Dertigste keer zwemvierdaagse hypotheken. rafis ^bijeen rit Wis en waarachtig Edah Concert Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Dinsdag 20 juni 2006 H3 Kindertentoonstel ling Gestipt ge streept, Natuurdiora- ma Holterberg, zondag 30 april 2006, zondag 3 september 2006 Zwemvierdaagse, Zwembad Twenhaars- veld, maandag 12 juni 2006 - vrijdag 16 juni 2006, 18:00 - 19:30 Orgelconcert met Harm Hoeve, Dorps kerk Holten, vrijdag 23 juni 2006, 20:00 Nordic Walking Tweedaagse, Holten, vrijdag 23 juni 2006 - zaterdag 24 juni 2006 Dijkerhoeks Feest, Dijkerhoek, vrijdag 23 juni 2006 - zondag 25 juni 2006 Preuverie, Kinder boerderij Dondertman, zaterdag 24 juni 2006 Countryfair, Schreursweg 12, zon dag 25 juni 2006 Theaterwandeling, Natuurdiorama, woensdag 28 juni 2006 - zondag 2 juli 2006 Concours Hippique Bergruiters, Holten, zaterdag 1 juli 2006 - zondag 2 juli 2006 Selectiewedstrijden WK touwtrekken, Vletgoor, zondag 2 ju li 2006 Sploder Feest, Espe- lo, vrijdag 7 juli 2006, zondag 9 juli 2006 HOLTEN - Voor de dertigste keer heeft mevrouw H. Steunen berg (81) de zwem vierdaagse in Holten gezwommen. Slechts één keer heeft ze moe ten afzeggen. "We zwommen vroeger altijd heel veel met de kinderen", vertelt ze. Met een groepje deed ze de zwemvierdaagse er gewoon bij. Nog steeds doet ze dat, maar nu met haar zwempartner J. Aan stoot uit Holten. "De dokter zegt altijd dat zwemmen goed voor me is", glimlacht Steu nenberg. Rond het middaguur maken de twee dames trouw hun rondjes in het water. "In het begin zwom ik al om 7.00 uur 's ochtends. Maar op mijn leeftijd vind ik dat Veel mensen letten bij het afsluiten van een hypotheek alleen op de lage rente en niet op de voorwaarden. Hierdoor kan het gebeuren dat u achteraf voor verrassingen komt te staan. Om dat te voorkomen doet u er verstandig aan langs te gaan bij de Rabobank. Want als meest partijdige hypotheekadviseur kiest de Rabobank altijd partij voor haar klanten. Niet voor niets is de Rabobank de grootste hypotheekverstrekker van Nederland. Maak dus vandaag nog een afspraak bij de Rabobank bij u in de buurt of ga naar rabobank.nl nu toch wel erg vroeg". Nadat ze de vierdaagse heeft uitgezwommen, kreeg ze van de zwem- club een bos bloemen en een medaille. "Daar heb ik al een hele doos vol van!", lacht ze op gewekt. Maar deze goudkleurige met 30 er op is toch wel een spe ciale. Meteen spelt ze hem op haar badpak. Morgen gaat Steunen berg weer gewoon met haar zwemgenote Aan stoot rondjes zwem men. Zeker tot in sep tember. "Alleen zon dags niet", voegt ze er aan toe. Het Diekerhookse fees steet wier vuur de duure. N'hêêln Diekerhook is der a moandenlaank drok met. Die feess'n in de buurtschapp'n hebt iets aparts. Zo hefif'n Diekerhook ieder joar nen allemachti- gen grööt'n en mööien optoch. Het is altied wier een bóönt spektakel, wat róönd um de mölle hen drêêjt en dan vêêrder geet noar de feestêênte biet Böónte Peerd. Vaake is het móói weer en ik magge der géêrne eff'n hen goa um een viske te pakk'n. Natuurlijk möj den dan loat'n zwemm'n in een lekker kööld biertje. Aaldrik zettem ma vaste kloar. Noe möj neet dêênk'n dat ter alléne ma Dieker- hookers komt, neet half Hoolt'n en