anenmarkt tempo-team WIE DURFT DE UITDAGING AAN? Brugman VERKOOPSTERS BADKAMER GEEF '|--4 m Werkelijk goed werk 5 KEUKENS BADKAMERS Chauffeurs voor speciaal transport en trailerchauffeurs in. Nieuwe watermeters Aanrijding Wierden tegen Hector Inzamelen kleding Dinsdag 3 oktober 2006 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 Powered by JobTrack.nl KANTOOR Parttime administratief medewerker m/v voor een bedrijf in de regio. Je werkt 20 uur per weekje houdt je bezig met telefoonaanname, klantencontacten, invoeren van orders, verzorgen van orderadministratie, regelen van alle administratieve taken omtrent het trans port, afhandeling van pakbonnen en facturering. Je hebt aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie, kunt zeer zelfstandig werken, beheerst de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift en kunt goed werken met Word, Excel en Outlook Informatie: 0546 85 25 03, Martire Eist, Wierdensestraat 2, Almelo Administratief medewerker m/v voor een bednjf in de regio. Je houdt je in deze functie bezig met het plaatsen van artikelen op het internet controleren van bankafschriften, orderadministratie en licht financieel administratieve taken. Je hebt aantoonbare (financieel) administratieve werkervaring en kunt goed overweg met Windows en het internet. Je beheerst de Duitse taal. Daarnaast kun je goed alleen wérken en ben je nauw keurig. Het betreft een baan voor 30-32 uur per week met kans op vast dienstverband. Informatie: 0546 85 25 03, Martine Eist, Wierdensestraat 2, Almelo Medewerker debiteurenbeheer m/v voor een bedrijf in de regio. Je hebt ervaring op het gebied van debiteurenbeheer en/of creditmanagement. Het gaat om functies waarbij je verantwoordelijk bent voor het opstellen van rapportages, controle van creditnota's, bepalen van reserveringen. Heb je twee - drie jaar werk- ervanng op dtt gebied, ben je in het bezit van een mbo- diploma en ben je fulltime beschikbaar, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op! Informatie: 0546 85 25 03, Martine Eist, Wierdensestraat 2, Almelo Telefoniste/administratief medewerker m/v voor een bedrijf in de regio. In deze combinatiefunctie houd je je grotendeels bezig met administratieve taken, waaronder de orderadministratie. Je verzorgt de corres pondentie, het aannemen van de telefoon en je ontvangt de klanten. Het is een vacature op een afdeling van zes personen. Het betreft een hectische functie en jij weet als geen ander hoe je prioriteiten moet stellen, je bent de spil op de afdeling en weet overzicht te houden. Het betreft een fulltime functie met kans op vast dienstver band. Je hebt een afgeronde mbo-opleiding, goede beheersing van de Engelse taal, ervaring in een soortge lijke functie, kennis van MS Office en je bent stressbe stendig. Informatie: 0546 85 25 03, Martine Eist, Wierdensestraat 2, Almelo www.tempo-team.nl Zo werkt het. Met meer dan 30 filialen is Brugman de grootste keuken- en badkamerspecialist van Nederland. Al meer dan 35 jgar vormen ons uitgebreide assorti ment, onze optimale service en vertrouwen de basis voor tevreden klanten. Door de enorme groei in de vraag naar badkamers zijn wij op zoek naar zowel fulltime als parttime: Mannen mogen natuurlijk ook reageren. Wil jij ook aan de slag bij Brugman? Ben je bereid 3 dagen of meer in de week te werken en vind je werken op zaterdag, zon- en feestdagen geen probleem? Stuur dan binnen 10 dagen je sollici tatiebrief met pasfoto en CV naar: Brugman Keukens Badkamers B.V., t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 1050, 5140 CB Waalwijk. E-mailen kan ook naar: personeelszaken@brugman.