Wcssds Wonincrinrich Bouw Civiel voor de persoonlijke aanpak BOUW 10% „korting buiten de aanbiedingen, tapijt gratis vakkundig gelegd behalve op trappen. geschenken Baby-artikelen Begint met de opruiming! Met kortingen tot 60% www.bouwenciviel.nl Op onze gehele collectie geven wij Gordijnen gratis vakkundig gemaakt. Het is nu tijd voor de horren!!! Denkt u er aan? Grote collectie binnen zon wering. Bouwstraat 29 Rijssen tel 0548-512550 ENSCHEDE - Bouw Civiel is een relatief jonge specialist in personeelsdiensten, waar desondanks een schat aan ervaring wordt vertegenwoordigd. Dit bureau voor detachering, uitzending, payrolling en werving selectie maakt deel uit van de Dijkstra Groep. Bouw Civiel ging in 1999 in Groningen van start en breidde al snel uit richting Leeuwarden en Zwolle. Vrijdag 2 juni werd ook in Enschede een vestiging geopend. De diensten van Bouw Civiel zijn op twee verschillende partijen gericht. Enerzijds gaat men actief voor de werkgever op zoek naar geschikte kandidaten voor open vacatures, anderzijds helpt PERSONEELSDIENSTEN Dinsdag 27 juni 2006 De opening aan de Piet Heinstraat 1 te Enschede "We werken weinig formeel en houden daarmee mag model staan voor de aanpak bij Bouw Civiel, de drempel laag", vertellen vestigingsmanager Olaf Op ongedwongen wijze werden geïnteresseerde bezoekers ontvangen en tegelijkertijd van terzake doende informatie voorzien. Bouw Civiel is in korte tijd groot geworden met een aanpak waarin een persoonlijke benadering evenzogoed opvalt als de doelgerichte deskundigheid. Boersma en accountspecialist Dick van Haare. "Bij deze ongedwongen aanpak zijn we ons er wel degelijk van bewust dat de klanten van ons inzet, ervaring en deskundigheid verwachten. Door onze specialisatie in een specifiek marktsegment zijn we van alle ins en outs perfect op de hoogte. Zodoende zijn we in staat om optimale dienst verlening te garanderen." Bouw Civiel richt zich op de bedrijfssector voor civieltechnische en bouw activiteiten. Daarbij geldt ook nog eens een specialisatie op het hogere seg ment. Men is als intermediair actief in de arbeids bemiddeling van vakspecialisten op MTS-, HTS-, en TU-niveau naar midden en hogere kaderfuncties. "De locatie aan de Piet Heinstraat in Enschede is dan ook heel bewust gekozen. Met de Saxion Hogeschool om de hoek en het station op loopaf stand, zijn we voor studenten HTS en UT optimaal bereikbaar. Verder willen we zoveel mogelijk fysiek aanwezig zijn in de regio waarin we actief zijn, Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Gelderland, Flevoland en Noord-Holland. Zo houden we ook op een directe manier feeling met de ontwikkelingen ter plaatse." men kandidaten in de begeleiding van een carrière. "We helpen de werknemer met het zoeken naar een goed toekomstperspectief, daarmee is natuurlijk ook de werkgever gebaat. Door een opti male match heb je op lange termijn de beste resul taten. Het gaat ons ook heel bewust om continuïteit voor de langere termijn. Wanneer je als klant van onze diensten gebruik hebt gemaakt, willen we graag dat je ook weer terug komt. Onze inzet geldt de opbouw van een langdurige relatie voor alle par tijen. Vertrouwen, deskundigheid en een persoonlij ke aanpak vormen daarvoor de basis."

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 25