enthousiaste, lieve, gediplomeerde oproepkracht VERKOOPSTER(S) BEZORGERS l/omm Rijssen (Veeneslagen) Powered by O JobTrack.nl Kinderdagpaleis "Het Kroontje" Wegener Fieldmarketing sampling promotions ESTATE De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt m/v in Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Aanmelden: De heer Borkent De Ronde Maat 24, Rijssen Tel. 0548-541 899 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl MIJN WERELD. MIJN KRANT. Dinsdag 26 september 2006 22 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei: (053) 484 24 50 anenmarkt heeft per direct plaats voor een: die tevens van februari t/m mei 2007, 33 uur per week beschikbaar is, i.v.m. zwangerschapsverlof. Enige ervaring in de kinderopvang vereist. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Kinderdagpaleis "Het Kroontje" t.a.v. D. Lammertink C. Kolenbrander Dorpsstraat 15ÖI3 746Ö CT Enter Wegener Fieldmarketing sampling promotions is expert op het gebied van product demonstraties en samplingactiviteiten. Wij zijn een professionele fieldmarketingorganisatie, werkzaam voor een groot aantal bekende (A-)merkfabrikanten, zoals Bosch, Makro, Vrumona en Ouwehand. In heel Nederland zijn wij op zoek naar: Demonstratrices en promotors m/v Technische promotors m/v Teamleiders m/v U laat consumenten op een enthousiaste en actieve wijze kennismaken met nieuwe of bestaande producten. Door het laten proeven van een product in de supermarkt, maar ook door bijvoorbeeld uitleg te geven over het product in een bouwmarkt of warenhuis. Als teamleider geeft u daarnaast leiding aan een team van collega-promotors. Ons aanbod Een zeer gevarieerde baan, waarin u met veel bekende merken kunt werken en evenzoveel contact heeft met mensen. Ons motto: met professionaliteit en maximale inzet, werkt u alleen op tijden dat het uitkomt. Op basis van uw ervaring en achtergrond bieden wij een marktconform salaris. Solliciteren Stuur uw motivatie om bij ons te werken inclusief cv, per e-mail naar info@wegenerfieldmarketing.nlWilt u meer weten over één van de functies, bel 033 4511333 of kijk op www.wegenerfieldmarkting.nl. Ook voor vaste banen! Heb je affiniteit met mode en vind je leuk om onze klanten persoonlijk te adviseren? Stuur dan een brief met pasfoto naar: Voortman Mode BV t.a.v dhr. E. Voortman Haarstraat 37 7462 AK RUSSEN Bel je liever? Neem dan gerust contact op! Tel: 06-55323839 leeftijd vanaf 15 jaar Voortman Damesmode en Estate, 2 toonaangevende modezaken te Rijssen. Met merken als Basler, Frank Walder, Gerry Weber, Taifun, Mark, One Step, Scapa en Tommy Hilfiger. Wij zijn op zoek naar enthousiaste

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 22