anenmarkt tempo-team Excelsior'31 dendert over Flevo Boys heen f4v Open dag Lang'n Jan De familie bij elkaar. 0 Rijssen Vooruit Werkelijk goed werk henk van heek fotografie KmtWtiwïp ■r zijn weer nieuwe etalage foto's Wl\l\l Wierden tegen Bentelo fotograferen is ons vak Dinsdag 26 september 2006 Voor opgave van uw advertentie of informatie, iel: (053) 484 24 50 23 DETAILHANDEL Verkoopmedewerker Heren modezaak m/v voor een klant in Almelo. Het betreft herenmode en wegens samenstelling van het team gaat de voorkeur ook naar heren uit. Het betreft het verkopen van o.a kos tuums, winkel bijvullen en het representatief houden van de winkel. Je bent communicatief vaardig, klant- en ser- vicegericht en je hebt er geen problemen mee om zelf een pak te dragen.Voldoe je aan bovenstaande eisen? Reageer dan snel! Informatie: 0546 85 25 03, Mireille Kremer, Wierdensestraat 2, Almelo INDUSTRIE Productiemedewerkers m/v vooreen aantal klanten in Almelo en omgeving. Wij hebben vacatures in dagdienst en ploegendienst. Belangrijk is dat je betrouw baar serieus, flexibel in je uren bent en eigen vervoer hebt Heb je interesse? Reageer dan snel! Informatie: 0546 85 25 03, Mireille Kremer, Wierdensestraat 2, Almelo Schoonmaakster m/v voor een klant in Almelo. Het betreft het schoonmaken van privé vertrekken. Je hebt relevante werkervaring, kan secuur en nauwkeurig werken en je bent betrouwbaar. Het betreft een parttime functie voor langere tijd. Heb je interesse? Reageer dan snel! Informatie: 0546 85 25 03, Mireille Kremer, Wierdensestraat 2, Almelo LOGISTIEK Magazijnmedewerker m/v vooreen klant in Almelo. Het betreft orderpicken met behulp van scanap paraten. Belangrijk is dat je overweg kunt met een PC en dat je de Nederlandse taal zowel in woord en geschrift beheerst Je bent gemotiveerd, betrouwbaar en je weet van aanpakken. Ervaring is een vereiste.Voldoe je aan de eisen en heb je interesse? Reageer dan snel! Informatie: 0546 85 25 03, Mireille Kremer, Wierdensestraat 2, Almelo TECHNIEK Operators m/v voor een klant in de omgeving van Almelo. Je werkzaamheden bestaan uit het bedienen van een machine, zorgdragen voor het productieproces en kleine storingen verhelpen. Je hebt een afgeronde mts- opleiding en enkele jaren relevante werkervaring. Je bent gemotiveerd, weet van aanpakken en betrouwbaar. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd in ploegen dienst Heb je interesse? Reageer dan snel! Informatie: 0546 85 25 03, Mireille Kremer, Wierdensestraat 2, Almelo www.tempo-team.nl Powered by JobTrack.nl Zo werkt het. EMMELOORD - Ex celsior'31 had - vooraf gaand aan het als ui terst lastig bestempel de uitduel tegen Flevo Boys - zijn huiswerk prima gedaan. Dat mag de conclusie zijn na een dik verdiende en alles behalve geflat teerde 4-0 overwinning van de Rijssenaren. Met Hans Baan als extra slot op de deur werd de angel (lees: Remco Bangma) uit de aanvoer lijn van Flevo Boys ge haald. Daardoor stond topscorer Pascal Cohen, in drie wedstrijden vond hij al zes keer het net, op een eiland en werd hij volledig geëlimineerd door het sterke centrum Scheppink en Leurink. Het moet gezegd, de Rijssenaren speelden één van hun beste wed strijden van het seizoen. Bovendien ging er voortdurend dreiging uit van de aanvalslime Dijk, Looms en Calkhoven. Vooral de wisselwerking tussen de twee laatstge- Hans Baan van Excelsior in duel met Remco Bangma. (Foto: Jan van de Kamp) noemden was om de vingers er bij af te lik ken. Het is voor de rood/witten dan ook te hopen dat Björn Calk hoven, afgelopen sei zoen topscorer van het tweede elftal, dit niveau vast kan houden. Dan is hij niet meer weg te den ken uit de basiself, van de Rijssenaren. In de 21 e minuut opende Erwin Looms de score, voor Excelsior'31, na een fraaie combinatie met Hubert Dijk. Vooral voor rust kon de thuis ploeg redelijk mee en kreeg het zelfs een 100 procent doelkans, die door een voortreffelijke Excelsior'31 doelman Fernandez Hesselink ternauwernood kon wor den gekeerd. Na rust was het echter snel ge daan met Flevo Boys. De toeschouwers waren amper uit de kantine of Hubert Dijk zette Excel sior'31 al op een veilige 0-2, uit een scrimmage. Vanaf dat moment was er nog maar één