Splo zeej a op de Diekerhookse revue. Zelfs de börgemeister kump der heamoal vuur uut Riess'n. Zie wilt amoal eff'n heur'n wat ter zich in'n Diekerhook hef offe spoilt. Ai neet e neumt wordt in de revue van'n Diekerhook, dan heur ie der eigelijk neet meer bie. Vuural de Splöder bint altied merakels beniejd, wat de Diekerhookers wier vuur eur uut de mus- se teuvert. Ma ok al woi neet e neumt, ie könnt better noar de Diekerhookse revue goa as noar de raadsver gadering van öónze gemeente. Die zet ööns ha- stekke vuur gek met eur geneuzel oaver den noordelijken rööndweg. Geneuzel oaver iets, woet zet amoal a oaver eens war'n. Geneuzel oaver niks. De Diekerhookse revue is vriewillig, serieus bêêzig en doar köi nen oamd umme lach'n. De road is nen oamd, belachelijk bêêzig en det is um te hüüln en zie wordt der nog vuur betaald ok. Het is net of sommige roadsleed'n van gekkega- et neet meer weet wat ze mött bedêênk'n, um an- dach te krieg'n. Het likk wa of ze der mangs ene hen waterdörs'n hebt. Ma gelukkig hebt ze bot e vöng'n. Det kój van Plekkenpol neet zegg'n. Hij haalt zo maar nen ni-jen auto uut het Ierse water en det is gen visserslatijn, of het mött weer dat den auto iedere wekke grötter wordt. Ik kieke noe al uut noar het Diekerhookse fees. Vri-jdagoamd, natuurlijk de revue. Zoater- dagmann'n, noar'n optoch eff'n mien viske lo at'n zwemm'n. Zoaterdagoamd tutt'n uur of tie- ne, want um kwart oaver tiene kump der ne extra busse met volk uut Hoolt'n. Dan wordt mie det völls te drok. En zundagmann'n, vrogzoep'n, met óönder aan- dern de Hoolter Korhaan'n. Zie leaft nog. Die- kerhooks fees, det geet mie neet mis, oe toch ok neet? Wis en waarachtig neet. De vêêrkaante viefkop ■■■krat Gratis WK bierpul bij aankoop van 1 krat Grolsch (24 X 300 ml of 16x450 ml) Deze actie is alleen geldig bij de volgende vestigingen: Aalten, Almelo, Denekamp, Doetinchem, Eibergen, Enschede, Groenlo, Lichtenvoorde, Neede, Nijverdal, Oldenzaal, Tubbergen, Rijssen, Wierden, Vriezenveen, Vroomshoop en Winterswijk. HOLTEN - Het swing de vorige week woens dag lekker in de tuin van Diessenplas. Hier gaf bigband Straight Ahead een optreden voor Holtenaren, als cadeautje van de jarige Leiboom. Dit is een overkoepelende orga nisatie waar Diessen plas ook ondervalt. Er waren een paar kraampjes met koffie en drankjes. Sommige be zoekers hadden hun ei gen opvouwbare stoel meegenomen en ande ren gebruikten de klaar staande tuinstoelen. Wel met jassen aan, want vergeleken met de dag ervoor was het toch wel frisjes. Straight Ahead speelde jazzmuziek en zorgde daarmee voor een gezel lige sfeer. "Als ik zo kijk, lijkt het hier net de Ahoy' waar we laatst hebben gespeeld. Zo, met al die tribunes', zegt de zanger, wijzend naar de balkons van de wo ningen rondom de tuin. Het aanwezige publiek genoot met volle teugen en sommigen waagden zelfs een dansje op het pleintje voor de band. "Hier had heel Holten moeten staan", zegt een tevreden bezoeker. (Fo to: Johan Bolink) Mevrouw H. Steunenberg werd vorige week donderdag in de bloemetjes gezet. Voor de dertigste keer heeft ze de zwemvierdaagse gezwommen. (Foto: Sander Scheperman)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3