto www.ford-bloemendal.nl Wel had Demmers voor het eerst een plaatsje ingeruimd voor de jon ge Jeroen van Kammen die vanaf de linkerkant een zeer verdienstelijke partij speelde. Hij was het ook die het eerste gevaar stichtte in de Oldebroekse defen sie, zijn prachtige op snelheid uitgevoerde actie werd wreed ver stoord door Oldebroe- ker Wilco Blote waarna Roy Bouck de toege kende vrije trap rake lings over het doel van keeper Verhoef krulde. Een prachtige aanval over links van Martijn Maris die 3 spelers van Owios op het verkeerde been zette kreeg niet de verdiende openings treffer omdat zowel Jonker alsook Gerald Janssen misten. Owios kwam er eigen lijk niet aan te pas, slechts op een vrije trap van Johan van Olst moest keeper Arjan Kok in actie komen. In de 17e minuut werd het 0-1 toen Jeff Bo venlander met een splijtende pass Martijn Maris alleen voor keep er Verhoef bracht en dat betekende 0-1 SVZW ging vervolgens heel hautain spelen en nam daarbij een hou ding aan van wij zijn de besten, ons kan niets gebeuren. De bal werd minuten lang rondgespeeld zon der de intentie te heb ben een aanval op te zetten wat vervolgens agressie opwekte bij de tegenstander. Die arrogantie moesten de Wierdenaren bijna bekopen met de gelijk maker maar Kok redde katachtig op een knal van Helmer Scheffel die in stelling werd ge bracht door Wilco Blo te. Een geweldige solo van Hendri Groenewald bracht niet de dik ver diende 0-2 op het sco rebord doordat Ruben Jonker te veel tijd no dig had om het leer te gen de touwen te druk ken. In de 2e helft met Tho mas Claassen in de ploeg njm SVZW di rect weer het initiatief, Zaparowski zag zijn schot naast gaan en een wervelende aanval via weer Zaparowski, van Kammen en Janssen bracht de bal uiteinde lijk bij Roy Bou'ck die zijn mooie schot nel over de kruising zag gaan. Owios deed iets terug via Heimig van Ommen en Helmer Scheffel maar keeper Kok was op zijn post. Gerald Janssen bracht de dikverdiende 0-2 op het scorebord toen hij dankbaar gebruik maakte van een misver stand tussen keeper Verhoef en verdediger Henrico Scheffel. Na een absentie van en kele weken maakte aan voerder Machiel van Keulen zijn rentree (hij kreeg groen licht van de hartspecialist) en maakte vlak voor tijd aan alle Oldebroeker il lusies een eind door dt 0-3 aan te tekenen na een puike voorzet van Michaw Zaparowski. Ook bracht Dennis Demmers de pas 16-ja- rige Rob Altink nog in de ploeg maar de benja min van SVZW kon zich niet echt meer on derscheiden in een ploeg die het eigenlijk na 30 minuten spelen al wel geloofde. Almelo, Autoboulevard Twentepoort West 12, Tel. 0546 - 544 644 Rijssen, Butaanstraat 2/hoek Nijverdalseweg, Tel. 0548 - 538 638 Holten, Service-dealer Dries Willems, Keizersweg 70, Tel. 0548 - 361 900 In de eerste week van september is het sei zoen 2006-2007 gestart voor GV Omhoog. Na een succesvol seizoen, waarin maar liefst drie jazzselecties Neder lands kampioen wer den en bij het turnen Lisan Beverdam vijfde werd op het NK tur nen, blijft Omhoog groeien. Om het groeiende le dental goede lessen aan te kunnen blijven bie den, heeft Omhoog het aantal uren in de ver schillende sportzalen weer verder uitgebreid. Zo worden er nieuwe jazzuren ingepland en zal er bij de gymafde- ling nieuwe groepen worden gestart. Om de jazzuren allemaal goed in te plannen, worden er nieuwe groepen ge maakt. Voor een over zicht wanneer welke groep danst, kunt u te recht bij de site www.gvomhoog.nl Te vens zal er vanaf okto ber op maandagmiddag een jongensgroep en een springgroep tot 15 jaar worden gestart in sport zaal het Noordbroek. De jongens groep zal zijn van 16.30 tot 17.30 uur en de springgroep van 17.30 tot 18.30 uur Hiervoor kunnen ziek nog kinderen opgeven De gymuren op de woensdagmiddag ij sportzaal 't Noordbroek blijven hetzelfde even eens als de peuter- en kleutergym op de dins dagmiddag en de spring groep vanaf 15 jaar "n de vrijdagavond. Voor meer informatie kunt u terecht op de bo venstaande site of con tact opnemen met 13111® Bolink (jazzafdehng) 0546-578823 of Anouk Stam (gym-/ turnafffi'l ling) 0546-579975.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 24