OPENING 3 BEDRIJVEN KRYPTONSTRAAT mm g Natuursteen Totaal opent showroom Grote keuze natuursteen Keukens voor de kleine beurs Verschillende uitvoeringen Meer dan leverancier van handjes OPENING VERZAMELPAND^ Hammer maakt flinke groei door Rob Rutjes en Henk Brandriei: "Door onze samenwerking kunnen we onze klan ten nu een totaalbeeld geven van de vele mogelijkheden van natuursteen". (Foto: Harry Broeze) RljSSEN - H enk'Brandriet en Rob Rutjes openen deze week de showroom van hun ntguwe bedrijf Natuursteen Totaal aan de Kryptonstraat 9b. De verkoop aan particulieren wordt door Natuursteen Totaal geregeld". In de nieuwe showroom van Natuursteen Totaal zijn heel veel verschillende sglSFéfSlliatuursteen te bekijken. Er liggen grote plateaus van 120 bij 120 centimeter va<f verschillende soorten natuurstenen vloeren. Daarnaast zijn er allerlei monsters zodat klanten een goed idee krijgen van de vele mogelijkheden. Ook zijn in de showroom van Regio Oost Keukenimport, die in open verbinding staat met de showroom van Natuursteen Totaal, als voorbeeld grotere stukken vloer met natuursteen belegd. Ook kan bij de keukens van Regio Oost Keukenimport goed de verschillende toepass ingen van natuursteen bij aanrechtbladen worden bekeken.Voor verde^ informatie kan men kijken op www.natuursteentotaal.com RIJSSEN - Bij Natuursteen Totaal kan een keuze gemaakt worden uit meer dan zestig verschillende soorten natuur steen. Zoals graniet, leisteen en hardsteen uit China, leisteen uit Brazilië, graniet uit India en Afrika en hardsteen uit België. Ook kan bij de keukens van Regio Oost Keukenimport goed de verschillende toepass ingen van natuursteen bij aanrechtbladen wor den bekeken. Voor verdere informatie kan men kijken op www.natuursteentotaal.com Natuursteen Totaal houdt zich bezig met de verkoop aan particulieren van natuurstenen vloeren, aanrechtbladen en wandtegels en het leggen en bevestigen ervan. Ter gelegen heid van de opening wordt er van woensdag 4 oktober tot en met zaterdag 7 oktober open huis gehouden.Tijdens deze open huisdagen zijn er speciale acties en aanbiedingen. Henk Brahdriet, mede-eigenaar van Keukenstudio Regio Oost aan de Molendijk Noord en het nieuwe bedrijf Regio Oost Keukenimport, dat het hetzelfde' gebouw gevestigd is als Natuursteen Totaal, besloot een half jaar geleden samèn te gaan werken met Rob Rutjes, importeur enSSgenaar van Masterstone een groothandel in natuur steen in Enter. "Door onze samënwerking kunnen we onze klanten nu een totaalbeeld geven van de vele mogelijkheden van natuursteen". Rob Rutjes vult aan dat alles uit voorraad geleverd wordt. "De verschillende natuur steensoorten worden in de landen van herkomst bewerkt en door mij geïmporteerd. Henk Brandriet en jan Averesch openen aan de Kr lowbudgetkeukens. (Foto: Harry Broeze) de Krypton tonstraat een zaak in RljSSEN - Jan Averesch en Henk Brandriet, eigenaren van Keukenstudio Regio Oost aan de Molendijk Noord openen deze week een tweede keuken zaak aan de Kryptonstraat 9a met de naam Reglp Oost Keukenimport. Er worden daar keukens vanaf 2500 euro verkocht die do®\ Regio Oost Keukenimport uit Duitsland worden geïmporteerd. Om iedereen de gelegenheid te geven de nieuwe showroom te bekijken wordt er van woensdag 4 oktober tot en met zaterdag 7 okto ber Open Huis gehouden. Er zijn diverse aanbiedingen. In 1993 begonnen Averesch en Brandriet met Keukenstudio Regio Oost aan de Molendijk Noord. Dit bedrijf is inmiddels flink gegroeid, evenais het aanbod van luxe en zeer uitgebreide keukens. Omdat de eige naren van Keukenstudio Regio Oost willen voorkomen dat zij door die steeds stijgen de gemiddelde keukenprijs in de toekomst klanten met een minder dikke portemon nee verliezen, hebben zij naast hun showroom aan de Molendijk nu een twee de filiaal aan de Kryptonstraat geopend. "Onze nieuwe keukenzaak is een zoge naamde lowbudgetzaak", vertelt Brandriet. "De keukens worden onder onze eigen merknaam vanaf de fabriek in Duitsland gele verd. Door de rechtstreekse import en lage kosten, kunnen wij bij Regio Oost Keukenimport wat eenvoudiger keukens aanbieden, met minder dure technische snuf jes en materialen. Maar we leveren ook maatwerk en de keukens kunnen later uitge breid worden". Averesch vult aan dat over en weer tussen de beide showrooms een goede samen werking plaats vindt en klanten worden op de wederzijdse mogelijkheden