Excelsior'31 koploper na winst op Go Ahead €4.95 50% Verlies voor SV Enter Rivo Heren wint van Favorita Alstromeria Supergrote bolchrysanten Alle kalebassen korting Bloemendal Suzan's Haarmode gaat verbouwen Bedieningsmedewerkers m/v T het bonte paard Collectanten gezocht Inzamelen kleding voor gehandicapten Aanbieding van de week in vele kleuren per bos voor maar 3.00 2 bossen voor maar Topper van de week wel 60 cm doorsnede, 1 voor 3.00 A ftg 2 voor v. "ti9v Het najaarskleurtje deze week deze week met Dinsdag 3 oktober 2006 19 RUSSEN - Een gehavend Excelsior'31 kende zater- weinig problemen met degradatiekandidaat Go Ahead Kampen. Met een reguliere 2-0 overwinning bleven de punten dan ook dik verdiend in Rijssen. Desondanks loopt de zieken boeg aardig vol in Rijssen. Immers. Hubert Dijk viel reeds na 21 minuten uit met een liesblessure, Jarno Belt man ontbreekt al enkele we ken met knieproblemen en Nick Hoekstra heeft nog geen enkele wedstrijd ge speeld dit seizoen, vanwege buikspierproblemen. Naar eerst afgelopen week is ge bleken heeft aanvoerder Pe ter Scheppink wekenlang met een gebroken kaak ge voetbald, opgelopen in het KNVB bekerduel tegen Gel drop AEK, waardoor hij te gen Go Ahead Kampen ont- ii reu (Foto: Johan Bolink) brak. Het herstel zal zeker drie weken duren. Over de wedstrijd kan men kort zijn. Go Ahead Kampen ontbeert de kwaliteit om het (zelfs een gehavend) Excel- sior'31 serieus moeilijk te maken en de thuisclub ope reerde uiterst behoedzaam en voorzichtig, nam geen onnodig grote risico's. De glans van Flevo Boys 'uit' etaleerde men allesbehalve, maar dat was in feite ook niet nodig. Kortom, een re guliere overwinning voor de Rijssenaren, die door het ge lijke spel van ACV (tegen Flevo Boys) en HHC Har- denberg (tegen Be Quick'28) zich in ieder ge val een week lang koploper mogen noemen. De workshops staan nu allemaal op onze site. Kijk snel en geef u op. Eventuele andere data zijn in overleg te bespreken. Alle aanbiedingen zijn geldig van 5 t/m 11 oktober En zolang de voorraad strekt. Onze openingstijden zijn van maandags t/m vrijdags van 8.00-18.00 uur. Op donderdag tot 20.00 uur en op zaterdag van 8.00-17.00 uur. Hoveniersbedrijf www.hoveniersbedrijt-bloemendal.nl Het Bonte Paard heeft zich gespecialiseerd in het verzorgen van de meest uiteenlopende festiviteiten: bruiloften, recepties, diners, buffetten etc. Feesten op traditionele manier maar ook moderne feesten met sta-gedeeltes, extra bars, videoschermen etc. Onze flexibele zaalaccommodatie kan aangepast worden voor kleine en grote gezelschappen (max. 400 pers.). Voor uitbreiding van ons personeelsbestand zijn wij op zoek naar oproepkrachten HOLTEN - Suzan's Haar mode aan de Dorpsstraat 18 gaat 2/4 week sluiten voor een verbouwing. Om toch klanten te kunnen blijven ontvangen, zal er aan de voorkant een mo biele kapsalon worden ge plaatst. 'We knippen zaterdag 28 ok tober tot en met 12.00 uur en daarna gaan we de kapsalon uitruimen", vertelt Suzanne Klein Bluemink. "Maandags gaan ze dan aan de slag en wordt er vernieuwd en ver bouwd". Er komt geen nieuwbouw, maar de zaak wordt wel ruimer opgezet en gemoderniseerd. Ook de bui tenkant wordt niet vergeten. "Het pand zal meer gaan stralen. Daarnaast komt er een nieuw logo en wordt ge bruik gemaakt van een ande re lettertype" geeft Suzanne aan. "De aandacht voor de klant en de kwaliteit zullen blijven. Verder voldoen we dan aan de laatste Arbo-re- gels. Deze verplichten onder meer dat er voor het perso neel voldoende werkruimte moet zijn. Dus, zullen de werkplekken ruimer worden opgezet. Reinaardus Vis krijgt tijdens de verbouwing een A-locatie op de markt, namelijk aan de Dorpsstraat waar vroeger het bushokje heeft gestaan. De huidige plek wordt dan im mers bezet door de mobiele kapsalon. Werkzaamheden zijn het serveren van