AMI Kappers opent zaak aan Watermolen DANNENBERG iWflIMööM Open huis Hebron SV Omhoog wint Voor al uw tegels en sanitair! Dierenkliniek Enterbrook - 4 oktober Werelddierendag - presenteert De gehele week 15% korting op een gebitsbehandeling bij uw hond, kat of paard. Daarnaast wordt op 4 oktober tussen 16.00-18.00 uur uw kat gratis ontvlooid en ontwormd. Wij hopen u en uw huisdier/paard te begroeten, www.enterbrook.nl TEGELWERKEN B.V. drs. Leontine ter Harmsel-Zanderink drs. Larissa Smit drs. Christel Meulenbroek Dierenkliniek Enterbrook Wolvesweg 2-4, 7468 RV Enter Tel. 0547-38 33 09, info@enterbrook.nl Dinsdag 3 oktober 2006 10 Het enthousiaste team van AMI Kappers Rijssen staat klaar om klanten te voorzien van een trendy kapsel. RIJSSEN - AMI Kappers is sinds 31 augustus geo pend aan de Watermolen 16 in Rijssen. Eigenaresse Karin Meulenkamp runt de salon. Wanda Schreurs, Jeannette Bökkerink en Kelly Meulenkamp staan haar bij. Wanda Schreurs en Jeanette Bökkerink zul len bekende gezichten zijn, zij waren voorheen werk zaam bij Rob's New Hair line. "Een vakbekwaam team", aldus Karin Meu lenkamp. Karin vervolgt: "Bij AMI Kappers kun je altijd terecht voor trendy kapsels tegen een vriendelijke prijs. AMI Kappers creëert elk jaar haar eigen haarmodelijn. 2006 staat geheel in het te ken van de O-Sixx lijn. Hierin zijn alle medewer kers ook getraind. Onze haarstylisten adviseren graag hij het creëren van die styling die de klant wenst. Je bent altijd van harte welkom bij ons, ook zonder af spraak. We kennen ruime openingstijden. Op woens dag en donderdag heeft AMI Kappers koopavond en ook op maandagmiddag is de sa lon geopend".Bij AMI Kap pers worden regelmatig ac ties gehouden, waar klanten van kunnen profiteren. AMI Kappers geeft daarnaast ook een beautycard uit aan alle klanten. Met deze beauty card kan een klant sparen voor leuke kortingen op tal van producten en behande lingen. Na een bezoek ontvangt ie dere klant een gratis glossy: IVY Magazine. Hierin staan diverse reportages op het gebied van mode, beauty en lifestyle. Openingstijden zijn: maandag: 13.00-18.00 uur; dinsdag: 9.00-18.00 uur; woensdag: 9.00-20.00 uur; donderdag: 9.00-21.00 uur; vrijdag: 9.00-18.00 uur; zaterdag: 8.00-16.00 uur. WIERDEN - Gebouw He- bron, naast de Nederlands Hervormde Dorpskerk in Wierden, heeft in de afgelo pen maandeneen gedaante verwisseling ondergaan. Al jaren was ruimte en veilig heid in en om Hebron een grote wens van de Hervormde gemeente. Maar na een tijd lang hard te hebben gewerkt met de inzet van circa 150 vrijwilligers, staat er nu een geweldige aanbouw die in pandig ongekende mogelijk heden biedt. Om belangstel-, lenden te laten zien hoe mooi het geworden is, wordt op za terdag 7 oktober open huis ge houden van 14.30 tot 17.00 uur. Eerst is er inloop met kof fie, om 15.00 uur de officiële opening en vanaf circa 15.30 uur bezichtiging van het ge heel. "Het was een megaklus en zonder de hulp en inzet van de vele vrijwilligers had één en ander niet gerealiseerd kunnen worden. Het gaf ook een samenbindend effect. Heel mooi om te zien want de één kan goed slopen, de ander bouwen, weer een ander gra ven, schilderen of werken met elektriciteit. Noem maar op want er moest erg veel gebeu- SV Omhoog heeft zondag haar vijfde wedstrijd op rij gewonnen. Ditmaal was het te sterk voor Saasveldia uit Saasveld 0-5. In een rustige en gecontro leerd gespeelde wedstrijd heeft Omhoog zondag duide lijk afstand genomen van ren. Om de vrijwilligers te be danken, organiseren we voor hen een barbecue op 13 okto ber vanaf 19.30 uur in He- bron", aldus Lammert Wes- sels, koster van de kerk en lid van de bouwcommissie (vóór 6 oktober bij hem opgeven). Naast al deze klussers was ook aannemer Schipper druk in touw met wie alles op re giebasis is overlegd. Wie He- bron binnenkomt ziet meteen dat de hal veel ruimtelijker geworden is. Op de begand grond is een nieuwe toilet groep gekomen en invaliden toilet, een grote nieuwe keu ken en de zaalruimte op de be gane grond is twee keer zo groot geworden. Alles is goed afgewerkt met nieuwe pla fonds en mooie vloeren. "Wessels: voor de zalen op de begane grond hebben we ook hele mooie stoelen besteld". Wie "benedendeks" komt, merkt meteen op dat tevens de kelder twee keer zo groot ge worden is met een extra grote ruimte en alles in vrolijke kleuren geschilderd. Ook be langrijk is dat de nooduitgan gen aangepast zijn aangaande de veiligheid. De komende ja ren kan de kerk dus weer vooruit Saasveldia. Het was Omhoog dat de wedstrijd bepaalde en zich tot aan de rust nog enke le goede kansen wist uit te spelen maar niet meer tot scoren kwam. In de tweede helft probeerde Saasveldia nog wel grip op de wedstrijd te krijgen, maar dit mocht niet baten. Wij zijn een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in het leveren en aanbrengen van tegels, natuursteen, grindvioeren, vloerverwarming, sanitair en badmeubels, waarbij zelfs zeer specialistisch zetwerk tot de mogelijkheden behoort. Wij verzorgen deze werkzaamheden voor zowel particulieren als bedrijven. Geïnteresseerd? Komt u dan gerust even langs in onze showroom. II kunt ons vinden op Industrieterrein De Plaagslagen. Houdt u daarbij route 42 aan. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 12.30 en van 13.30 tot 20.00 uur Vrijdags tot 18.00 uur geopend! öa£ Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Kryptonstraat 36 Rijssen tel. 0548-518503 fax: 0548-540057 E-mail: info@dannenbergtegelwerken.nl Internet: www.dannenbergtegelwerken.nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 10