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld VOOR MEER INFORMATIE BEL: 0416-675 415 OF KIJK OP: WWW.BRUGMAN.NL Marije Janssens, verkoopster Brugman: "Na jarenlange fulltime carrière in het gezin, werd de drempel om weer te solliciteren hoger met de dag. Ik wilde graag een uitdagende, com merciële functie, maar het ontbrak me aan verkoopervaring. Gelukkig kon ik bij Brugman terecht als verkoopster badkamers. Onervarenheid was geen enkel probleem, na een verrijkende interne opleiding was ik er 100% klaar voor. Helemaal mooi is dat je als verkoopster badkamer parttime aan de slag kunt, zelfs op zaterdag. Zo kan ik op mijn werk met mensen praten over badkamers." [diabetes geen kans ■ar t'm nov.mb.» 2006 47 Diabetes Fonds Word collectant 1h»rtl nodig met 70 000 nieuwe patiënten per jaar. Met slechts 2 uur van w tijd kunt u meehelpen aan de oplossing... De collectebussen staan al klaar. _j^M033) 422 65 20 ol ga naar www.dlabetesfonds.nl Vanwege de groei van onze activiteiten zijn wij op zoek naar mensen voor wie het een uitdaging en een avontuur is om met exceptionele transporten, dus alles wat te lang, te breed, te hoog en/ofte zwaar is, door Europa te rijden. Kortom, Bolk zoekt Gegadigden dienen te beschikken over de benodigde rijbewijzen en een chauffeursdiploma en bij voorkeur over enige ervaring in transport. Bolk biedt naast afwisselende werkzaamheden een beloning conform de CAO voor het beroepsgoederenvervoer maar vooral een stabiel bedrijf waar vakmanschap en kwaliteit hoog in het vaandel staan. Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met André Pluimers (0653-41 7702 of a.pluimers@bolk.nl) of Erik Wessels (0620-70 87 02 of e.wessels@bolk.nl). U bent altijd welkom op ons bedrijf aan de Plesmanweg 3 in Almelo voor een oriënterend gesprek. Bolk Transport BV tel. 0546-48 0480 Postbus 385 fax. 0546-480490 7600 AJ Almelo www.bolk.nl 21 REGIO - Alle klanten van waterbe drijf Vitens krijgen de komende tien jaar een nieuw type waterme ter. Voordelen van de nieuwe meter zijn een grote nauwkeurigheid in de metingen, minder gevoelig voor storingen en minder kosten voor onderhoud. In totaal worden er maar liefst 1,6 miljoen watermeters vervangen in Friesland, Gelderland, Overijssel, de Noordoostpolder en een aantal ge meenten in Drenthe. De watermeters in het verzorgingsge bied van Vitens worden geleidelijk vervangen. Oude watermeters zijn het eerst aan de beurt. Elk jaar krij gen 160.000 klanten een nieuw type meter. Met de komst van de nieuwe meter is Vitens klaar voor de toe komst. Binnen enkele jaren is het na melijk mogelijk de meterstand op af stand te lezen. De klant hoeft dan geen meterstanden meer door te ge ven. Ander voordeel is dat de nieuwe meter langer meegaat. De kosten voor vervanging van de watermeters komen volledig voor rekening van Vitens.Vitens wil ervoor zorgen dat de klant zo min mogelijk hinder on dervindt van de meterverwisseling. Enkele weken voordat de verwisse ling plaatsvindt, krijgt de klant een brief thuisgestuurd met meer infor matie. RUSSEN - Een 24-jarige motorrij der uit Heeten kwam vrijdag 29 september om 16.15 uur in aanrij ding met een 31-jarige tractorbe stuurder uit Wierden. De motorrijder en de bestuurder van de tractor reden elkaar tegemoet op de Elsenerveldweg in Rijssen. Bij het uitwijken kwam de motorrijder ten val. De motorrijder is met onbekend letsel overgebracht naar het zieken huis. WIERDEN - Wierden houdt ver diend de drie punten in eigen huis. Hector begon met een schot in het zijnet in de eerste minuut. In de eerst volgende aanval kreeg Wierden een hoekschop die niets op leverde. Wierden was technisch be ter, maar scoorde niet. Achter in werd er ook geen kans weg gegeven. Vijf minuten na de rust was het Gerit Spin die uit een prachtig genomen vrije trap de score opende en de 1-0 aantekende. In de 75e min was het Maarten Krui per die de 2-0 binnen kopte uit een doorkop bal van Olaf v/d Heuvel. Even later werd een doelpunt onte recht afgekeurd voor buitenspel. Wierden speelde de wedstrijd netjes uit en heeft nu aansluiting met de kopgroep. Zondag is er de uitwed strijd tegen de nummer 2 Fleringen. RIJSSEN - Om geld in te zamelen voor het kerk- en pastoriegebouw Rijssen-West, wordt er vrijdag 20 oktober van 17.30 tot 20.30 uur kle ding ingezameld. Wie wat wil geven, kan de kleding in gesloten plastic zakken of dozen om 17.30 uur bij de voordeür zetten. Is het om 20.30 uur nog niet opgehaald, dan kan men bellen met 0548-514289 of de kleding zelf brengen naar kerkplein Rijssen-West aan de Veeneslagen 107. Ook is het mogelijk deze zaterdag tus sen 9.00 en 10.30 uur te brengen. Alle nog te gebruiken boven- en on- derkleding. nog draagbare schoenen (graag aan elkaar knopen), lakens, de kens, gordijnen, handdoeken, theedoe ken, hoedjes, sjaals en zachte knuffels kunnen worden ingezameld.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 21