drankjes, hapjes etc. tijdens bruiloften en partijen, veelal in de avonduren en weekenden. Goede wil en motivatie vinden wij belangrijker dan veel ervaring. Inl.: Dhr. A. Paalman, tel. 0548-361202. Sollicitaties s.v.p. schriftelijk naar: café - partyrestaurant - zaal Deventerweg 87, 7451 MC Holten E-mail: info@bontepaard.nl, site: www.bontepaard.nl O ENTER - Trainer Ronnie Boers moest de drie punten in zijn eigen woonplaats achterlaten. Door een 1-0 nederlaag bij Twenthe Goor, blijft Enter op 7 punten staan. Twenthe neemt door de overwinning op Enter de koppositie over van NEO uit Borne. Enter staat op een zevende plek, maar deelt het puntentotaal van zeven met vijf andere ploegen. Lange tijd leek Enter een punt wg te halen uit Goor, keeper Borgerinck van Enter wist met enkele fraaie reddingen de hoop levend te houden voor de Enternaren. Toen hij zelfs een strafschop pareerde van Gorenaar Bekhuis leek de sluitpost matchwinner aan Enterse kant te worden. Een strafschop die overigens zwaar omstreden was. Een wij doorgebroken Twenthe- speler werd onreglementair afgestopt buiten het doelge bied. Normaal een vrije trap en een rode prent voor de ver dediger in overtreding. Echter de leidsman besliste anders en gaf slechts geel, maar wel een strafschop als goedmakertje voor de milde straf. Alles wat Enter was, was het hier niet mee eens en het zou deze middag dan ook niet meer Boed komen tussen de Enter naren en de man in het zwart, tnter wist tijdens de gehele wedstrijd eigenlijk maar tot een goed uitgespeelde kans te ®men. In de tweede helft zag aulus Onan zijn schot niet Promoveren tot een doel- Punt.Waar Enter vorige week e wedstrijd in de 102e mi nuut weggaf, bleek ook tij dens deze wedstrijd het venijn hem in de staart te zitten. Met nog vijf minuten te spelen kreeg de thuisploeg een vrije trap op rechts. De man die eerder de schlemiel van de middag leek te worden na zijn gemiste penalty, maakte zijn eerdere misser goed met een harde kopbal tegen de touwen. Volgende week krijgt de trai ner van Enter wederom te ma ken met plaatsgenoten. Het in zwaar weer verkerende GFC komt dan op bezoek op sport park Krompatte. Zaak voor de Entemaren om de goed inge slagen weg van het begin van dit seizoen dan weer te vervol gen na de twee foute afslagen van de afgelopen weken. RIJSSEN/ HOLTEN - Het Nationaal MS Fonds zoekt nieuwe collectanten in de gemeente Rijssen-Holten voor de Nationale MS Col lecteweek in november. "Tot nu toe zijn er slechts 2 collectanten geworven. Voor een grote gemeente als Rijs sen-Holten met ruim 36.000 inwoners is dat veel te wei nig" zegt Pamela Zaat, lan delijke coördinatrice van het Nationaal MS Fonds. De organisatie zet zich in om de kwaliteit van leven van mensen met MS te verbete ren. Dit doet zij door voor lichting te verstrekken, acti viteiten en vakanties te orga niseren en onderzoek te ver richten.Multiple Sclerose (MS) is een aandoening van het centrale zenuwstelsel. Hét centrale zenuwstelsel bestaat uit de hersenen, de oogzenuwen en het ruggen merg. Bij MS-patiënten kan het centrale zenuwstelsel be paalde signalen niet goed verwerken, doordat de isola tielaag (de myeline) rondom de zenuwbanen is aangetast. Een aantal lichaamsfuncties kan hierdoor niet meer of niet meer optimaal werken. MS is één van de meest voor komende neurologische aan doeningen van het centrale zenuwstelsel. Het is een ch ronische ziekte, dat wil zeg gen: een ziekte die niet meer overgaat en ook nog niet te genezen is. Het Nationaal MS Fonds zoekt met name mensen die bereid zijn een deel van hun vrije tijd te besteden aan de landelijke collecte in novem ber. Vrijwilligers, jong en oud. met veel of beperkte tijd. Iedereen kan meehelpen de collecte tot een succes te maken! Het Nationaal MS Fonds col lecteert in de gemeente Rijs sen-Holten van 20 t/m 25 no