Risne Stars Perfecte Wiezoloop X z'n eigen look Henk Lasscke Suzan's Haarmode hair by Dinsdag 26 september 2006 13 RIJSSEN - De basketbal dames van Risne Stars speelden de eerste wed strijd van het seizoen te gen ZAC uit Zwolle. In het eerste kwart kwamen beide ploegen scherp uit de startblokken. ZAC speelde een press-verdediging over het hele veld, terwijl Risne Stars haar zone-verdedi ging speelde. Hierdoor kreeg de wedstrijd een hoog tempo en werd er aan trekkelijk basketbal ge speeld. Tot de 9e minuut ging het gelijk op. Maar Risne Stars leed de laatste 2 minuten teveel onnodig balverlies en kreeg daar door de makkelijke scores tegen. De stand na het eer ste kwart werd: 14-21. In het tweede kwart stond het vizier van de thuisploeg niet op scherp. Verdedi gend werd er vergeten om de afvallende ballen op te pikken, waardoor ZAC de wedstrijd helemaal naar zich toe kon trekken en de gasten liepen daardoor heel erg makkelijk uit naar een 20-39 ruststand. De wed strijd leek gespeeld, maar in het derde kwart verman de Risne Stars zich en liet weer goed basketbal zien. De achterstand werd met 6 punten verkleind in het der de kwart. De verdediging begon elkaar weer aan te voelen en werd steeds dich ter. De stand na het derde kwart werd: 36-49. In het vierde kwart werd probeer de Risne Stars alles op alles om binnen de magische 10 puntengrens te komen, om de gasten toch nog het vuur aan de schenen te leggen. Dit lukte pas in de laatste minuut. Risne Stars verloor terecht haar eerste duel met 53-62. Topscoorders Risne Stars: Mariël Brouwer, Ivonne Kuipers en Elize Hemmink: 11 De heren moesten in Alme lo tegen Uitsmijters spelen. Vorig jaar was dit ook de openingswedstrijd voor beide ploegen en toen won Uitsmijters met 2 punten verschil. In het eerste kwart kwam Risne Stars goed uit startblokken en liep uit naar 2-8, maar langzamer hand kwam uitsmijters te rug in de wedstrijd en in de 6e minuut was de stand weer rechtgetrokken. Vanaf dit moment tot aan de 6e minuut van het tweede kwart bleven de ploegen in evenwicht. Via een 22-22 stand na het eerste kwart werd het tot de 6e minuut in het tweede kwart 34-33. Risne Stars kreeg moeite met scoren, terwijl Uitsmij ters gebruik maakte van de lange mensen onder de bor den en zo de simpele scores kreeg gepresenteerd. Risne Stars maakte daarom de overstap naar een zone-ver dediging, maar dit had niet het verwachtte effect, want Uitsmijters schoot met scherp de zone aan flarden, waardoor de stand met rust58-36 werd. Na de pau ze had Risne Stars het vi zier nog steeds niet in orde. Pas in de 6e minuut begon het er weer op te lijken. Uitsmijters was ondertus sen al uitgelopen tot 66-40. Risne Stars bleef knokken voor elke bal en pakte zo de broodnodige keren de bal af en had een simpele sco re. In de 7e minuut van het laatste kwart werd de stand 83-67. En een wondertje zou moeten gebeuren om de punten nog mee te ne men naar Rijssen. Dit won der bleef dan ook uit en uit smijters won terecht met 90-74. WIERDEN - De achtste editie van de Wiezoloop in Wierden afgelopen zater dag, is perfect verlopen. De weersomstandigheden wa ren goed en er waren veel deelnemers. De wedstrijd in Wierden was tevens de fina le van het Intersport Me- gastore Running Circuit. Voor het eerst werd op de tien kilometer de 29 minuten- grens doorbroken want de tijd van de winnaar, de Keniaan Ben Kimutai Kimwole, was 28.27. Dat betekent de snelste seizoenstijd op een officieel gemeten parcours in Neder land. Tweede op deze afstand werd Comas Koech (28.54) en als derde eindigde Jackson Matelong (29.30). Bij de da