gewezen. "Zoals men wellicht van ons gewend is, doen we dat ook weer op onze eigen manier. Dus geen onooglijke, gedateerde en onwerkbare keukens. Regio Oost Keukenimport speelt ook in op trends, waardoor we daar straks mooie, praktische en betaalbare keu kens aan kunnen bieden". RIJSSEN - In de nieuwe showroom van Regio Oost Keukerijmport aan de Kryptonstraat staan elf verschillende keuken. Uitgevoerd in kunststof, hout en gelakt en leverbaar in verschillendèldeuren. In hetzelfde pand wordt deze week ook de showroom met Natuursteen Totaal geopend die in open verbinding staat met de showroom van Regio Oost Keukenimport. Klanten kunnen zo gemakkelijk bij hun nieuwe keuken een natuurstenen aanrechtblad en tegels uitzoeken. Voor verdere informatie kan men kijken op website www.rokeukenimport.nl. Een aannemer hoeft maar te bellen met Hammer Techniek Detachering en het bedrijf zorgt voor vakbekwaam bouwpersoneel. (Foto: Harry Broeze) honderd bouwvakkers gedetacheerd bij hoofdzakelijk Rijssense bouwondernemers. Voor een deel zijn dit bouwvakkers, die van andere bouwbedrijven komen en werk zoe ken, maar ook schoolverlaters, die een leerperiode bij ons volgen en oudere medewer kers, die nu voor de bouw kiezen. RIJSSEN - "Hammer Techniek en Detachering wil de bouwbranche voorzien van vakbekwame werkers. We willen meer zijn dan alleen maar een leve rancier van handjes. We zien onszelf als een serieuze partner van bouwon dernemers en werken daarnaast voor onze jongens", legt Hammer uit. "Onze werknemers vallen gewoon onder de bouw-cao en wij heWjeil viuligheid op de bouwplaats hoog in het vaandel staan. We zijn aangesloten bij Cordares, Bouwend Nederland en zijn VCU-gecertificeerd. Regelmatig bezoeken we Be werkplekken om te onderzoeken of alles naar wens en volgens de veiligheidseisen verloopt". Hammer Techniek Detachering is telefonisch te bereiken op telefoon 0548-512770. Informatie vindt men ook op www.werknodig.nl. De gehele benedenverdieping van het fraaie bedrijfsgebouw is één grote showroom en wordt gehuurd door Natuursteen Totaal en Regio Oost Keukenimport. De kantoren op de verdieping zijn bestemd voor Hammer Techniek Detachering en de Noordersluis Bouwgroep. Eén van de grote roofvogels van valkenier Gerrit Zandvoort zal de sleutel van het gebouw naar het echtpaar Hammer brengen, waarna de feestelijke opening volgt Rond 17.00 uur verzorgt Gerrit Zandvoort een roofvogelshow op een nabij RIJSSEN - De heer en mevrouw Siebren en Jo Hammer, de ouders van de eigenaar Barnd Hammer van Hammer Vastgoed, verrichten vrijdag 6 oktober de officiële openingshandeling van het nieuwe bedrijfsverzamelgebouw aan de Kryptonstraat 9. >.n terrein. Hij vertdtwfc. drijven! manageV bij aannemen Bert Bossche; een bouw RIJSSEN - Hammer Techniek Detachering, nu nog gevestigd in het bedrijfspand Kryptonstraat 8, verhuist deze week naar het nieuwe bedrijfs verzamelgebouw aan de overkant van Kryptonstraat. De officiële opening vindt plaats op vrijdag 6 oktober. Hammer Techniek Detachering is een onderdeel van de Hammer Holding, die verder bestaat uit Hammer Opleidingen, Hammer Trading Development en ITTP, een bedrijf dat zich bezighoudt met de luchttechniek in tunnels voor de hoge snelheidslijn en de Betuwelijn. Deze bedrijven blijven gevestigd aan de Kryptonstraat 8. "We zijn de afgelo pen paar jaar flink gegroeid", vertelt directeur Barnd A. Hammer, eigenaar van de Hammer Holding, die in 1993 met zijn bedrijf is gestart. "Sinds wij ons in 2002 zijn gaan specialiseren op detachering van bouwvakkers bij aannemersbedrijven is het hard gegaan". de eerste jaren vooral detacheringen plaatsvonden bij installatiebe- werkzaam zijn in de werktuigbouwkunde/Toen onze account- Harmsel vier jaar geleden met het idee kwam om bouwvakkers te detacheren, sloeg dit erg aan in de bouwwereld". voor Personeel en Organisatie vult aan: "Een aanne- mensen te kort komt, hoeft ons maar te bellen en wij zorgen voor vakbekwaam bouwpersoneel. Binnen ons bedrijf, een door Fundeon erkend leerbe drijf, leiden we zelf samen met het ROC Twente leerling-bouwvakkers op tot vak bekwame bouwlieden. Dit zijn niet alleen schoolverlaters, maar ook mensen tussen de 30 en 40 jaar, die alsnog kiezen voor het vrije leven in de bouw". De afgelopen maanden had Hammer Techniek Detachering gemiddeld zo'n mer, die op

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 13