ploeg die de touwtjes in han den had en dat was Ex celsior'31. De 0-3 was een kwestie van tijd en kwam op naam van Björn Calkho ven. De 0-4 was er een van ongekende schoon heid. Sander ter Harm- sel lanceerde een loep zuivere voorzet op Er- win Looms, die de bal maar voor het inknikken had. Inmiddels staat Looms, qua doelpunten, gelijk met Flevo Boys topschutter Pascal Co- hen. Kinderhulp geeft een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Steunt u Kinderhulp daarbij' giro 4Ö4Ö4Ö tel 0570-611899 www.kinderhulp.ni RUSSEN - Rijssen Vooruit moest aan treden tegen Wissel in Rijssen. Rijssen Vooruit begon goed aan de wed strijd door meteen te storen en de aanval te zoeken, dit leverde in de eerste 25 mi nuten ook een paar kleine kansjes op voor Rijssen Vooruit, hierna zakte Rijs sen Vooruit wat in en kreeg wissel ook een pdar kansjes om te scoren, echter bleef het in de rust 0-0.Na rust was Wis sel de betere en kreeg het een grote kans. De spits stond alleen voor de Rijssense keeper Maarten Leerkotte maar de spits faalde. Rijssen Vooruit deed meteen wat terug. John Brinks gooide de lange bal op Tom Hagendoorn die net naast kopte. Na 70 minuten kwam Wissel op een 1-0 voorsprong. Door niet opletten van de Rijssense verdediging en de spits van Wissel kon vrij inkoppen. Tien minuten later was het voor Rijssen raak. Na een schot op doel van Apie Jansen kon Pa trick Goossen in de rebount scoren: 1-1. Hierna was Rijssen Vooruit de betere en hing de 2-1 in de lucht maar de Rijssen se spitsen maakten de 2-1 niet. In de laatste minuut kreeg Rijssen Vooruit nog één grote kans maar Nick Schake laar schoot net naast. nals hun rondjes en ach ten in de 'bak'. Het paardensportcentrum is te vinden in de bossen van Rijssen. Deze prach tige manege is omgeven door zo'n 20 hectare grond. Bij dit paarden sportcentrum worden ook aan niet-gehandicap- te personen paard- en po nyrijlessen gegeven en wordt pension geboden aan een groot aantal paarden. Activiteitencentrum 'n LangnJan is onderdeel van InteraktContour. De ze stichting biedt wonen, dagbesteding en ambu lante begeleiding aan mensen met een lichame lijke of zintuiglijke han dicap al dan niet veroor zaakt door hersenletsel. Voor meer informatie over de stichting zelf, kan men kijken op www.interaktcontour.nl Kerkstraat 25 - Wierden Tel. 0546-57 50 30 WIERDEN - WW Wierden speelde zondag thuis een sterke wed strijd tegen Bentelo. In de zevende minuut kwam de thuisclub op voorsprong door een prachtig doelpunt van Gerrit Spin. In het ver loop van de eerste helft domineerde de spelers van Wierden maar wa ren slordig in de afwer king. Het voetbalteam uit Bentelo stelde er weinig tegen over en toen de scheidstrechter floot voor de rust was het nog maar 1-0 voor Wierden. De Wierdena- ren begonnen onrustig aan de tweede helft, maar Bentelo had niet de kracht om hier van te profiteren. In het ver loop van de tweede helft kwam de thuisclub weer beter in zijn spelwat in de 67ste min resulteerde in de 2-0 door een doel punt van Adam Ronhaar en nog geen tien minu ten later stelde Sander Vos de verdiende zege veilig door er 3-0 van te maken. RIJSSEN - Deelnemers van activiteitencentrum 'n Lang'n Jan houden zaterdag 30 september in en rond de manege van het paardensport centrum een open mid dag. Deze duurt van 13.00-15.00 uur en ie dereen die belangstel ling heeft, is van harte welkom aan de Biesterij 3 in Rijssen. Tijdens de Open (mid) dag kunnen bezoekers kennismaken met de deelnemers die geduren de één of meerdere dag delen op het centrum werkzaam zijn. met de medewerkers en - uiter aard - met de paarden. De diverse activiteiten die voor de middag gepland zijn, zijn zowel voor jong als oud bedoeld; voor elk wat wils dus. Gedurende een aantal dagdelen per week biedt 'n LangnJan dagbeste ding aan mensen met een lichamelijke of zintuiglij ke handicap en mensen met hersenletsel. Een aantal deelnemers ver richt daar werkzaamhe den als dierverzorging, onderhoudswerkzaamhe den aan erf en gebouwen, huishoudelijke diensten en andere werkzaamhe den. Andere deelnemers kiezen voor de meer spor tieve kant van de manege en rijden als ech te professio-

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 23