Grandioze minicruise! Doe mee en win! Landa 1 Y Y- Y Y Y Y Y Nog makkelijker: SMS uw oplossing! 212 WGGGNGR huis-aan-huiskranten Vul de Najaarspuzzel van Wegener Huis-aan-huiskranten in en maak kans op één van de mooie prijzen: een gratis vakantie bij Landal GreenParks en een driedaagse City-Cruise naar York voor twee personen! Puzzelen is natuurlijk altijd leuk. Maar al puzzelend kans maken op een gratis vakantie is helemaal de moeite waard! GreenPaiksj POferries.com Kans maken op de prijzen vullen. Dat is dé oplossing, is makkelijker dan ooit! U U maakt kans op een prijs vult de Najaarspuzzel in en door deze op een briefkaart aan de hand daarvan kunt u te schrijven en te zenden de regel onder de puzzel in- aan: Wegener Huis-aan-huiskranten o.v.v. 'najaarspuzze postbus 418, 7500 AK Enschede. ge wonde geleed- potig dier deel v.e. jaar metaal deel van de week voeg woord leer kracht bloem v.d. acacia T com pactdisc oude maat despoot vet- puistjes erwten soep nieuwe mode kook gerei snoet koude wind in Frankrijk berg ruimte deel van een fiets muziek instru ment zeer aange naam niet getroffen citroen- Y melisse lidwoord vertra gings middel hoofd deksel pape gaai pers. vnw. scheeps- eigenaa eigenaar T~ zee macht bevel Y~~ Behalve een gratis verblijf in een bungalow van Landal Green- Parks, zijn er ook nog fantasti sche minicruises te winnen. Maar liefst tien winnaars krijgen een gratis minivakantie: een 3-daagse City-Cruise naar York voor twee personen. Dat houdt in: 2 avonden uit aan boord van de meest comforta bele Cruiseferries op de Noord zee en een dagbezoek aan de Middeleeuwse plaats York. Aan boord onder meer live en tertainment, kinderspeelruim tes, bioscopen, casino, verschil lende bars restaurants en comfortabele cabins. Shoppen, cultuur, gezellige tearooms, een prachtige kathedraal en leuke pubs! Aangeboden door P&O Ferries. Geldig in 2006 voor 2 personen, obv. Standard cabin, incl. bus vervoer in Engeland. (Prijs o.b.v. beschikbaarheid). Toets PZL(spatie)GP6(spatie)DE OPLOSSING. Zend dit bericht naar nummer 21-21. De kosten per SMS-je zijn 0,40 eurocent. Meedoen mag zo vaak u wilt. boom slinger plant krachtig en gezond visgerei muziek noot Pagina 29 huisdier Dinsdag 26 september 2006 www.puzzelland.com zang stem Stuur de oplossing van deze Na jaarspuzzel naar de redactie en maak kans op een gratis verblijf in een vier- of zes-persoons- bungalow met keuze uit een aantal geselecteerde parken van Landal GreenParks (t.w.v. circa €350,-). U kunt een keuze ma ken uit alle aankomstdata tot 12 oktober 2007, met uitzondering van schoolvakanties en feestda genperioden. Reserveren kan vanaf zes weken voor aankomst door middel van een reserve ringsformulier. Genieten staat voorop tijdens een verblijf bij Landal Green Parks. Genieten van elkaar, van een mooie wandeling, van een ontspannende fietstocht of van een gezellig diner. U vindt de 56 bungalowparken, veelal met vrijstaande bungalows, in de mooiste natuurgebieden van Nederland, België, Duitsland, Tsjechië en Oostenrijk. De meeste parken beschikken over diverse faciliteiten, zoals een openlucht of binnenzwembad, bowling- en tennisbanen, fiets verhuur en een restaurant. Ook in de omgeving van de parken valt van alles te zien en te bele ven. Of misschien wilt u lekker even helemaal niets doen. Niet gewonnen, maar wel een voordelig weekend of midweek ertussen uit? Kijk snel voor de last minute aanbiedingen op www.landal.nl. Bel voor de gra tis brochure of voor meer infor matie over Landal GreenParks: 0900-88 42 (€0,20 p.min.) of kijk op www.landal.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 29