Motocrossweekend op Zuurberg goed bezocht 1 Handige cursusavonden Klussen in en om huis Holtens Nieuwsblad Wedstrijd met dieren Spaans Inzamelen gebruikte kleding Lezing Harpenau Aquarelleren Dinsdag 26 september 2006 - Nummer 39 Holtens Nieuwsblad HOLTEN - Op Smids- belt en in het gemeen tehuis wordt zaterdag 14 oktober het jaar lijkse Rondje Kultur- hus gehouden. Dit bestaat uit een groot aantal activiteiten, zowel voor kinderen als voor volwassenen. Het kin derprogramma staat in het teken van het festival der dieren, overeenkom stig het thema van de kinderboekenweek. Eén van die activiteiten is een fotowedstrijd voor kinderen uit Holten tot en met 12 jaar. Kinderen worden uitgenodigd om een foto te maken van of mét zijn of haar favorie te huisdier of knuffel. De leukste foto's worden tijdens het Rondje Kul- turhus geëxposeerd, on der de deelnemers aan de fotowedstrijd worden kaartjes voor de even eens op die middag te houden voorstellingen van circus Zanzara ver loot en natuurlijk is er een prijsje voor de win nende foto. De jury be staat uit leden van foto club Profoto en de prijs uitreiking is 's middags om 15.00 uur. Deelname aan de wed strijd is gratis en ieder kind mag één foto in zenden. Foto's kunnen tot en met 4 oktober per e-mail worden gestuurd naar m.jaarsma@rijs- sen-holten.nl. HOLTEN - De eerste cursus Spaans start maandagavond 25 sep tember in dorpshuis de Boschkamp. Deze cur sus is voor beginners die niet tot nauwelijks kennis van de Spaanse taal hebben. Op woensdagavond 27 september start de cur sus Spaans 2, een cursus die volgt op Spaans 1 Bij beide cursussen wordt er gebruik ge maakt van een methode voor volwassenen Asl es. Spaans 1 en 2 starten beiden om 19:30 uur en eindigen 21:30 uur. De kosten voor Spaans 1 bedragen 65 euro (inclu sief lesmateriaal) voor ben lessen. Voor Spaans 2 bedragen de kosten ".50 euro (exclusief lesmateriaal) voor ook ben lessen. Voor opgave, telefoon 0548-362755. Mike Bolink reed zeer goed op het crosscircuit op de Zuurberg. Inzetje: August Muller en Gert-Jan Scheperman zorg den voor veel bekijks tijdens hun demonstratieronde. (Foto: www.fotoboIink.nl) HOLTEN - De Zuurberg was afgelopen weekend het domein van crossmotoren. Velen kwamen een kijkje nemen hoe de crossers het ervan afbrachten. En voor al ook hoe de combinatie August Muller en Gert-Jan Scheperman het zou doen op de baan. August Muller maakte afge lopen zondag namelijk twee maal een ereronde over de baan. Al twintig jaar rijdt hij niet meer in wedstrijdver band, maar voor deze keer pakte hij toch weer de zij- spanmotor. Niet om wed strijd te racen, maar als leu ke demonstratie. Naast zij- spancombinaties, waren er ook motorcrossers en zelfs kleine motoren met 65 cc te zien. Zoals Mike Bolink uit Holten. Hij reed behoorlijk hard over het circuit en wist zelfs uiteindelijk een podi umplaats te verdienen. Wim Bulsink presenteerde het ge heel. Als oud-zijspancrosser weet hij uit ervaring hoe het is om op de Zuurberg te rij den. Heel misschien dat hij binnenkort weer terug op de baan is te vinden, want MAC de Holterberg ziet er wel wat in om de demonstratie van August Muller een vervolg te geven. Er wordt namelijk aan gedacht om andere oud prominenten uit de motor sport ook zo'n ererit te laten maken. HOLTEN - Door Vereni- ten gebruikte kleding inge- ging Paardrijden Gehandi- zameld, ten behoeve van capten Oost wordt van 2 tot het paardrijden voor ge- 10 oktober in Rijssen-Hol- handicapten. HOLTEN - Patty Har penau geeft woensdag 11 oktober om 20.00 uur in de Kandelaar aan de Stationsstraat 4 in Holten een lezing. Het thema is De taal van wonderschap de zeven krachten van leven, ge boorte, verlangen, lief de, overvloed,, wijsheid en ziel. De kosten zijn 5 euro per persoon. Men kan zich opgeven via e-mail holten.bezie- ling@planet.nl of telefo nisch bij Gaby 0548- 362056 of bij carola 0548-363123 HOLTEN - De cursus sen aquarelleren star ten woensdagochtend 27 september en don derdagavond 28 sep tember. De cursussen zijn toe gankelijk voor de begin nende schilder. In een ontspannen sfeer ge woon proberen en kijken wat je van het witte stukje papier kunt ma ken. Mislukken kan ei genlijk niet, want er is altijd wel een stukje te gebruiken als een klein kaartje of iets dergelijks. De tijden van de woens dagochtend cursus zijn 09.30 tot 11.30 uur en voor de donderdagavond cursus zijn de tijden 19.30 tot 21.30 uur. Voor beide cursussen bedra gen de kosten 48 euro voor zes lessen. Voor in formatie kan men con tact opnemen met de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk, tel. 0548-362755. HOLTEN - Bij voldoende belangstelling start maandag 2 oktober om 19.30 uur een cursus Klussen in en om huis in dorpshuis de Boschkamp aan de Tuinstraat 2 in Holten. Tijdens de vijf cursusavon den die eenmaal per twee weken plaatsvinden komen een groot aantal onderwer pen aan de orde. De eerste les staat in het teken van elektriciteit: hoe vervang je een stekker, hoe hang je een lamp op of hoe mon teer je een snoer. De tweede avond staat in het teken van wajer; hoe vervang je een kraanleer tje, hoe sluit je de buiten kraan of vul je de combike tel. De derde avond gaan de deelnemers aan de slag met schroeven, spijkers, boor machine en -pluggen. De vierde en vijfde les staan in het teken van fiets en autoreparaties. Opgave: 0548-36 27 55. Als lezer van het Holtens Nieuwsblad wordt u goed geïnformeerd. Als abonnee bent u daarvan verzekerd. U ontvangt een fraaie Parker-Jotter ballpoint als u ons een nieuwe abonnee opgeeft! Geef dat ook eens aan een ander door! BON Gebruik deze bon voor het opgeven van een nieuwe abonnee Inzenden aan: Holtens Nieuwsblad Postbus 692, 7500 AR Enschede t.a.v. Service-afdeling O 48,05 per jaar (betaalwijze: per acceptgiro) 46,40 per jaar (betaalwijze: automatisch) (losse nummers: 0,95) Dhr./mevr.: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Geeft als abonnee voor het Holtens Nieuwblad op: Dhr./mevr.: Adres: Woonplaats: Postcode: Telefoon: Bankrekening: Handtekening: Bedactie: 0548 597370 Advertentie: 0548 - 597350 Holtens.Nieuwsblad@whk.wegener.nl Abonnementsprijs 46,40 Losse nummers 0,95 inleveradres: Blokker Van de Maat

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1