vember. Wilt u meer informatie? Neem contact op met Pamela Zaat, landelijke coördinatri ce van het Nationaal MS Fonds, tel. (010) 591 98 39 of via www.nationaalms- fonds.nl Rivo Heren 1 speelde afgelo pen zaterdag de eerste com petitiewedstrijd van het sei zoen. Na een lange en goede voorbereiding werd er ein delijk voor de punten ge speeld. In de voorbereiding werd het strek bezette Geert Ottens toernooi gewonnen en werd er ook op andere toernooien goede resultaten behaald. De eerste wedstrijd van het seizoen was tegen Favorita uit Dinxperlo. Favorita is afgelo pen seizoen gepromoveerd naar de promotieklasse en heeft het team met een aantal nieuwe spelers versterkt. De eerste set begon Rivo heel goed. Met Frank van de Noort en Peter ter Maat als paser/lo- pers en Peter Webbin en Mar cel Boom op mid. Remko Zwoferink was de startende spelverdeler en de diagonaal aanvaller is de bij Heren 1 te rug gekeerde Maarten Dom- merholt. De eerste set was to taal voor Rivo, alles lukte. Er werde mooi combinaties ge speeld. Het blok stond goed. Deze set werd gewonnen met 25-8. De tweede set ging van start in dezelfde opstelling. De tweede set werd moeilijker dan de eerste set. Favorita bracht er een andere diago naal speler. Rivo was wel de beter partij. De tegenstander maakte teveel fouten. Vooral de libero maakte veel pass fouten. Waardoor Rivo tel kens een marge had van 7 punten. Deze set werd ook ge wonnen met 25-18. De derde set is altijd heel be langrijk. Rivo Heren 1 begon werderom in dezelfde opstel ling. De tweede set was bijna een kopie van de derde set. Behalve dat we nu steeds een marge hadden van 5 punten. Maar Rivo Heren 1 was ge woon de beter ploeg en kwam niet in de problemen. Of er werd met de sprong-serve gescoord of de aanvallers maakte de set-ups goed af. Deze set werd gewonnen met 25-21De laatste set was voor het bonus puntje maar is na tuurlijk altijd lekker om te pakken. Deze set begon Gert- Jan ter Harmsel als spelverde ler. De vierde set was de moeilijkste set van allemaal. Favorita begon steeds beter te spelen en Rivo Heren 1 maak te iets meer fouten dan de vo rige set. RIJSSEN/ HOLTEN - Door de VPGO (Vereniging Paardrijden Gehandicapten Oost) wordt in Rijssen en Holten van 2 tot 10 oktober gebruikte kleding ingeza meld voor het paardrijden voor gehandicapten. Hier voor wordt huis aan huis een kledingzak verpreid. Stichting Paardrijden Gehan dicapten Holten e.o. en Stich ting Zoekersveld uit Enter hebben er geweldig veel be lang bij dat er veel gebruikte kleding, huishoudelijk textiel en gebruikte schoenen wor den ingezameld. De op brengst van de inzameling van gebruikte kleding wordt na melijk verdeeld onder de Stichtingen Paardrijden Ge handicapten in Oost-Neder land, waaronder ook bovenge noemde stichtingen. Door de opbrengst van deze kledingin- zameling is het mogelijk dat ruiters en amazones bij deze stichtingen kunnen paardrij den. Paardrijden voor gehandicap ten is niet alleen sport en vrij etijdsbesteding, maar ook een vorm van therapie. Het paard rijden van deze jonge mensen gebeurt onder verantwoorde lijkheid van een speciaal op geleide instructeur en vele vrijwilligers, die worden bij gestaan door een fysiothera peut. Naast het plezier dat ve len eraan beleven is het be langrijk voor veel gehandi capten dat zij lichamelijk ac tief blijven. Paardrijden wil ook zeggen: concentreren van en reageren met je hele li chaam. Paardrijden trekt de aandacht weg van het eigen probleem en richt zich op an deren en dieren, vaak resulte rend in grote vriendschap met paard en pony. Soms is de overstap naar paardrijden nogal groot. Hier bij is de hulp nodig van valide medemensen. Soms ontbre ken de middelen. Het paard rijden is een enorme kans bin nen de mogelijkheden van ge handicapten.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 19