mes won op de tien kilometer Peninah Arusai in 33.17, tweede werd Ingrid Prigge (34.59) en derde Pauline Claasen (35.47). Bij de vijf kilometer was ook een groot deelnemersveld. De winnaar bij de heren was Neals Strik (in exact 15.00) met bijna een straatlengte voorsprong op Dahir Hassan Mao (16.07), Derde werd Dennis de Vries (16.14). Bij de dames won Rachel Klomer heel nipt van Tessa Pross want het verschil kon niet op de chip (op de schoen van iedere deelnemer) worden afgelezen. De jury besliste in het voordeel van Klamer (beiden 18.28). Der de werd Sanne Woertink (20.01). "Genieten was het van die prachtige Afrikaanse atleten met hier en daar een stap op het asfalt", aldus burgmeester Kobes die het startsein gaf. Gesproken werd over de Keniaanse sneltrein waarbij Kimwole de locomo tief was. Ook was er veel te genieten bij de jeugdige deel nemers die meeliepen in ver schillende leeftijdscatego rieën van 6 tot en met 12 jaar. Verdere uitslagen zijn te vin den op: www.wiezoloop.nl (Foto: Johan Bolink) Kt,salt* Julianastraat 13 7461 DC Rijssen T (0548) 54 55 55 E info@desalonrijssen.nl URL www.desalonrijssen.nl Telefoon 51 79 86 Bouwstraat 48 Rijssen Holten 0548-36 44 86 www.suzanshaarmode.nl met een Shapes 'n Colours look De gezamenlijke Ne derlandse kappers zwe ren komend seizoen bij varianten op uitgangs punt Shape!, van welke lijn (en) één algemeen kenmerk geldt: kapsels die opgebouwd zijn uit geometrische vormen die zowel symmetrisch als asymmetrisch gesti leerd en geknipt kun nen worden. Variatie genoeg dus. Strakke lijnen en hoe kige vormen worden afgewisseld met zachte rondingen zodat op elke gezichtsvorm en persoonlijkheid een individuele variant kan worden geknipt. Voor de kleur geldt bijna het omgekeerde. Hier geen harde accenten maar subtiele, harmonisch in elkaar overvloeiende kleurstellingen en intri gerende schakeringen. Al met al wordt ieder een de gelegenheid ge boden een geheel eigen look te creëren. Victoriaanse rock Voor de vrouwen is er een Victorina Rock vari ant die zowel knipoogt naar het Victoriaanse DE HAARLIJN tijdperk als naar roek- invloeden uit de jaren tachtig. Gevolg, een wild en stoere uitstra ling met veel volume en textuur. Of het andere uiterste: een gladde maar toch rommelige styling. Dus niet tut tig maar sexy en ruig. Shapen maar! Noblesse Noblige is ge ïnspireerd op de oude adel met invloeden uit de Balkan en het oude Engeland. Extra toevoe ging aan dit ontwerp zijn veel decoraties en accessoires. De derde variant heet Shapes en Colours. Hierbij geldt de strakke uitstraling van ultramo derne architectuur als inspiratiebron. Bij een kapsels naar Shapes en Colours voorbeeld Clint op z'n super Engels hoort bijpassende kle ding: sobere stoffen, duidelijke lijnen en kleurvlakken. Deze be lijning zie je ook in het kapsel terug. Plukken en gladde lok ken gaan hand in hand in één kapsel. Stoer en zelfverzekerd wordt er je handelsmerk mee. Bakkebaarden Voor de mannen geldt in feite hetzelfde als voor de vrouwen. Ook voor hen knipoogjes naar de rockabilly bij voorbeeld waar wax dan wel de plaats van de vroegere brillcream heeft ingenomen en naar een super Engelse look mét bakkebaarden en een strakke zijschei ding. Hierop is ook een nonchalante variant en een achterover gekam de waardoor je 'n totaal andere uitstraling krijgt. Enterstraat 12 7461 CH Rijssen Tel. 0548 - 54 06 00 Cê i H. Stegeman Larenseweg 45, Holten 0546-36 1746 0*—' creatieve haarmode voor 'hem en haar' Sabine met een Noblesse Noblige coupe Met en zonder afspraak

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 13